да го будя ли?

  • 2 049
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз първия месец будех Тери,но от незнание.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 758
Аз пък се опитвах, понякога успешно дори Embarassed, да го храня спящ  Embarassed Embarassed Embarassed

# 32
  • Мнения: 4 496
Не го буди.Я си представи ти да си спиш сладко и някой да те събуди да ядеш??!!

# 33
  • Мнения: 1 426
И аз не будех... В резултат минахме на по-малко хранения през по-дълги периоди... Нищо лошо не се случи...

# 34
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз съм на мнение, че не е необходимо да го будиш, ако всичко е наред и си наддава нормално.
Води се по него,той сам ще си покаже кога е гладен.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 235
Здравей, според мен недей да будиш деденце.Ако гърдите са ти много напрегнати, изцеди ги малко докато се махне напрежението и изчакай да се събуди.

# 36
  • София
  • Мнения: 928
Недей да го будиш. Като му се изпразни стомахчето сам ще нададе вой за папо  Peace

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 972
моята принцеса също прави такива номера. Някой път се буди и иска да яде на два часа, а друг спи по пет, дори шест часа, но не съм я будила никога. И аз мисля, че като й огладнее Д-то ще се събуди сама ...  Thinking

# 38
  • Мнения: 2 309
Аз съм ЗА диктаторски режим...Най-много да му отпуснеш 30-тина минути бонус!
Така гледах сина си.
Живот и здраве,като порасне,щеш не щеш режима изчезва Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте мили мами! Искам да ви попитам да будя ли малкия през всеки 3 4аса,защото ако не го направя ще се събуди след 4-5 а така си нарушава режима на хранене!Беб4о е на 1 месец и 4 дена!

Аз до сега не съм будила малката за хранене.Макар че педиатърката още при първото посещение ми каза на всеки 3 часа да я будя без да се притеснявам.Аз смятам,че детето ако е гладно ще се събуди само.Според ако ти го будиш ще му нарушиш режима.То само ще си го определи.(Това е мое мнение.)

# 40
  • Мнения: 1 207
Не го буди.

# 41
  • Мнения: 2 677
Не, разбира се! Гладно бебе не спи!

# 42
  • Мнения: 3 929
Мисля,че не е необходимо да го будиш. Ако е гладно, то ще се събуди.

# 43
Изчаквах 15-30 мин.след часа за хранене и ако не се събуждаше, аз го двигах. За няколко дни свикна и се будеше сам. Резултатът е, че никога не съм имала проблем с режима - лягане, ставане, хранене. И до сега е така.
Моето мнение е, че ако не му се създаде режим на детето, а го оставиш да се събужда и да яде когато си иска, става пълен хаос и колкото повече расте, толкова по малко ред има!

Абсолютно съм съгласна с това мнение. Както казва една моя позната"не оставяй новороденото да те дресира"

# 44
  • Мнения: 4 451
В никакъв случай не го буди. Naughty Бебето си знае най-добре кога е гладно. Не се опитвай да го вкарваш в някаква рамка и режим. Нека само си определи такъв. Кърми си го "на поискване". Peace

Общи условия

Активация на акаунт