Споделете 15

  • 19 433
  • 855
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Добре дошла  Hug Разказвай, снимки, ала бала  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 8 348
То аз също, но понякога ми се иска нещо по така...
Моментни настроения.
Или моментни недоволства.
Искам приключения и истории за разказване....

# 17
  • Мнения: 2 212
mimmy, ти ли си на аватара?  Mr. Green Гаранция, че ако излезеш навън така облечена ще имаш много приключения и истории за разказване  Laughing

# 18
  • Мнения: 6 315
Да поздравя калин@ тук искам   bouquet!

Да споделя, че ме мързи, а имам работа. Настроението ми се вдига постепенно. Да видим какви ще ги сътворя в близките дни  Laughing.

# 19
  • София
  • Мнения: 8 348
100 на 100 съм аз на аватара.
За съжаление действителноста е по-бозава.
Но съм такава по съзнание.

# 20
  • Мнения: 494
Вчера в едно кафене разлистих "Белла" и "Космополитън". Затвърдих си мнението, че няма да си купувам женски списания.
На,и аз така Grinning!!!
 Иначе, мислех да пиша, че водя твърде скучно съществуване...даже новите думи на малкия вече не са ми така смешни...ама няма да го споделям, че гледам, ще се повторя с много хора...Мдаааааа, жалка картинка Thinking

# 21
  • София
  • Мнения: 8 348
а днес може да е скучен ден
и затова ние така, вкупом

# 22
  • Мнения: 2 891
Споделям, че ме изядоха бълхите и комарите и съм направила 12 буркана с кисели краставички  Sunglasses

# 23
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Споделям, че ме е срам, но през живота си не съм направила по собствена инициатива и един буркан зимнина. Embarassed. Преди брака помагах на мама, първите 4 години след брака - на мъжа ми, а после и на него му мина мерака.

# 24
  • Мнения: 1 616
Споделям, че ме изядоха бълхите и комарите и съм направила 12 буркана с кисели краставички  Sunglasses

Мен пък нощем ме тормозеха папатаци, ама им хванах цаката - течен "Райд" в контакта и спя почти спокойно. Дали същото помага и срещу бълхи?

# 25
  • Мнения: 2 891

Мен пък нощем ме тормозеха папатаци, ама им хванах цаката - течен "Райд" в контакта и спя почти спокойно. Дали същото помага и срещу бълхи?

Лелеееее, тези колко са гадни и как боли, когато хапят! За бълхите не мога да кажа, какво може да ми помогне, защото на село има доста животинки. Неспасяемо е положението.

# 26
  • Мнения: X
Споделям, че няма да си копирам писанията от другото Споделете 15,защото се надявам някой мод да ги слее.
Споделям, че ще ходя да се фризирам.Ама как да се надигна от бг мамата?


Благодарско на Джей Джей за дето ме светна.Тъй ще е!В Бургас е горещо и ми се размекна мозъка. Mr. Green

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 14:17 от Анонимен

# 27
  • Мнения: 1 616
Капрари (извинявай, ако бъркам ника), искам да те поздравя за пасифлората - прекрасна е! Виждала съм цветовете й само на снимки и бях изумена! Завиждам ти, че си имаш такава хубост, истинска, в дома! Hug

# 28
  • Мнения: X
Нимфетка ,не, не бъркаш ника.Даже в твоя чест взех, че го написах на кирилица. Wink
6 години мъжът ми се грижеше за нея и не беше цъфтяла.Това лято се наложи аз да се грижа за цветята и пасифлората взе ,че цъфна.
Еми как да не се гордее човек?!
А никога преди това не съм гледала цветя. Mr. Green

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 14:07 от Анонимен

# 29
  • Мнения: 183
Преди три минути си направих резервацията за морето!
Кеф!
Пу, пу...

Общи условия

Активация на акаунт