Жарко слънце вън пече - НОЕМВРИЙЧЕТО на плажа се пече!

  • 10 802
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 089
ми той филков я води и взема. първо той трябва да регистрира ухапване на място и тогаз да се включи. лошото е, че постфактум го установяваме. но в понеделник вече ще направи забележка. поне обеща  Mr. Green а че децата се хапят и бият - то е ясно. петра току-се върне със синина или одрана буза. нормално е. е, ухапване в 2 поредни дни ми идва в повечко  Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 100
Здравейте!
Багажът вече е стегнат.Утре рано сутринта по хладно тръгваме.Първо за 2 дена в Хисаря и после от за морето.А след това двете с Алекс на гости на баба в Разград.Ще се отчета със снимки после.

# 32
  • Мнения: 3 089
да си кажа и тук, че не ме свърта:
сестрата на стефан роди днес момче. това беше една дълго чакана бременност, доста тежка, с много проблеми и трудно избутана. видях бебето почти веднага. бебешорът е хубав, бузест, бял и  изписан  Heart Eyes. да е здрав! много се вълнувам. всъщност цял ден подсмърчам  Blush

# 33
  • Мнения: 811
Честито, майче  Hug да е здраво и щастливо племенничето ви!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 100
Майче, честито ти племенниче!Да ви е живо и здраво!Поздрави и Филков.

# 35
  • Мнения: 11 816
Е, майче, значи вече си вуйна (или учинайка както аз казвам Simple Smile). Да ви е жив и здрав малкият племенник и братовчед!! Как се казва? Сигурна съм, че много ще се забавлява с всички вас Филкови!  Grinning

Честито на патерица на всички празнуващи тези дни!   bouquet

Много хубави нови аватари на Доминика, Тити, БилиHeart Eyes

Кукла, прекрасни сте с малката принцеса!!  Hug Кога ти беше термина да стискаме палци, че май наближава събитието!?

vivita, весело изкарване и ще чакаме да разказваш! Иначе за пътуването и ние пътуваме когато спи, поне в по-голямата част от времето, след това слушаме детски песнички, записали сме 4 диска и много обича да слуша - с песен пътят е по-лесен! Simple Smile Ако й писне да стои в седалката слизаме за малко почивка и събираме камъчета, листенца, клечки и пак обратно в колата. Аз стоя отпред и й подавам каквото е необходимо, в краен случай ми държи ръката. Успех по пътя.. с песен пътят е по-лесен! Simple Smile

Ние вчера си купихме преносим климатик и сега ни е супер хладничко вкъщи. Също маркуч, за да не мъкнем като луди 10-тки кофи на терасата, пълнейки басейна на Юлиана, а към маркуча има и пистолет с 5 различни струи и веселбата е пълна. Така преживяваме жегите..

И за финал да поставя 2 въпроса, които ми хрумнаха - спят ли на възглавничка децата ви (обсъждали сме преди време, но нещо не ми е ясна ползата и вредата от нея) и от кога могат да пият минерална водаnewsm78 Често ми се случва да ми свърши изворната и имам минерална, но наливам чешмяна, че не съм сигурна, а все забравям да питам или потърся информация.

# 36
  • София
  • Мнения: 43 903
Сиссси - на въпросите
1. спи на възглавничка, много я харесва и си я обича и му е удобно, като става посред нощ да се мести в нашето легло я грабва в ръце и първо нея ми подава писле и него да взема....не знам, все пак вече раменцата са им по-големи и клавата увисва надолу, на мен лично не ми е удобно без възглавница, предполагам на детето също.
2. След годинка почнах розов девин, но като няма съм му взимала и минерална, сега всъщност пие всякаква вода - изворна, минерална, чешмяна...но за ежедневна употреба нон стоп минералната все пак не е подходяща, нито за дечица, нито за възръстни. но мисля, че по няколко глъдки чат-пат не вредят....но пък аз и зрънчо давам така че не съм най-вманиачения на тема ядене и пиене родител....

майче - да ви е жив и здрав племенника Simple Smile

# 37
  • Мнения: 453
Dominika, благодаря за комплимента!
ме4ето, - също! И дори с чиста съвест мога да ти го върна - сигурна съм, че ще изглеждаш чудесно и след 2, и след 3 раждания, защото, както всички знаем, мечето ни е хубавица!  bouquet
А за молчето - там имаме студио за татуировки, точно срещу детския кът! Татито ни е там.
Sisssi, очаквам Ангелина (Гала за краткост) в средата на септември.
За останалите въпроси: възглавничка - харесва и да спи на възглавница, на нашите големи възглавници, имитира големите. Вода-пие всякаква, но предпочита сок.

# 38
  • Мнения: 1 541
Да се разпиша и аз по нощите  Twisted Evil

Майче, да ви е честит бебшока и много здрав, папкащ и спинкащ   bouquet Heart Eyes

Кукла, ВАШЕ ЛИ Е?!? Ние само гледахме с мъжа ми с жадни очи всеки ден като водихме Нана на детския кът, че нали и двамата имаме по нещичко и ни сърбят ръчичките за по още една, така от лятно настроение, ама пък и примерни родители трябва да сме, та се сдържахме  Rolling Eyes Момчето от вътре чак ни загледа, сякаш да ни подкани ако нещо ни е страх  Wink Само тати ли ви работи там или има и помагач и ти няма ли да се присъединиш там пак по някое време през лятото, та с Тити и другите морски да пуснем децата в клубчето, пък ние да изпием по коктейлче в кафето  Sunglasses
А за комплиментите, благодаря от сърце  Blush

Сисси, възглавница не ползва- доста време мотах всяка вечер в леглото и една на Чико, но след като не получи внимание я махнах. По- добре така!
Мин. вода, давам ако нямам никаква друга, а тя е жадна. Иначе избягвам, но и от чешмата не давам де. Само трапезна, а ако остана без нея поне от филтъра на хладилника да е минала.

Днес деня ни беше чудесен, противно на мойте очаквания! Водих принцесата в мола, че в тия жеги за парковете не става, а и аз исках да мина през магазинките  Embarassed Мислех, че ще са поредните тръшканици и фасони, но не- Янинка заприличва все повече на мама.....в Манго си събра 7 чифта обувки, седна на земята, събу си сандалките и започна да си мери, в Бюти зоната си вадеше тестери от шкафчетата и си пръскаше листчета с парфюми, а през останалото време търча като луда из коридорите. Само дето се опита да си открадне блуза от Mothercare- взе си я от закачалката и се запъти към врата, като естествено пусна алармата  Twisted Evil Е за това не прилича на майка си  Naughty Laughing
Много ми вървеше днес харченето на пари както за мен, така и за Нана, но съм особено доволна от страхотната черна блузка за нея по тялото само с малък надпис Бенетон с камъчета отпред, както и тениска, но сива пак с този модел. Адски са сладки, защото са като за големи, а са такива мини същевременно! Също много добра покупка според мен е и репелентната розова гривничка от Mothercare, за да не я плескам с тия кремове по морето. Дано да има ефект само!
Накрая момата реши, че и се пие "сокче" (фреш) и се запътихме към Bamboo, за да пием фреш и да папкаме плодови салатки с йогурт! Ах.....зареди ме с много приятни емоции деня и то неочаквани, което ги прави още по- приятни. Пък ме зари и с нови дрешки, което винаги е положителна емоция  Twisted Evil

Майче, Филков трябва да ги направи на бъз и коприва тия свраки там....за какво им се плаща....да оставят децата да се хапят и дерат като животинчета ли?!? Не се оставяйте така безапелно, защото те знаят на кое дете родителите вдигат скандали и на кое си трайкат и вардят тези, заради които ще имат проблеми, а другите са си на самотек. От личен опит  Peace Е, не трябва и да ви намразват чак де, но все пак някакъв респект трябва да имат! За жалост тук е така- силния печели. Дано повече нямате такива случки, макар да е малко вероятно  Rolling Eyes

Отивам да спя.....Лека нощ на всички и по- малко рев на Майчето!

П.П. Да ви попитам- в Петък пристигна първото писмо, адресирано лично до Яна (по- точно до Г-ца Яна Иванова Миланова) от банката в която и е спестовната сметка. Мислите ли, че ще сладко да го запазя или е твърде сухарско, за да бъде готин спомен  Thinking

# 39
  • Мнения: 3 089
а ние нямаме никакви писма. нито от банката, нито от акциите, нито от спестовната й застраховка  Crossing Arms дори не се бях сещала, че й се полага да има. сега трябва ли да звъня, за да си го искам  Blush
аз бих го запазила  Peace

# 40
  • Мнения: 453
ме4е, наше е студиото. Мъж ми сам си работи там и трябва да черпи, че го наричаш "момчето", щото вече гони 40-така. Simple Smile Ето тук можеш да разгледаш негови работи:http://www.tattoobg.org/. Няма да го хваля, че нали си е мой, но обективно е един от най-добрите. Може да ви е загледал заради детенцето, сега доста му липсваме с Мини...
Приятен ден на всички желая!

# 41
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
майче, честито ви племенниче!
вивита, той до Габрово пътя е 2,5-3 часа, не е бог знае колко дълго. Ваньо обикновено си зяпа навън, изграе си с коли в седалката, пие сок, понякога яде пръчки или солети....пеем за зайченцето бяло.. и криво ляво пристигаме без особени приключения.

уф, и тук е голяма жега...

# 42
  • София
  • Мнения: 298
Привет!
Как сте в тези жеги? Ние изобщо не си показваме носовете навън. Вчера към 7 се престраших, надух климатика на колата и отидох за провизии, че бяхме опразнили хладилника. Иначе гледаме да си стоим в дневната, където пускаме климатик.

Таткото и бебето се оправят, ще мине време, докато белезите се заличат, но вече са добре.
Благодаря за честитките за Илия! Тази година никак не празнувахме и, понеже беше наказан, дори подарък не получи. Всъщност ще си го получи, но малко по-късно - решила съм да му купя китара (той я иска).

На Роси купих чак сега кукленска количка и тя много и се радва. Както и Илия - все иска да проверява как върви  Laughing

Кукла, наистина добре изглеждаш! Разгледах галерията в сайта на мъжа ти, много впечатляващи неща има.
Сиссси, възглавничка има в леглото, но в 90% от случаите върху нея е дупето, крачетата, или някаква друга част на тялото. Минерална вода давам, но само отвреме-навреме навън. Честно казано, още преварявам чешмяна, не знам защо. Смятам след няколко месеца да започна да давам чешмяна, без нищо да и правя. Ние това пием, при нас водата е доста хубава.

Майче, честито чакано племенниче! Да е живо и здраво!



# 43
  • Мнения: 1 465
Ей ме на и мен Wink

Симка, честит ти рожденик!!! Да е жив и здрав, и късметлия в живота!!! Flutter Имам впечатления, че количките тук са по-предпочитани от момчетата Laughing и Поло в това число.
Кукла, в невероятна форма си и приличаш на бременна като в списанията Peace
Снимките ви с Мини са чудесни! Flutter
Майче, честит племенник!! Щом е толкова очакван, значи ще е сто пъти по-обичан Wink
Майче, може някой да е влюбен в Петра и да си я хапе от любов newsm78 Мен веднъж Поло ме ухапа, но май беше израз на обич. Crazy
Иначе при нас два интересни случая:
- първо попадение в гърнето/аки/;
- Поло си прескочи леглото и ако не се бях появила в последния момент, щеше да тупне като круша от дърво. #Crazy
Утре съм на пазар да си търся фини джапанки, че половината ми неща застояват в гардероба поради липса на подходящи обувки.
Майче, сетих се пак за вас с Камен! Има ли още колики? Моята приятелка, която роди на скоро е купила нещо като колан с затоплящ коремчето компрес и май действал много удачно.

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 20:56 от Pollia

# 44
  • Мнения: 3 089
поля - май вървят към затихване  Peace

Общи условия

Активация на акаунт