Вярвате ли на всичко писано във форума?

  • 4 464
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 750
Какъв ли живот е това да подлагаш на съмнение вси4ко написано по вестниците,списанията,казаното по телевизията,написаното в форума......Няма да е лесно! Thinking
 

А какъв ли живот живее човек, който вярва безпрекословно на всичко, написано по вестници и списания, казано по телевизията, написано във форума?  Thinking
Дали се живее по-лесно като зомби?  newsm78
Кой е зомби...не вденах нещо? newsm78
Каквото и да напиша от тук на татък.....няма да ми се повярва.....защо тогава да се хабя! Rolling Eyes

# 121
  • София
  • Мнения: 2 381
Не на всичко, разбира се.  Thinking

# 122
  • Мнения: 126
НЕ!
Не...не вярвам на всичко ,защото знам ,че не всичко е така както се пише!А пък и все пак това е форум в който специално влизам за уплътняване на свободното време ,а не за запълване както повечето правят !!

# 123
  • Мнения: 3 042

 ..............А пък и все пак това е форум в който специално влизам за уплътняване на свободното време ,а не за запълване както повечето правят !!


Какво е това запълване!? newsm78

# 124
  • Мнения: 3 835

Аз вярвам на солените бомбони, харесват ми. Grinning Пардон, исках да кажа, бони с тол. Joy

# 125
  • Мнения: 3 042

Аз вярвам на солените бомбони, харесват ми. Grinning Пардон, исках да кажа, бони с тол. Joy
Hug

# 126
  • Мнения: 6 029

 ..............А пък и все пак това е форум в който специално влизам за уплътняване на свободното време ,а не за запълване както повечето правят !!


Какво е това запълване!? newsm78

и аз искам да разбера?

# 127
  • Мнения: 1 533


и аз искам да разбера?

Много пък си била любопитна! Ти самата за какво си тук - за запълване или за уплътняване? Помисли добре преди да отговориш.

# 128
  • Мнения: 5 370
От недоброто уплътняване се случват разни неприятни неща-справка-една мно-о-о-го известна тема. Crazy Crazy Mr. Green
Така че-уплътнявайте, моля, уплътнявайте. Peace

# 129
  • Мнения: 3 423
Скубете си четините за глупости.
Запълване, уплътняване, а всъщност
става дума за изтичане и губене. Но
вие го знаете, нали. Знаете го добре!

# 130
  • Мнения: 6 029
Много пък си била любопитна! Ти самата за какво си тук - за запълване или за уплътняване? Помисли добре преди да отговориш.

това е подвеждащ въпрос. няма да отговоря. всичко си ми е запълнено и уплътнено  Crossing Arms

Скубете си четините за глупости.

ще ти се. ама няма.

# 131
  • Мнения: 3 835
Ако ми позволите да се изкажа, това със скубането на четините, е част от запълването и уплътняването! Така де, трябва да се поддържаме във форма! Mr. Green

# 132
  • Мнения: 2 161
Аз вярвам.

# 133
  • Мнения: 100
Не на всичко,зависи.

# 134
  • Мнения: 4 392

Каквото и да напиша от тук на татък.....няма да ми се повярва.....защо тогава да се хабя! Rolling Eyes
Напротив. Аз ти вярвам. Продължавай с онези дълги истории.  HugЧувствам, че съм в някакъв филм. Grinning
Ама какъв?!

Общи условия

Активация на акаунт