Вярвате ли на всичко писано във форума?

  • 4 492
  • 134
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 835
Не ме дразнят тези, които откровено послъгват, дразня се, когато ни вземат за малоумни и се сърдят, когато не се връзваме, и започват да мятат къчове и обиди.

Хич не им се дразня, разсмиват ме. Grinning

Иначе, не не вярвам, но и аз уважавам чуждото мнение. Старая се да съм толерантна, колкото и абсурдно да ми се струва нечие изказване.

# 61
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Някои ги чета между редовете, някои- през ред. Grinning
Joy Joy Joyи аз така Peace

# 62
  • Мнения: 2 013
Аз съм сеирджийка и може би... скрита лимонка.

# 63
  • Мнения: 2 676
на повечето неща не вярвам, доста "преувеличени "са Whistling

# 64
  • Мнения: 5 468
Баси Егото имам, винаги като прочета нещо такова, си мисля, че говорят за мен  Blush
Joy hahaha Joy hahaha Не е лесна и твоята.

# 65
  • Мнения: 2 759
                    Винаги съм с кънките  Flushed. Вярвам дори да се докаже противното  bye. Аз съм идеалната жертва  4470.

                    Преди няколко дни пуснах тема, че ме сърбят ръцете. Няколко човека писаха, че може да е алергия. Други - че са гъбички. А няколко човека, на които много симпатизирам писаха, че е краста. Посмях се. После се посмях още. Четири часа след това огледнах в Интернет за крастата. После ме хвана параноята  afwitch, обиколих няколко аптеки и се прибрах с лекарство против краста. И тъй: намазах се с лекарство против краста, няколко мехлемчета против гъбички, пих два алергозана и си легнах . Естествено, обещах си повече да не споделям във форума  Crossing Arms. В крайна сметка, излезе алергия. Не че на някой му пука... А, а да ви трябва лекарство против краста  cry?

# 66
  • София
  • Мнения: 399
Аз не вярвам на всичко, но пък някои потребителки като пишат измишльотини, сами си вярват. Или може би мислят пожелателно.
newsm10 rotfImao

# 67
  • Мнения: 4 195
                    Винаги съм с кънките  Flushed. Вярвам дори да се докаже противното  bye. Аз съм идеалната жертва  4470.

                    Преди няколко дни пуснах тема, че ме сърбят ръцете. Няколко човека писаха, че може да е алергия. Други - че са гъбички. А няколко човека, на които много симпатизирам писаха, че е краста. Посмях се. После се посмях още. Четири часа след това огледнах в Интернет за крастата. После ме хвана параноята  afwitch, обиколих няколко аптеки и се прибрах с лекарство против краста. И тъй: намазах се с лекарство против краста, няколко мехлемчета против гъбички, пих два алергозана и си легнах . Естествено, обещах си повече да не споделям във форума  Crossing Arms. В крайна сметка, излезе алергия. Не че на някой му пука... А, а да ви трябва лекарство против краста  cry?
да, на мен, децата в един дом чести имта краста и постоянно им нося мазила против тази гадост Confused, говоря сериозно, пък ако ти си сериозна - другия път си снимай пъпките - така професорките в този форум, ще дадат още по - компетентно мнение, даже с екзема н-та степен могат да те изкарат Crazy

# 68
  • Мнения: 2 196
То и в реалния живот има хора ,който си послъгват ей така,за спорта.
Даже голяма част от тях си вярват.
Веселят ме такива хора.
И никога не им противореча.Тогава става още по-весело. Laughing

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 09:17 от Бианkа

# 69
  • Мнения: 233
Не чета тук, за да вярвам.
Малцина са удостоени от мен да им имам вяраSimple Smile)

# 70
  • Мнения: 6 029
да вярвам на всичко тук? да не ме е таковал луд кон? на нищо не вярвам.

# 71
  • в Низината
  • Мнения: 705
Зависи!

# 72
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

 hahaha Уби ме  smile3532

# 73
  • Мнения: 2 070
Не на всичко, но на повечето неща...Абе честно казано, не се замислям чак толкова  вярвам ли, не вярвам ли... Ако имам к'во да кажа - пиша, ако не ми е интересно - трябва и да се работи все пак Mr. Green


Нещо такова и аз... Не съм се замисляла, а и зависи от темата и от подфорума. По принцип влизам тук повеме за да общувам и по-малко, за да черпя информация, така че не стои пред мен този въпрос за вярването. Ако пък на някой аз се струвам съмнителна - има достатъчно съфорумки, които ме познават и в реалния живот, които могат да кажат лъжа ли за нещо, преувеличавам ли... Така че ми е все едно.

# 74
  • Мнения: 3 695
Вярвам избирателно -  в зависимост от аргументите, написалият мнението и това, което ми се иска да вярвам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт