Вярвате ли на всичко писано във форума?

  • 4 483
  • 134
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 713
Не, разбира се, че не вярвам на всичко! Форумът е отражение на живота, а в живота много често нещата се украсяват, разкрасяват, така че няма начин да вярвам на 100%.

 Peace Peace

# 76
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 242
мне, ССФ обича да преувеличава, да не кажа послъгва...

# 77
  • Мнения: 534
мне, ССФ обича да преувеличава, да не кажа послъгва...
М-да ,съгласна  Peace

# 78
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Като цяло вярвам, но си имам едно наум и все се сещам как цял форум съчуствахме на мама, която беш измислила цялото си семейство и беше решила да се "отърве" от едното дете в катастрофа...  ooooh!

# 79
  • Мнения: 5 539
Аз вярвам по принцип, но понякога се чудя защо реалният живот, който виждам с очите си, се различава толкова от виртуалния свят. Не във всички отношения, но все пак...
Тук има толкова идеални личности с идеални семейства, идеални деца, живеещи в идеални домове - дори проблемите им са някак идеални Rolling Eyes

Искам и аз да участвам в сапунката. Викайте ми доня Перфекта Party bowuu

# 80
  • Мнения: 10 758
Като цяло вярвам, но си имам едно наум и все се сещам как цял форум съчуствахме на мама, която беш измислила цялото си семейство и беше решила да се "отърве" от едното дете в катастрофа...  ooooh!
Е от тогава спрях да вярвам на 100%

# 81
  • Мнения: 4 406
                    В крайна сметка, излезе алергия. Не че на някой му пука...
на мене ми пука- виж как предположението ми излезе вярно.  Grinning Grinning

# 82
  • Мнения: 4 392
Искам и аз да участвам в сапунката.
И аз.  Crossing Arms

# 83
  • Мнения: 868
    Не , не вярвам!Именно такъв четен форум е място хората да фантазират. Sunglasses

# 84
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
полу

# 85
  • София
  • Мнения: 3 249
На някои неща веднага им личи, че са приказки под шипковия храст.
Но има една друга категория, които звучат супер адекватно и правдиво, потребителя ти става много симпатичен, четеш му темите и му подкрепяш мнението....... докато не се запознаеш на живо. Тогава се поражда съмнението - " Абе, кой, аджеба, ги писа тия постинги ?

Има много хора, които в писмен вид под прикритието на анонимността са много по-забавни, духовити, с невероятно чувство за хумор, а на живо поради една или друга причина повече мълчат и дори се изказват неадекватно на моменти. Но това са си същите хора.

Иначе по темата - аз не вярвам по принцип на нищо и на никого. Мнителна съм. Не бях такава, но обстоятелства и "доброжелатели" ме промениха. Понякога се дразня, че чак ставам параноична Embarassed

# 86
  • Мнения: 843
          При по- сериозно коментирани теми  обикновено има  линкове към първоизточник. И на база на това има и коментари.
    Друг е въпросът и за източника, де.
     Други теми са пуснати  на "прима виста", горещи ... неща от деня.  Те са    също истински. "Случи ми се.. видях, почувствах... "по- съм склонна да вярвам, дори и да не са преживени от   автора.
      В    Д и С   нещата са от живота, реални,  но  често  не са авторски... т. е дописваме нечии дипломни работи с мненията си. Или даваме мнения за Н-айстата братовчедка на пишешата от първо лице , ед. ч.  понякога са истински..., обаче!! си е помощ.
     За други дреболии от сорта :" Какъв точно басейн да си купим...  че има 1115 фирми за това ... при това "Маркови"  -  малко се вързват. Гугле-то казва всичко.
Рядко пиша , че не вярвам.   Не вярвам само в силната ,моментната емоция,  тя лъже.    Може би зад тази емоция стои спокоен човек, на когото му идва в повече.  От нещо    много кофти?
 И тогава се усмихвам. Това е първото, с което мога да помогна.

# 87
  • Мнения: 2 759
                   Бум, страшно мило от твоя страна  Hug. Дори повече мило, отколкото страшно. Изкара си червената точка с честен труд  Mr. Green.

...другия път си снимай пъпките
                    Ами аз нямах никакви видими неща, само сърбеше... ужасно...

                    Нося ти го утре където кажеш в рамките на София (в тази жега отказвам да ходя в провинцията  Crossing Arms) в ранния или по-късен следобед. Срока на годност е до 10.2009, останаха 95 мл. Плътно затворено шишенце.

# 88
  • Мнения: 2 196
Лигла,аз пък ще се радвам, ако моите ''предсказания'' не излязат истина. Peace

# 89
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Благодарение на форума разбрах,че една позната е почти идеална и спрях да вярвам на 100% Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт