Вярвате ли на всичко писано във форума?

  • 4 463
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 032
Е, чак пък на всичко.
Хората се самозаблуждаваме или бъркаме, дори и когато не искаме съзнателно да лъжем.
От страни обаче се вижда.

А ако някой съзнателно иска да лъже във форума (стига да не клеветничи), голяма работа: ако му помага да избие някой комплекс, халал да му е.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 867
С Кейси за пореден път сме на едно мнение.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 792
На някои неща веднага им личи, че са приказки под шипковия храст.
Но има една друга категория, които звучат супер адекватно и правдиво, потребителя ти става много симпатичен, четеш му темите и му подкрепяш мнението....... докато не се запознаеш на живо. Тогава се поражда съмнението - " Абе, кой, аджеба, ги писа тия постинги ?
Laughing
Верно големи майтапи падат. Но го има и другия момент, такива дето си трайкат и се правят на глупачета, пък после какви скрити лимонки излизат.

  Баси Егото имам, винаги като прочета нещо такова, си мисля, че говорят за мен  Blush

  Фантазии големи има тука и изхвърляния, но в реалния живот също съм се нагледала на подобни неща. 

# 33
  • Мнения: 4 392
Е, вие пък сега! Как така не вярвате?! Rolling Eyes
Аз съм 100 % убедена, че  форумската бг- майка ако не е съвършена, то и остава съвсеееем малко, за да достигне до съвършенството. hahaha

Не вярвам, че Сопрано се ожени. Всичко е нагласено!
Конспирация нЕКВа!:xarms:

 Joy

# 34
  • Мнения: 1 629
Това с междуредията ми идва сложно. Чета, чета, пък после се чудя. Ако не е истина, да кажем, че минава в графата художествено писане.
Има писатели тук. Талнтливи не знам, но с богата фантазия.

# 35
  • Мнения: 15 619
Безрезервно вярвам.

# 36
  • Мнения: X
Е, нали си говорим само по принцип? Защо да не вярвам?
И Еркюл Поаро май не съществува, ама аз си му вярвам!

# 37
  • Мнения: 7 474
Доверявам, но проверявам  Laughing

# 38
  • Мнения: 7 837
Има писатели тук. Талнтливи не знам, но с богата фантазия.

Тук използвам аз да се вредя, преди да ме е изпреварила Кифлата.

# 39
  • Мнения: 4 392
Някои ги чета между редовете, някои- през ред. Grinning

# 40
  • Сопот
  • Мнения: 165
  Аз доскоро използвах форума като източник  на инфо.Но впоследствие стигнах да гениалния  извод:хора всякакви.Мисля че някои се забавляват,други избиват комплекси,а има и такива които си вярват....

# 41
  • Мнения: 27 524
Попадала съм, но рядко. Като цяло вярвам, особено на познати момичета  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 7 474
Попадала съм, но рядко. Като цяло вярвам, особено на познати момичета  Heart Eyes

Е сега ти повярвах вече  Laughing Laughing Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 18 679
Не на всичко, но на повечето неща...Абе честно казано, не се замислям чак толкова  вярвам ли, не вярвам ли... Ако имам к'во да кажа - пиша, ако не ми е интересно - трябва и да се работи все пак Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 195
Не ми пука дали някой лъже тук, прави се на велик и тн - важно е, в реални живот да не е около мен. Но има потребител, който 2 пъти ме излъга грозно в очите, не тук, на живо детс се вика,а форума ни запозна, и ми стана тъпо..............
Но някои потребители са готини - с часове се чудя да им вярвам ли или да не им вярвам ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт