Вярвате ли на всичко писано във форума?

  • 4 474
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Не вярвам на всичко.
В същност в повечето случаи се съмнявам, но понякога се връзвам. То зависи как ти е поднесена дадена тема, не е толкова от значение, дали е лъжа, или истина, колкото е от значение дали е убедителен разказвача.

# 16
  • Мнения: 727
разбира се че НЕ Whistling Whistling Whistling

# 17
  • Мнения: 790
На някои неща веднага им личи, че са приказки под шипковия храст.
Но има една друга категория, които звучат супер адекватно и правдиво, потребителя ти става много симпатичен, четеш му темите и му подкрепяш мнението....... докато не се запознаеш на живо. Тогава се поражда съмнението - " Абе, кой, аджеба, ги писа тия постинги ?

# 18
  • Мнения: 939
Вярвам безрезервно!

# 19
  • Мнения: 648
  Естествено, че не Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 3 268
На анонимни не вярвам и не вземам участие в темите.Или много рядко.Аз до сега не се сещам да съм вързала или изпързаляла някой във форума,но има и такива,дето го правят.Понаучих се да ги разпознавам вече.

# 21
  • Мнения: 25 828
Вярвам, разбира се!  Hug
Особено на тези, които пишат в ДиС, как да не им вярва човек - такива съдби, такива трагедии... Що сълзи съм проляла там само...  hahaha
Не ме дразнят тези, които откровено послъгват, дразня се, когато ни вземат за малоумни и се сърдят, когато не се връзваме, и започват да мятат къчове и обиди.

# 22
  • Мнения: 185
И кво излиза-че си чешем клавиатурите,даваме съвети,я съчувстваме,я-не,но само на майтап Joy Joy Joy
Поне е забавно hahaha

# 23
  • Мнения: 377
ССФ никога не лъже.  Naughty

# 24
  • Мнения: 742
ССФ никога не лъже!  Naughty
Особено в петък  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 673
еее
И кво излиза-че си чешем клавиатурите,даваме съвети,я съчувстваме,я-не,но само на майтап Joy Joy Joy
Поне е забавно hahaha
сигурна съм, че доста хора искрено съчувстват ...

има доста лъжкини  обаче, дето само си чешат крастата за частица Фнимание Mr. Green

# 26
  • Мнения: 7 837
Разбира се. Но аз обичам да чета между редовете.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз не вярвам на всичко, но пък някои потребителки като пишат измишльотини, сами си вярват. Или може би мислят пожелателно.

# 28
  • Мнения: 6 206
На някои неща веднага им личи, че са приказки под шипковия храст.
Но има една друга категория, които звучат супер адекватно и правдиво, потребителя ти става много симпатичен, четеш му темите и му подкрепяш мнението....... докато не се запознаеш на живо. Тогава се поражда съмнението - " Абе, кой, аджеба, ги писа тия постинги ?
Laughing
Верно големи майтапи падат. Но го има и другия момент, такива дето си трайкат и се правят на глупачета, пък после какви скрити лимонки излизат.

# 29
  • Мнения: 2 891
Лаф да става, за другото не ми дреме. С който искам, при възможност се опознавам.

Общи условия

Активация на акаунт