Вярвате ли на всичко писано във форума?

  • 4 467
  • 134
  •   1
Отговори
  • Сопот
  • Мнения: 165
  Скоро се запитах дали всичко което се пише е истина?....Вие какво мислете по въпроса?
 И всъщност попадали ли сте на "опашати" лъжи или "доукрасени" факти?
За себе си отговорих че има и процент лъжа/или просто преувеличение/.Както искате го наречете!

# 1
  • Мнения: 3 423
На нищо и никому не вярвам!

# 2
  • Мнения: 5 299
Ако съдя по Вергилия, дето я познавам...значи не вярвам на(почти ) Никой. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 185
Не на всичко и не винаги Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 468
Вярвам.
За съжаление, понякога си правят доста солени шеги някои откаченяци и това е направило по-старите потребители мнителни.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 868
Разбира се, че вярвам! Къде, ако не във форумите, човек може да разкрие истинската си същност? Wink

# 6
  • Мнения: 3 521
А кучето салам яде ли? Laughing ...Всичко вярвам като се започне от броя на професионалните манекенки, които пишат тук, съпрузите им милионери и децата, които на 1,5 годинки пеят Марсилезата на перфектен френски и се оправят добре с почти всичко неправилни глаголи в английския  - нали съм си благодушна как да не вярвам.

# 7
  • Мнения: 2 336
И аз вярвам.
Някой като изкаже мнение, че дадена тема е пързалка се дразня зори. А пък наистина има такива хора, на които им е приятно да се гъбаркат.

# 8
  • София
  • Мнения: 13 217
И още как!!! Има лъжи с опашки като на комети  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 3 423
И аз вярвам.
Някой като изкаже мнение, че дадена тема е пързалка се дразня зори. А пък наистина има такива хора, на които им е приятно да се гъбаркат.
Обожавам такива теми.
И такива потребители!

# 10
  • Мнения: 459
Не вярвам. Истината винаги излиза на яве.

# 11
  • Мнения: 17 410
Естествено, че не Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 841
Разбира се, че вярвам! Къде, ако не във форумите, човек може да разкрие истинската си същност? Wink

Пък даже и по няколко същности може да разкрие - е, някои от тях анонимно, ама то и в живота е така - монетата винаги има две страни  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако съдя по Вергилия, дето я познавам...значи не вярвам на(почти ) Никой. Mr. Green

 newsm09 Това какво е сега - не вярваш на Вергилия? Майкоооууу, ама тя ще се върне от морето Mr. Green

# 14
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Абе има доста пързалки и изхвърляния Crossing Arms ама айде Joy

# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Не вярвам на всичко.
В същност в повечето случаи се съмнявам, но понякога се връзвам. То зависи как ти е поднесена дадена тема, не е толкова от значение, дали е лъжа, или истина, колкото е от значение дали е убедителен разказвача.

# 16
  • Мнения: 727
разбира се че НЕ Whistling Whistling Whistling

# 17
  • Мнения: 790
На някои неща веднага им личи, че са приказки под шипковия храст.
Но има една друга категория, които звучат супер адекватно и правдиво, потребителя ти става много симпатичен, четеш му темите и му подкрепяш мнението....... докато не се запознаеш на живо. Тогава се поражда съмнението - " Абе, кой, аджеба, ги писа тия постинги ?

# 18
  • Мнения: 939
Вярвам безрезервно!

# 19
  • Мнения: 648
  Естествено, че не Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 3 268
На анонимни не вярвам и не вземам участие в темите.Или много рядко.Аз до сега не се сещам да съм вързала или изпързаляла някой във форума,но има и такива,дето го правят.Понаучих се да ги разпознавам вече.

# 21
  • Мнения: 25 761
Вярвам, разбира се!  Hug
Особено на тези, които пишат в ДиС, как да не им вярва човек - такива съдби, такива трагедии... Що сълзи съм проляла там само...  hahaha
Не ме дразнят тези, които откровено послъгват, дразня се, когато ни вземат за малоумни и се сърдят, когато не се връзваме, и започват да мятат къчове и обиди.

# 22
  • Мнения: 185
И кво излиза-че си чешем клавиатурите,даваме съвети,я съчувстваме,я-не,но само на майтап Joy Joy Joy
Поне е забавно hahaha

# 23
  • Мнения: 377
ССФ никога не лъже.  Naughty

# 24
  • Мнения: 742
ССФ никога не лъже!  Naughty
Особено в петък  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 673
еее
И кво излиза-че си чешем клавиатурите,даваме съвети,я съчувстваме,я-не,но само на майтап Joy Joy Joy
Поне е забавно hahaha
сигурна съм, че доста хора искрено съчувстват ...

има доста лъжкини  обаче, дето само си чешат крастата за частица Фнимание Mr. Green

# 26
  • Мнения: 7 837
Разбира се. Но аз обичам да чета между редовете.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз не вярвам на всичко, но пък някои потребителки като пишат измишльотини, сами си вярват. Или може би мислят пожелателно.

# 28
  • Мнения: 6 206
На някои неща веднага им личи, че са приказки под шипковия храст.
Но има една друга категория, които звучат супер адекватно и правдиво, потребителя ти става много симпатичен, четеш му темите и му подкрепяш мнението....... докато не се запознаеш на живо. Тогава се поражда съмнението - " Абе, кой, аджеба, ги писа тия постинги ?
Laughing
Верно големи майтапи падат. Но го има и другия момент, такива дето си трайкат и се правят на глупачета, пък после какви скрити лимонки излизат.

# 29
  • Мнения: 2 891
Лаф да става, за другото не ми дреме. С който искам, при възможност се опознавам.

# 30
  • Мнения: 2 032
Е, чак пък на всичко.
Хората се самозаблуждаваме или бъркаме, дори и когато не искаме съзнателно да лъжем.
От страни обаче се вижда.

А ако някой съзнателно иска да лъже във форума (стига да не клеветничи), голяма работа: ако му помага да избие някой комплекс, халал да му е.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 868
С Кейси за пореден път сме на едно мнение.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 792
На някои неща веднага им личи, че са приказки под шипковия храст.
Но има една друга категория, които звучат супер адекватно и правдиво, потребителя ти става много симпатичен, четеш му темите и му подкрепяш мнението....... докато не се запознаеш на живо. Тогава се поражда съмнението - " Абе, кой, аджеба, ги писа тия постинги ?
Laughing
Верно големи майтапи падат. Но го има и другия момент, такива дето си трайкат и се правят на глупачета, пък после какви скрити лимонки излизат.

  Баси Егото имам, винаги като прочета нещо такова, си мисля, че говорят за мен  Blush

  Фантазии големи има тука и изхвърляния, но в реалния живот също съм се нагледала на подобни неща. 

# 33
  • Мнения: 4 392
Е, вие пък сега! Как така не вярвате?! Rolling Eyes
Аз съм 100 % убедена, че  форумската бг- майка ако не е съвършена, то и остава съвсеееем малко, за да достигне до съвършенството. hahaha

Не вярвам, че Сопрано се ожени. Всичко е нагласено!
Конспирация нЕКВа!:xarms:

 Joy

# 34
  • Мнения: 1 629
Това с междуредията ми идва сложно. Чета, чета, пък после се чудя. Ако не е истина, да кажем, че минава в графата художествено писане.
Има писатели тук. Талнтливи не знам, но с богата фантазия.

# 35
  • Мнения: 15 619
Безрезервно вярвам.

# 36
  • Мнения: X
Е, нали си говорим само по принцип? Защо да не вярвам?
И Еркюл Поаро май не съществува, ама аз си му вярвам!

# 37
  • Мнения: 7 474
Доверявам, но проверявам  Laughing

# 38
  • Мнения: 7 837
Има писатели тук. Талнтливи не знам, но с богата фантазия.

Тук използвам аз да се вредя, преди да ме е изпреварила Кифлата.

# 39
  • Мнения: 4 392
Някои ги чета между редовете, някои- през ред. Grinning

# 40
  • Сопот
  • Мнения: 165
  Аз доскоро използвах форума като източник  на инфо.Но впоследствие стигнах да гениалния  извод:хора всякакви.Мисля че някои се забавляват,други избиват комплекси,а има и такива които си вярват....

# 41
  • Мнения: 27 524
Попадала съм, но рядко. Като цяло вярвам, особено на познати момичета  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 7 474
Попадала съм, но рядко. Като цяло вярвам, особено на познати момичета  Heart Eyes

Е сега ти повярвах вече  Laughing Laughing Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 18 679
Не на всичко, но на повечето неща...Абе честно казано, не се замислям чак толкова  вярвам ли, не вярвам ли... Ако имам к'во да кажа - пиша, ако не ми е интересно - трябва и да се работи все пак Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 195
Не ми пука дали някой лъже тук, прави се на велик и тн - важно е, в реални живот да не е около мен. Но има потребител, който 2 пъти ме излъга грозно в очите, не тук, на живо детс се вика,а форума ни запозна, и ми стана тъпо..............
Но някои потребители са готини - с часове се чудя да им вярвам ли или да не им вярвам ooooh!

# 45
  • Сопот
  • Мнения: 165
  Като цяло вярвам, особено на познати момичета Heart Eyes
   
Да!И така е редно.До момента в който точно някой познат те "изненадва"....

# 46
  • Мнения: 46 572
На някои да, на други не.

# 47
  • Мнения: 6 206
  Като цяло вярвам, особено на познати момичета Heart Eyes
   
Да!И така е редно.До момента в който точно някой познат те "изненадва"....
Крушката си има опашка...
Не се връзвай. Нормално е да си изградиш представа за някой спрямо писанията му. Да очакваш едно, после излиза друго. Голяма работа. И на мен ми се е случвало.
Важното е, че в повечето случаи съм приятно изненадана от момичетата на живо, има и такива, които много си ги ценя, които много, ама страшно много са ми помогнали, дори и не го подозират. Напротив пък аз ценя безкористно подадената ръка, тя за мен значи много повече.
И най-важното за мен е, че досега се оказвало че много повече е хубавото от разочарованието, което съм видяла от съфорумки.
Всъщност искам да кажа "ОБИЧАМ ГО ТОЗИ ФОРУМ".  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 002
вярвам на писаното , да ..около 20 % от писаниците са истина ...
 Simple Smile

# 49
  • Майничка
  • Мнения: 12 629
Хайде сега пък и вие. Голяма работа, че някой начислил данък художествена измислица, историята е важна и стилът!
Пък и къде другаде тръгваш да даваш акъл в тема "Ветеринарна аптека" (Lennyh Hug), а си излизаш с лек против хемороиди, а? А?

# 50
  • Мнения: 2 309

ПП Според мен се усеща,кога за какво се послъгва Thinking

# 51
  • Сопот
  • Мнения: 165
  Като цяло вярвам, особено на познати момичета Heart Eyes
   
Да!И така е редно.До момента в който точно някой познат те "изненадва"....
Крушката си има опашка...
Не се връзвай. Нормално е да си изградиш представа за някой спрямо писанията му. Да очакваш едно, после излиза друго. Голяма работа. И на мен ми се е случвало.
         
 И това не би ме изненадало.Но обратния вариант.Човек когото познаваш в живота от преди форума. #CrazyПопадам на едни опашати...тогава освен разочарование има и доза болка.

# 52
  • Мнения: 1 113
Не вярвам. Но и не се напъвам много да разбера кой лъже и кой не. Има потребители, които дори и да пуснат абсурдна тема ще им повярвам. И други, които каквото и да напишат все ще е абсурдно за мен.
Малко хора познавам реално, но те са точно такива - каквито във форума.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 7 019
Невинен до доказване на противното.
Вярвам, докато лъснат лъжите.

Има и друг момент - хората не вярват на тези , които са много различни от тях.
Приемат ги по-лесно като ги набедят за фантазьори.

# 54
  • Мнения: 3 205
Слушам първо здравия си разум, после мама. Форумът държи третото място  Mr. Green , има много ценни неща тук, стига да знаеш как да търсиш

# 55
  • Мнения: 4 111
Зависи от кого е написано. Имам някакъв необясним усет към хората. Рядко съм се лъгала.

# 56
  • Мнения: 223
и аз смятам,че не всеки казва..по точно пише истини тук Sunglasses

# 57
  • Мнения: 1 427
Не вярвам на всичко. На 50% съм.

# 58
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Уважавам всяка гледна точка.

# 59
  • Мнения: 5 370
Буква, точка, запетайка.
минус, скоба, закривайка. Mr. Green
Далеч не вярвам на всичко аз,
но си обичам доста от вас.

П.С. Последното не е в пряка зависимост с вярването. Най-вярвам на една моя си група от отдавна излезли извън границите на форума юзъри.....а мисля, че съм им показала, че и те могат да ми вярват.  Peace

# 60
  • Мнения: 3 835
Не ме дразнят тези, които откровено послъгват, дразня се, когато ни вземат за малоумни и се сърдят, когато не се връзваме, и започват да мятат къчове и обиди.

Хич не им се дразня, разсмиват ме. Grinning

Иначе, не не вярвам, но и аз уважавам чуждото мнение. Старая се да съм толерантна, колкото и абсурдно да ми се струва нечие изказване.

# 61
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Някои ги чета между редовете, някои- през ред. Grinning
Joy Joy Joyи аз така Peace

# 62
  • Мнения: 2 013
Аз съм сеирджийка и може би... скрита лимонка.

# 63
  • Мнения: 2 674
на повечето неща не вярвам, доста "преувеличени "са Whistling

# 64
  • Мнения: 5 468
Баси Егото имам, винаги като прочета нещо такова, си мисля, че говорят за мен  Blush
Joy hahaha Joy hahaha Не е лесна и твоята.

# 65
  • Мнения: 2 759
                    Винаги съм с кънките  Flushed. Вярвам дори да се докаже противното  bye. Аз съм идеалната жертва  4470.

                    Преди няколко дни пуснах тема, че ме сърбят ръцете. Няколко човека писаха, че може да е алергия. Други - че са гъбички. А няколко човека, на които много симпатизирам писаха, че е краста. Посмях се. После се посмях още. Четири часа след това огледнах в Интернет за крастата. После ме хвана параноята  afwitch, обиколих няколко аптеки и се прибрах с лекарство против краста. И тъй: намазах се с лекарство против краста, няколко мехлемчета против гъбички, пих два алергозана и си легнах . Естествено, обещах си повече да не споделям във форума  Crossing Arms. В крайна сметка, излезе алергия. Не че на някой му пука... А, а да ви трябва лекарство против краста  cry?

# 66
  • София
  • Мнения: 399
Аз не вярвам на всичко, но пък някои потребителки като пишат измишльотини, сами си вярват. Или може би мислят пожелателно.
newsm10 rotfImao

# 67
  • Мнения: 4 195
                    Винаги съм с кънките  Flushed. Вярвам дори да се докаже противното  bye. Аз съм идеалната жертва  4470.

                    Преди няколко дни пуснах тема, че ме сърбят ръцете. Няколко човека писаха, че може да е алергия. Други - че са гъбички. А няколко човека, на които много симпатизирам писаха, че е краста. Посмях се. После се посмях още. Четири часа след това огледнах в Интернет за крастата. После ме хвана параноята  afwitch, обиколих няколко аптеки и се прибрах с лекарство против краста. И тъй: намазах се с лекарство против краста, няколко мехлемчета против гъбички, пих два алергозана и си легнах . Естествено, обещах си повече да не споделям във форума  Crossing Arms. В крайна сметка, излезе алергия. Не че на някой му пука... А, а да ви трябва лекарство против краста  cry?
да, на мен, децата в един дом чести имта краста и постоянно им нося мазила против тази гадост Confused, говоря сериозно, пък ако ти си сериозна - другия път си снимай пъпките - така професорките в този форум, ще дадат още по - компетентно мнение, даже с екзема н-та степен могат да те изкарат Crazy

# 68
  • Мнения: 2 196
То и в реалния живот има хора ,който си послъгват ей така,за спорта.
Даже голяма част от тях си вярват.
Веселят ме такива хора.
И никога не им противореча.Тогава става още по-весело. Laughing

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 09:17 от Бианkа

# 69
  • Мнения: 233
Не чета тук, за да вярвам.
Малцина са удостоени от мен да им имам вяраSimple Smile)

# 70
  • Мнения: 6 029
да вярвам на всичко тук? да не ме е таковал луд кон? на нищо не вярвам.

# 71
  • в Низината
  • Мнения: 705
Зависи!

# 72
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

 hahaha Уби ме  smile3532

# 73
  • Мнения: 2 070
Не на всичко, но на повечето неща...Абе честно казано, не се замислям чак толкова  вярвам ли, не вярвам ли... Ако имам к'во да кажа - пиша, ако не ми е интересно - трябва и да се работи все пак Mr. Green


Нещо такова и аз... Не съм се замисляла, а и зависи от темата и от подфорума. По принцип влизам тук повеме за да общувам и по-малко, за да черпя информация, така че не стои пред мен този въпрос за вярването. Ако пък на някой аз се струвам съмнителна - има достатъчно съфорумки, които ме познават и в реалния живот, които могат да кажат лъжа ли за нещо, преувеличавам ли... Така че ми е все едно.

# 74
  • Мнения: 3 695
Вярвам избирателно -  в зависимост от аргументите, написалият мнението и това, което ми се иска да вярвам  Wink

# 75
  • Мнения: 6 713
Не, разбира се, че не вярвам на всичко! Форумът е отражение на живота, а в живота много често нещата се украсяват, разкрасяват, така че няма начин да вярвам на 100%.

 Peace Peace

# 76
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
мне, ССФ обича да преувеличава, да не кажа послъгва...

# 77
  • Мнения: 534
мне, ССФ обича да преувеличава, да не кажа послъгва...
М-да ,съгласна  Peace

# 78
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Като цяло вярвам, но си имам едно наум и все се сещам как цял форум съчуствахме на мама, която беш измислила цялото си семейство и беше решила да се "отърве" от едното дете в катастрофа...  ooooh!

# 79
  • Мнения: 5 539
Аз вярвам по принцип, но понякога се чудя защо реалният живот, който виждам с очите си, се различава толкова от виртуалния свят. Не във всички отношения, но все пак...
Тук има толкова идеални личности с идеални семейства, идеални деца, живеещи в идеални домове - дори проблемите им са някак идеални Rolling Eyes

Искам и аз да участвам в сапунката. Викайте ми доня Перфекта Party bowuu

# 80
  • Мнения: 10 758
Като цяло вярвам, но си имам едно наум и все се сещам как цял форум съчуствахме на мама, която беш измислила цялото си семейство и беше решила да се "отърве" от едното дете в катастрофа...  ooooh!
Е от тогава спрях да вярвам на 100%

# 81
  • Мнения: 4 406
                    В крайна сметка, излезе алергия. Не че на някой му пука...
на мене ми пука- виж как предположението ми излезе вярно.  Grinning Grinning

# 82
  • Мнения: 4 392
Искам и аз да участвам в сапунката.
И аз.  Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 868
    Не , не вярвам!Именно такъв четен форум е място хората да фантазират. Sunglasses

# 84
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
полу

# 85
  • София
  • Мнения: 3 249
На някои неща веднага им личи, че са приказки под шипковия храст.
Но има една друга категория, които звучат супер адекватно и правдиво, потребителя ти става много симпатичен, четеш му темите и му подкрепяш мнението....... докато не се запознаеш на живо. Тогава се поражда съмнението - " Абе, кой, аджеба, ги писа тия постинги ?

Има много хора, които в писмен вид под прикритието на анонимността са много по-забавни, духовити, с невероятно чувство за хумор, а на живо поради една или друга причина повече мълчат и дори се изказват неадекватно на моменти. Но това са си същите хора.

Иначе по темата - аз не вярвам по принцип на нищо и на никого. Мнителна съм. Не бях такава, но обстоятелства и "доброжелатели" ме промениха. Понякога се дразня, че чак ставам параноична Embarassed

# 86
  • Мнения: 843
          При по- сериозно коментирани теми  обикновено има  линкове към първоизточник. И на база на това има и коментари.
    Друг е въпросът и за източника, де.
     Други теми са пуснати  на "прима виста", горещи ... неща от деня.  Те са    също истински. "Случи ми се.. видях, почувствах... "по- съм склонна да вярвам, дори и да не са преживени от   автора.
      В    Д и С   нещата са от живота, реални,  но  често  не са авторски... т. е дописваме нечии дипломни работи с мненията си. Или даваме мнения за Н-айстата братовчедка на пишешата от първо лице , ед. ч.  понякога са истински..., обаче!! си е помощ.
     За други дреболии от сорта :" Какъв точно басейн да си купим...  че има 1115 фирми за това ... при това "Маркови"  -  малко се вързват. Гугле-то казва всичко.
Рядко пиша , че не вярвам.   Не вярвам само в силната ,моментната емоция,  тя лъже.    Може би зад тази емоция стои спокоен човек, на когото му идва в повече.  От нещо    много кофти?
 И тогава се усмихвам. Това е първото, с което мога да помогна.

# 87
  • Мнения: 2 759
                   Бум, страшно мило от твоя страна  Hug. Дори повече мило, отколкото страшно. Изкара си червената точка с честен труд  Mr. Green.

...другия път си снимай пъпките
                    Ами аз нямах никакви видими неща, само сърбеше... ужасно...

                    Нося ти го утре където кажеш в рамките на София (в тази жега отказвам да ходя в провинцията  Crossing Arms) в ранния или по-късен следобед. Срока на годност е до 10.2009, останаха 95 мл. Плътно затворено шишенце.

# 88
  • Мнения: 2 196
Лигла,аз пък ще се радвам, ако моите ''предсказания'' не излязат истина. Peace

# 89
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
Благодарение на форума разбрах,че една позната е почти идеална и спрях да вярвам на 100% Mr. Green

# 90
  • Мнения: 2 759
Лигла,аз пък ще се радвам, ако моите ''предсказания'' не излязат истина. Peace
                Твоите излязоха съвсем точни, с една малка подробност: изневиделица се появиха пари, само дето са в една карта, която съм забравила в провинцията. Но мисля, че и така се брои, де... Точно ти е махалото много, ако решиш да се разделиш с него - щи го купя  Mr. Green.

# 91
  • Мнения: 184
Категорично НЕ!!!  no no no

# 92
  • Мнения: 1 230
В Клюкарника - не вЕрвам
В майчинските подфоруми - вярвам, щото от какъв зор му е на някой да си измисля теми за кърмене, акита и повръщане  Sick

# 93
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И да и не

# 94
  • Мнения: 184
В Клюкарника - не вЕрвам
В майчинските подфоруми - вярвам, щото от какъв зор му е на някой да си измисля теми за кърмене, акита и повръщане  Sick
И там не вярвам no

# 95
  • Мнения: 6 164
Не вярвам.
Съдя по себе си. Аз никога не съм лъгала, но казвам само хубавите неща, или нещата, откъм хубавата им страна по две причини: не искам да отегчавам никой с негативизми и проблеми (всички си ги имаме достатъчно) и се страхувам, че дори да бъда искрена и да споделя, все някой ще се присмее, което ми е ненужно в конкретния момент. От критика не ме е страх, от неразбиране ме е страх. Това беше откровено, ако щете вЕрвайте.

# 96
# 97
# 98
  • Мнения: 4 754
На 90% от написаното, да.

# 99
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Да, аз например не лъжа, според мен и другите говорят истината  Peace

# 100
  • Мнения: 5 577
Ако съдя по Вергилия, дето я познавам...значи не вярвам на(почти ) Никой. Mr. Green

 Rolling Eyes Що бре, като изключим  ДИС където умишлено фантазирам и драматизирам, защото някои теми го изискват  Crazy, мисля, че може да ми се вярва, знам ли?

# 101
# 102
# 103
  • Мнения: 793

Щях да пиша, че вярвам на 100 %, ама Шани разби всичко детско в мен с тази тема Crazy

# 104
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нима наистина не вярвате в явлевието ССФ  Mr. Green

# 105
# 106
  • Мнения: 179
Благодарение на форума разбрах,че една позната е почти идеална и спрях да вярвам на 100% Mr. Green

 Peaceи аз така имам няколко познати във форума- голям смях с тях - лъжи и въображение голямо #Crazy затова не вярвам

# 107
  • Мнения: 5 393
И аз това се питам newsm78

По темата- не вярвам на всичко. Naughty

# 108
  • Мнения: 2 759
                 Не питай. Докато напиша единствените сериозни съвети по темата - не можах да ги постна...

# 109
  • Мнения: 677
Вярвам на 100% !

Не вярвам, че Сопрано се ожени. Всичко е нагласено!
Конспирация нЕКВа!:xarms:

 Joy

Е, много ясно, че е нагласено! И аз не вярвам!

# 110
  • Мнения: 750
Аз вярвам!На вси4ко и на вси4ки!
Тези които не вярват на написаното във форума......що влизат тука тогава? newsm78Оби4ат да бъдат лъгани и те самите да лъжат ли? Rolling Eyes
Аз ако не вярвам в нещо.....ми няма да го търся,искам или да се ,,вра във форума,,!Освен ако не ми харесва един измислен свят! Thinking
Баси филма тука! Crazy
Не вярват на никой.....ама 4етат и пишат....и за к'во иде ре4 тогава?Пълна лудница!Света е отка4ил тотално! newsm78

# 111
  • София
  • Мнения: 3 249
Естествено, че подлагам на съмнение това, което чета. И защо това ме прави откачила? А ти не подлагаш ли на съмнение вестниците, новините, пък какво остава за някакъв анонимен форум, където пишещите дори не са длъжни да си казват имената, за разлика от другите цитирани медии?

Айде без такива генерални обобщения, моля.

# 112
  • Мнения: 3 042
...............
Тези които не вярват на написаното във форума......що влизат тука тогава? newsm78Оби4ат да бъдат лъгани и те самите да лъжат ли? Rolling Eyes
Аз ако не вярвам в нещо.....ми няма да го търся,искам или да се ,,вра във форума,,!Освен ако не ми харесва един измислен свят! Thinking
Баси филма тука! Crazy
Не вярват на никой.....ама 4етат и пишат....и за к'во иде ре4 тогава?Пълна лудница!Света е отка4ил тотално! newsm78

Влизам щот` ми е интересно и намирам много полезна информация.

Извинявай, но има неща, който звучат направо като фантазии. Има други, който понякога ми се струват преувеличени и т.н.  Whistling

По темата : Не вярвам на абсолютно всичко.

# 113
  • Мнения: 750
Естествено, че подлагам на съмнение това, което чета. И защо това ме прави откачила? А ти не подлагаш ли на съмнение вестниците, новините, пък какво остава за някакъв анонимен форум, където пишещите дори не са длъжни да си казват имената, за разлика от другите цитирани медии?

Айде без такива генерални обобщения, моля.
Абе не вярвай бе,никой не те е заставил с пистолет на главата да вярваш на хората във форума! Mr. Green
Какъв ли живот е това да подлагаш на съмнение вси4ко написано по вестниците,списанията,казаното по телевизията,написаното в форума......Няма да е лесно! Thinking
Ако следвам логоката ти,то сигурна съм....4е и на мъжът си не вярваш....а може би и собствените си думи подлагаш  на съмнение! Rolling Eyes

И айде без нерви,моля! Wink
 

# 114
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На всичко писано - не, не вярвам; логично.
Аз и в релния живот съм доста недоверчива.
Има обаче потребителки, на чиито писания вярвам почти на 100%

# 115
  • София
  • Мнения: 3 249
Абе не вярвай бе,никой не те е заставил с пистолет на главата да вярваш на хората във форума! Mr. Green
Какъв ли живот е това да подлагаш на съмнение вси4ко написано по вестниците,списанията,казаното по телевизията,написаното в форума......Няма да е лесно! Thinking
Ако следвам логоката ти,то сигурна съм....4е и на мъжът си не вярваш....а може би и собствените си думи подлагаш  на съмнение! Rolling Eyes

И айде без нерви,моля! Wink
 

Давай, анализирай! Много се кефя, когато от 3 изречения в някакъв постинг някой ми казва какъв живот живея, че даже и ме съжалява за него. Laughing

Само без "бе" и "ма" - да го правим културно и грамотно, ако може. Слушам те.

# 116
  • Мнения: 2 196


Само без "бе" и "ма" - да го правим културно и грамотно, ако може. Слушам те.
Да не останеш разочарована.  Whistling

# 117
  • Мнения: 25 761
Какъв ли живот е това да подлагаш на съмнение вси4ко написано по вестниците,списанията,казаното по телевизията,написаното в форума......Няма да е лесно! Thinking
 

А какъв ли живот живее човек, който вярва безпрекословно на всичко, написано по вестници и списания, казано по телевизията, написано във форума?  Thinking
Дали се живее по-лесно като зомби?  newsm78

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не вярвам на всичко

# 119
  • Мнения: 750
Абе не вярвай бе,никой не те е заставил с пистолет на главата да вярваш на хората във форума! Mr. Green
Какъв ли живот е това да подлагаш на съмнение вси4ко написано по вестниците,списанията,казаното по телевизията,написаното в форума......Няма да е лесно! Thinking
Ако следвам логоката ти,то сигурна съм....4е и на мъжът си не вярваш....а може би и собствените си думи подлагаш  на съмнение! Rolling Eyes

И айде без нерви,моля! Wink
 

Давай, анализирай! Много се кефя, когато от 3 изречения в някакъв постинг някой ми казва какъв живот живея, че даже и ме съжалява за него. Laughing

Само без "бе" и "ма" - да го правим културно и грамотно, ако може. Слушам те.
4ак сега видях,4е си блондинка по душа.....така 4е няма какво да говорим пове4е! Whistling

# 120
  • Мнения: 750
Какъв ли живот е това да подлагаш на съмнение вси4ко написано по вестниците,списанията,казаното по телевизията,написаното в форума......Няма да е лесно! Thinking
 

А какъв ли живот живее човек, който вярва безпрекословно на всичко, написано по вестници и списания, казано по телевизията, написано във форума?  Thinking
Дали се живее по-лесно като зомби?  newsm78
Кой е зомби...не вденах нещо? newsm78
Каквото и да напиша от тук на татък.....няма да ми се повярва.....защо тогава да се хабя! Rolling Eyes

# 121
  • София
  • Мнения: 2 381
Не на всичко, разбира се.  Thinking

# 122
  • Мнения: 126
НЕ!
Не...не вярвам на всичко ,защото знам ,че не всичко е така както се пише!А пък и все пак това е форум в който специално влизам за уплътняване на свободното време ,а не за запълване както повечето правят !!

# 123
  • Мнения: 3 042

 ..............А пък и все пак това е форум в който специално влизам за уплътняване на свободното време ,а не за запълване както повечето правят !!


Какво е това запълване!? newsm78

# 124
  • Мнения: 3 835

Аз вярвам на солените бомбони, харесват ми. Grinning Пардон, исках да кажа, бони с тол. Joy

# 125
  • Мнения: 3 042

Аз вярвам на солените бомбони, харесват ми. Grinning Пардон, исках да кажа, бони с тол. Joy
Hug

# 126
  • Мнения: 6 029

 ..............А пък и все пак това е форум в който специално влизам за уплътняване на свободното време ,а не за запълване както повечето правят !!


Какво е това запълване!? newsm78

и аз искам да разбера?

# 127
  • Мнения: 1 533


и аз искам да разбера?

Много пък си била любопитна! Ти самата за какво си тук - за запълване или за уплътняване? Помисли добре преди да отговориш.

# 128
  • Мнения: 5 370
От недоброто уплътняване се случват разни неприятни неща-справка-една мно-о-о-го известна тема. Crazy Crazy Mr. Green
Така че-уплътнявайте, моля, уплътнявайте. Peace

# 129
  • Мнения: 3 423
Скубете си четините за глупости.
Запълване, уплътняване, а всъщност
става дума за изтичане и губене. Но
вие го знаете, нали. Знаете го добре!

# 130
  • Мнения: 6 029
Много пък си била любопитна! Ти самата за какво си тук - за запълване или за уплътняване? Помисли добре преди да отговориш.

това е подвеждащ въпрос. няма да отговоря. всичко си ми е запълнено и уплътнено  Crossing Arms

Скубете си четините за глупости.

ще ти се. ама няма.

# 131
  • Мнения: 3 835
Ако ми позволите да се изкажа, това със скубането на четините, е част от запълването и уплътняването! Така де, трябва да се поддържаме във форма! Mr. Green

# 132
  • Мнения: 2 161
Аз вярвам.

# 133
  • Мнения: 100
Не на всичко,зависи.

# 134
  • Мнения: 4 392

Каквото и да напиша от тук на татък.....няма да ми се повярва.....защо тогава да се хабя! Rolling Eyes
Напротив. Аз ти вярвам. Продължавай с онези дълги истории.  HugЧувствам, че съм в някакъв филм. Grinning
Ама какъв?!

Общи условия

Активация на акаунт