Вярвате ли на всичко писано във форума?

  • 4 477
  • 134
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 179
Благодарение на форума разбрах,че една позната е почти идеална и спрях да вярвам на 100% Mr. Green

 Peaceи аз така имам няколко познати във форума- голям смях с тях - лъжи и въображение голямо #Crazy затова не вярвам

# 107
  • Мнения: 5 393
И аз това се питам newsm78

По темата- не вярвам на всичко. Naughty

# 108
  • Мнения: 2 759
                 Не питай. Докато напиша единствените сериозни съвети по темата - не можах да ги постна...

# 109
  • Мнения: 677
Вярвам на 100% !

Не вярвам, че Сопрано се ожени. Всичко е нагласено!
Конспирация нЕКВа!:xarms:

 Joy

Е, много ясно, че е нагласено! И аз не вярвам!

# 110
  • Мнения: 750
Аз вярвам!На вси4ко и на вси4ки!
Тези които не вярват на написаното във форума......що влизат тука тогава? newsm78Оби4ат да бъдат лъгани и те самите да лъжат ли? Rolling Eyes
Аз ако не вярвам в нещо.....ми няма да го търся,искам или да се ,,вра във форума,,!Освен ако не ми харесва един измислен свят! Thinking
Баси филма тука! Crazy
Не вярват на никой.....ама 4етат и пишат....и за к'во иде ре4 тогава?Пълна лудница!Света е отка4ил тотално! newsm78

# 111
  • София
  • Мнения: 3 249
Естествено, че подлагам на съмнение това, което чета. И защо това ме прави откачила? А ти не подлагаш ли на съмнение вестниците, новините, пък какво остава за някакъв анонимен форум, където пишещите дори не са длъжни да си казват имената, за разлика от другите цитирани медии?

Айде без такива генерални обобщения, моля.

# 112
  • Мнения: 3 042
...............
Тези които не вярват на написаното във форума......що влизат тука тогава? newsm78Оби4ат да бъдат лъгани и те самите да лъжат ли? Rolling Eyes
Аз ако не вярвам в нещо.....ми няма да го търся,искам или да се ,,вра във форума,,!Освен ако не ми харесва един измислен свят! Thinking
Баси филма тука! Crazy
Не вярват на никой.....ама 4етат и пишат....и за к'во иде ре4 тогава?Пълна лудница!Света е отка4ил тотално! newsm78

Влизам щот` ми е интересно и намирам много полезна информация.

Извинявай, но има неща, който звучат направо като фантазии. Има други, който понякога ми се струват преувеличени и т.н.  Whistling

По темата : Не вярвам на абсолютно всичко.

# 113
  • Мнения: 750
Естествено, че подлагам на съмнение това, което чета. И защо това ме прави откачила? А ти не подлагаш ли на съмнение вестниците, новините, пък какво остава за някакъв анонимен форум, където пишещите дори не са длъжни да си казват имената, за разлика от другите цитирани медии?

Айде без такива генерални обобщения, моля.
Абе не вярвай бе,никой не те е заставил с пистолет на главата да вярваш на хората във форума! Mr. Green
Какъв ли живот е това да подлагаш на съмнение вси4ко написано по вестниците,списанията,казаното по телевизията,написаното в форума......Няма да е лесно! Thinking
Ако следвам логоката ти,то сигурна съм....4е и на мъжът си не вярваш....а може би и собствените си думи подлагаш  на съмнение! Rolling Eyes

И айде без нерви,моля! Wink
 

# 114
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На всичко писано - не, не вярвам; логично.
Аз и в релния живот съм доста недоверчива.
Има обаче потребителки, на чиито писания вярвам почти на 100%

# 115
  • София
  • Мнения: 3 249
Абе не вярвай бе,никой не те е заставил с пистолет на главата да вярваш на хората във форума! Mr. Green
Какъв ли живот е това да подлагаш на съмнение вси4ко написано по вестниците,списанията,казаното по телевизията,написаното в форума......Няма да е лесно! Thinking
Ако следвам логоката ти,то сигурна съм....4е и на мъжът си не вярваш....а може би и собствените си думи подлагаш  на съмнение! Rolling Eyes

И айде без нерви,моля! Wink
 

Давай, анализирай! Много се кефя, когато от 3 изречения в някакъв постинг някой ми казва какъв живот живея, че даже и ме съжалява за него. Laughing

Само без "бе" и "ма" - да го правим културно и грамотно, ако може. Слушам те.

# 116
  • Мнения: 2 196


Само без "бе" и "ма" - да го правим културно и грамотно, ако може. Слушам те.
Да не останеш разочарована.  Whistling

# 117
  • Мнения: 25 889
Какъв ли живот е това да подлагаш на съмнение вси4ко написано по вестниците,списанията,казаното по телевизията,написаното в форума......Няма да е лесно! Thinking
 

А какъв ли живот живее човек, който вярва безпрекословно на всичко, написано по вестници и списания, казано по телевизията, написано във форума?  Thinking
Дали се живее по-лесно като зомби?  newsm78

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не вярвам на всичко

# 119
  • Мнения: 750
Абе не вярвай бе,никой не те е заставил с пистолет на главата да вярваш на хората във форума! Mr. Green
Какъв ли живот е това да подлагаш на съмнение вси4ко написано по вестниците,списанията,казаното по телевизията,написаното в форума......Няма да е лесно! Thinking
Ако следвам логоката ти,то сигурна съм....4е и на мъжът си не вярваш....а може би и собствените си думи подлагаш  на съмнение! Rolling Eyes

И айде без нерви,моля! Wink
 

Давай, анализирай! Много се кефя, когато от 3 изречения в някакъв постинг някой ми казва какъв живот живея, че даже и ме съжалява за него. Laughing

Само без "бе" и "ма" - да го правим културно и грамотно, ако може. Слушам те.
4ак сега видях,4е си блондинка по душа.....така 4е няма какво да говорим пове4е! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт