МелоМа(да)ми 7

  • 10 787
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 080
penumbra Стара планина  Hug Peace супер!!!! Аз имам някакъв план да си отида към Трявна след 2 седмици и от там да хвана пътя към морето ама да видим.....каквото сабя покаже. Аз съм дивак по призвание и като чуя за пътуване и очите ми  Crazyсе събират в една точка и спирам да мисля и да говоря и да чувам и изобщо ставам like a robot. Пристрастена съм. Вчера като юрнах по баира и моя се видя в приключение.....така се вдъхнових като видях Мальовица...С баща ми сме решили да се катерим до горе в близкия месец при първи удобен случай. Иначе се водя кашкавал турист. Но да ви кажа само така изглежда....за заблуда на противника  Laughing, каквото и по дяволите да значи това.
verte  Hug ти ме разби с тез снимки от Норвегия??? На Варвара е готино, макар само да съм минавала от там.....ние няколко години ходихме на Ахтопол, но имахме си чудна компания, две заведения с по-качествена музика и изобщо беше добре, но от 2004 не сме ходили,а тогава беше останало само едно весело място, което същото лято плануваха да унищожат (от общината) и така решихме,че повече няма смисъл. Там чалгарията, простотията и мръсотията победи. Не ми се ходи повече там. Да не говорим,че имаше повече турци, отколкото българи. Сега сме решили на север. Ще чакаме снимки  Grinning Peace.
Opa
 

# 31
  • Мнения: 146
Тео, за мен горе най-вляво чашката, молим!  yes smile3546
Мадмама, и аз най-често в Ахтопол ходех, но когато бях там за последен път по цяла нощ от дрискотеката (пардон чалготека всъщност) до квартирата се носеше "ааааайде в приморскооооо айде в бургас!" И тва ми е много травмиращ спомен хехе. Много отдавна беше, но още го помня. Тая година няма да ходя на море (и миналата не ходих  Sad ) Пък как ми се ще да го видя дори за един ден. уфффф Обаче и аз не искам да порасна  Laughing

Я сам панкер  tooth Язък, няма го култовото парче Леб и боб (простете за лошото качество)

# 32
  • Мнения: 3 835
Тео, за мен горе най-вляво чашката, молим!  yes smile3546
Мадмама, и аз най-често в Ахтопол ходех, но когато бях там за последен път по цяла нощ от дрискотеката (пардон чалготека всъщност) до квартирата се носеше "ааааайде в приморскооооо айде в бургас!" И тва ми е много травмиращ спомен хехе.

Кой която чашка си избере, да ви е сладко! Hug
И на нас ни се случи един път този кошмар с чалгата, в Китен, повече никога!
Аз съм в мело дупка, никаква идея нямам какво ми се слуша. Rolling Eyes

И затова......тандарала-тандарала-та-та-та!

# 33
  • Мнения: 1 080
 Joy penumbra я кат си панкер да те черпавам нещо по спешъл
WhiteRiot

teo здрасти:))), и аз тази сутрин видях,че има нова тема  Wink
 Mr. Green Party

# 34
  • Мнения: 985
Охо, нова тема! Явно дълго съм отсъствала. Това за "добре  заварили"!

Много е горещо. Затова:



Чиърс!

# 35
  • Мнения: 3 835
Жегаааа, голяма жега. На климатик се живее, ама.....

По този повод нещо за душата! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 080
Жегаааа, голяма жега. На климатик се живее, ама.....

По този повод нещо за душата! Heart Eyes

Пфуу к'во говориш, добре че е климатика. Преди малко се заблудих,че навън е захладняло ха-ха! Гледам,че вятъра брули клоните, а като излязох то всичко така се е напекло,че няма шанс преди полунощ да стане за хора навън  Mr. Green. Аз съм малко тъжна пък!!!! Затова си слушкам това  Sad
indifference

# 37
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Здравейте  Crazy Laughing...как е настроението мелодами, мадами,мами и т.н......Вейййййй кЪъъппп итз Ъъъъ бютифУууууллл Мммооррнииннннгг.....о Йеаааа

Пак понеделник,пак на работа уфффффффффффффффффф .............
Вчера бяхме на Рила и по-точно посока с. Говедарци, малко над с. Говедарци после в гората край реката и накрая почти до Мальовица. Горе е много яко!  Мега яко е хора. Ходете в планината винаги,когато можете. Така се заредих с енергия и добро настроение,че се надявам да стигнат поне за седмица  Laughing Завръщането в големия прашен град е леко смазващо,но си заслужава жертвата. И се пазете!!! По пътищата е пълно с весели самоубийци!!! #2gunfire
Verte гледам си се завърнала, как е морето, къде беше я разкажи на нас дето тръпнем в очакване на заветния момент , когато и нас ще ни огрее......може и със снимков материал  Grinning...
поздравявам всички:
кафе?
музика? Fire Within


Имам до себе си бивш професионален алпинист та от гори , планини и скали честна дума ми е писнало Но в голямата жега това си е разрешението Hug ПОЗДРАВЧЕ ЗА ВСИЧКИ

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Божеееееее, защо никой не ми казва, че има нова тема. ooooh! ooooh! ooooh!

Аз съм трагичен случай! ooooh! ooooh! ooooh!

Нещо за събуждане! Heart Eyes Hug

Кафенце за всички! Heart Eyes Hug



Че ти чак сега ли разбра  Mr. Green  Joy Joy  bouquet Това е за теб 

# 39
# 40
  • Мнения: 1 080
Навън е адско!
Ще пусна нещо такова за релакс.

Thalia

Днес съм на студен чай, наблъсках мента и плодов от тези българските и си го изстудих после в хладилника....с малко лимон е просто перфектно  Party

# 41
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Метнах детето при баба му на климаКтик. Срам не срам - и аз съм на мента, ма не чай. Най-твърдото, което съм пила през последните две години. Почва да ми се услажда. Малката ще смуче мента с мляко довечера Embarassed
Е на, за кви простотии се сещам под въздействие на жегата и алкохола:
http://www.youtube.com/watch?v=Vp-is6S_b_g

# 42
  • Мнения: 3 835
Честито завръщане на медиците ни!  bouquet  bouquet  bouquet

Извинете ме, но аз съм много емоционален човек, искам да поздравя всички ви с тази песен!

Моя страна!

# 43
# 44
  • Мнения: 1 080
Метнах детето при баба му на климаКтик. Срам не срам - и аз съм на мента, ма не чай. Най-твърдото, което съм пила през последните две години. Почва да ми се услажда. Малката ще смуче мента с мляко довечера Embarassed...

E Verteeee, ти нямаш сърЦеееее  Laughing, на малката ще й е екстра довечера, ще спи кат къпана. То мента с мляко май е хубуу  Mr. Green....аз лично не съм фен на ментата в този и вид, само като чай ме кефи. Предпочитам тва в лявата бутилка с много и студен таратор... Heart Eyes

айдее пак Черно Море  Joy

Общи условия

Активация на акаунт