Пак аз - закъснява ми

  • 7 971
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 653
Имам чувството, че нещо не е наред с времето. Аз също съм като по часовник. Но с тези жеги два пъти ми закъснява с  по 10-15 дни. Ходих по сума ти доктори и нищо ми няма. И на двата път се притеснявах много от какво е ходих на ендокринолог, АГ, пуснах изследвания на хормони, ехографии и нищо. Авно е от жегите и стрес.

# 16
  • Мнения: 2 591
Блонди, със сигурност е от стреса - на мен нееднократно ми се е случвало така! като се успокоиш, ще ти дойде! не се притиснявай толкова много  Peace

# 17
  • Мнения: 9 094
Айде и аз да кажа - щом си сигурна, че не си бременна, няма за какво да се притесняваш - в смисъл, причината е най-вероятно в стреса. Друго няма какво да ти има, така че се успокой Hug
Ако идеш на лекар, ще те погледнат на ехограф и ще се види какво е състоянието на лигавицата на матката, като може горе долу да се каже какво се е случило с цикъла ти - но мисля, че като се успокоиш, ще си дойде на мястото всичко Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 237
Спокойно,случва се.Аз смея да претендирам че сигурно в света няма жена с по-точен цикъл от моя.Знам точната дата,часът и секундата когато ще ми дойде.Да ама не.В поледните месеци от напрежение,а и от жегите,взе да ми идва....по-рано.През 20-22 дни.

# 19
  • Мнения: 2 196
Блонди,за твое успокоение отиди на гинеколог.Случват се такива закъснения,било от стрес,било от смяна на климата ит.н. Peace
П.П. Субев е страхотен лекар,ама може и на него жегите да му идват в повече. Wink

# 20
  • Мнения: 27 524
Блонди, а да си отслабвала рязко?

За съжаление не, а би било добре  Blush

Ех, бе, с това бебче, с колко големи букви да напиша, че НЕ Е ВЪЗМОЖНО да е това, ама че упорити жени  Laughing

Мерси на всички, ще го чакам  Tired

П.П. Субев е страхотен лекар, ама може и на него жегите да му идват в повече. Wink

Д-р Масларски също каза, че е добър лекар  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 941
Блонди,не е лошо все пак да идеш на лекар,ей така за твое успокоение,а не да се притесняваш и за това.При моето закъснение също нямаше никаква възможност да съм бременна,тъй като с мъжа ми вземаме мерки.И това още повече ме притесни,исках поне ехограф да видя дали нямам кисти Sad Айде сега,да не те уплаша,не исках това,просто споделям.Дано да е от жегите,вече всички се чалнахме Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
От много силен стрес ми е спирал цикълът за 3 месеца. Като момиче.
От продължително гладуване и рязко отслабване - също, за същия период.
Приемът на антибиотик ми е отлагал цикъла с около седмица.
Нека за твое спокойствие, Блонди, и лекар да си каже думата, но като се поуспокоиш - а аз се надявам това вече да е станало, всичко ще се нормализира.

# 23
  • Мнения: 393
От три месеца вече все ми закъснява 2 пъти ходих на лекар не е бебе не е нещо сериозно просто жегата и притесненията са ми в повече напоследък. Закъснява ми с по 10-15 дена ама тоя месец май започнах да влизам в ритъм като се поуспокоих. Може и при теб да е от стреса и жегите спокойно ще ти дойде

# 24
  • Мнения: 1 817
Щом си в стрес, не спиш и не ядеш, най-логично е да ти се объркат хормоните. Като се успокоиш, наспиш и нахраниш, т.е. отново влезеш в режима си, хормоните ще се оправят и цикълът ти ще се регулира пак! Не се паникьосвай! Всичко ще се оправи! Дано и малкият скоро да е здрав и палав! Hug  bouquet

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Явно е масово явление, а аз се притесних. От няколко месеца ми закъснява с по 5-6 дена. Сега трябва ше да ми дойде на 16-ти, още няма нищо. Сериоано се притесних. Но аз имам и миома, но не знам дали от нея може да спре цикъла. Страх ме е да отида на лекар, нос е налага.
Не съм бременна- тест не съм правила, но ректалната ми температура беше нормална тази сутрин и гърдите ми са спокойни. При мен първия признак е закъснението и втория-гърдите, винаги досега.
Учудих се на колко жени им закъснява. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 5 531
И аз се присъединявам - през последните месеци и при мен цикълът закъснява редовно с по 10 дена. що тестове за бременост направих ... а бях и със спирала до преди 2 месеца.

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
аз да се отчета- днес ми дойде. Блонди, какво стана с теб ?

# 28
az s1m na 13 i ve4e 4 meseca mi zakasnqva i ne moga da razbera za6to . predi tva mi doide za 1 den i predi toq den mi zakasnqva6e 3 meseca daite savet pls  Sad

# 29
  • Мнения: 2 821
didenceto0Oo , темата е от миналата година Crazy
А ти си още малка, вероятно тепърва ти се стабилизира цикъла.
И нали не си мислиш, че тук някой ще ти даде по-различен съвет от това да попиташ лекар?

Общи условия

Активация на акаунт