Вярвате ли на всичко писано във форума?

  • 4 484
  • 134
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 759
Лигла,аз пък ще се радвам, ако моите ''предсказания'' не излязат истина. Peace
                Твоите излязоха съвсем точни, с една малка подробност: изневиделица се появиха пари, само дето са в една карта, която съм забравила в провинцията. Но мисля, че и така се брои, де... Точно ти е махалото много, ако решиш да се разделиш с него - щи го купя  Mr. Green.

# 91
  • Мнения: 184
Категорично НЕ!!!  no no no

# 92
  • Мнения: 1 230
В Клюкарника - не вЕрвам
В майчинските подфоруми - вярвам, щото от какъв зор му е на някой да си измисля теми за кърмене, акита и повръщане  Sick

# 93
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И да и не

# 94
  • Мнения: 184
В Клюкарника - не вЕрвам
В майчинските подфоруми - вярвам, щото от какъв зор му е на някой да си измисля теми за кърмене, акита и повръщане  Sick
И там не вярвам no

# 95
  • Мнения: 6 164
Не вярвам.
Съдя по себе си. Аз никога не съм лъгала, но казвам само хубавите неща, или нещата, откъм хубавата им страна по две причини: не искам да отегчавам никой с негативизми и проблеми (всички си ги имаме достатъчно) и се страхувам, че дори да бъда искрена и да споделя, все някой ще се присмее, което ми е ненужно в конкретния момент. От критика не ме е страх, от неразбиране ме е страх. Това беше откровено, ако щете вЕрвайте.

# 96
# 97
# 98
  • Мнения: 4 792
На 90% от написаното, да.

# 99
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Да, аз например не лъжа, според мен и другите говорят истината  Peace

# 100
  • Мнения: 5 577
Ако съдя по Вергилия, дето я познавам...значи не вярвам на(почти ) Никой. Mr. Green

 Rolling Eyes Що бре, като изключим  ДИС където умишлено фантазирам и драматизирам, защото някои теми го изискват  Crazy, мисля, че може да ми се вярва, знам ли?

# 101
# 102
# 103
  • Мнения: 793

Щях да пиша, че вярвам на 100 %, ама Шани разби всичко детско в мен с тази тема Crazy

# 104
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нима наистина не вярвате в явлевието ССФ  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт