Има ли магазин на Дисни в БГ?

  • 12 998
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
Мили момичета, благодаря ви за отговорите! И аз мисля че такъв магазин в БГ няма. Искам да проуча възможността за откриване на именно такъв магазин във Варна и за изключително представителство на такива стоки за България!
Приятна вечер ви желая! Hug
И клон в София, нали? Praynig

# 16
  • Мнения: 1 263
Супер! Сега точно търся конкретна играчка на Дисни и  никъде не мога да я открия, включително и по интернет и в крайна сметка  ще се наложи да я поръчвам отвън Confused  Явно наистина има нужда от такива магазини тук.  Peace Успех!

# 17
Детски дрешки на Дисни се шият тук на ишлеме. Мисля, че в Буря Габрово. Когато им остане от ишлемето пускат и на нашия пазар единични бройки.

# 18
  • Мнения: 2 039
Мили момичета, благодаря ви за отговорите! И аз мисля че такъв магазин в БГ няма. Искам да проуча възможността за откриване на именно такъв магазин във Варна и за изключително представителство на такива стоки за България!
Приятна вечер ви желая! Hug
smile3501 Найде,чакаме те,фенове сме  Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 124
Интересува ме дали има магазин само и единствено с оригинални артикули на Дисни! Като магазините Disney store, които  могат да се видят в Disneyland Париж например. Такъв магазин съм виждала и във Венеция.  Ще се радавам ако ми помогнете.
Поздрави от мен!
Има , да,  близо до Хладилника само на оригинални Дисни стоки -- играчки, дрехи и др. неща. На 2 етажа е и се продава само на Дисни. Купувам на децата дрехи от там - правят и намаления на стоки, когато свършва сезона. Преди 1-2 месеца купих страхотни тениски с Мечо Пух и Тигъра по 10лв

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 11:53 от djreni

# 20
  • Мнения: 1 263
Има , да,  близо до Хладилника само на оригинални Дисни стоки -- играчки, дрехи и др. неща. На 2 етажа е и се продава само на Дисни.
Куде по-точно се намира това? Може ли да пратиш линк (адреса на картата от bgmaps)?

# 21
  • София
  • Мнения: 771
Има , да,  близо до Хладилника само на оригинални Дисни стоки -- играчки, дрехи и др. неща. На 2 етажа е и се продава само на Дисни.
Куде по-точно се намира това? Може ли да пратиш линк (адреса на картата от bgmaps)?
Става въпрос за магазин Хепиленд. Намира се на бул. "Черни връх", след светофара при "Кошарите" в посока Драгалевци, в сградата на завод Витоша. В магазина се продават много стоки на Disney, но и на много други марки, т.е. не е само фирмен магазин на Disney.

# 22
  • Мнения: 1 263
Благодаря! Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 5 605
Интересува ме дали има магазин само и единствено с оригинални артикули на Дисни! Като магазините Disney store, които  могат да се видят в Disneyland Париж например. Такъв магазин съм виждала и във Венеция.  Ще се радавам ако ми помогнете.
Поздрави от мен!
Има , да,  близо до Хладилника само на оригинални Дисни стоки -- играчки, дрехи и др. неща. На 2 етажа е и се продава само на Дисни. Купувам на децата дрехи от там - правят и намаления на стоки, когато свършва сезона. Преди 1-2 месеца купих страхотни тениски с Мечо Пух и Тигъра по 10лв
Мацка къде точно се намира този магазин? Обясни моля те! Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 124
Има , да,  близо до Хладилника само на оригинални Дисни стоки -- играчки, дрехи и др. неща. На 2 етажа е и се продава само на Дисни.
Куде по-точно се намира това? Може ли да пратиш линк (адреса на картата от bgmaps)?
Става въпрос за магазин Хепиленд. Намира се на бул. "Черни връх", след светофара при "Кошарите" в посока Драгалевци, в сградата на завод Витоша. В магазина се продават много стоки на Disney, но и на много други марки, т.е. не е само фирмен магазин на Disney.
Да, това е магазина, за който писах, но аз не съм забелязала, че там продават стоки и на други фирми

# 25
Здравейте мами,знаете ли къде има склад на едро за стоките на WINKS

# 26
  • Мнения: 240
Здравейте мами,знаете ли къде има склад на едро за стоките на WINKS

И аз се интересувам.

Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 276
има интернет магазин:
http://www.disbg.com/catalog/
но цените са доста високи.....

# 28
  • Мнения: 4 428
Хепиленд въобще не е такъв магазин, за който пита авторкта на темата. Аз съм виждала магазини на Дисни и Дисниленд Париж и Мюнхен. Просто тези магазини са страхоти и не е въпроса само до стоките вътре, но и до самия изглед и атмосфера на магазина. Такъв магазин в Бг още няма. Така, че е много добра идея да се открие. С възможност за нет пазаруване разбира се  Mr. Green  Peace

# 29
  • Мнения: 175
В момента се преговаря за такъв внос,директно от щатите,но процедурата траела около 6месеца,а по-късно ще има и он-лайн магазин.

Общи условия

Активация на акаунт