The 4400...има ли фенове

  • 8 956
  • 192
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Ееее, ама те сега какво - ще режат всяка серия на две, понеже са купили само първия сезон и да има за по - дълго ли ??  newsm78
В интерес на истината спомням си, че на няколко пъти пускаха двойни серии...
Едва ли. Другите от този сезон са стандартни серии по 40 мин, 1 час с рекламите.
Аз се сещам за премиерата на втори сезон за двойна и за още един, май в трети сезон...

# 16
  • Мнения: 2 957
Ами снощи си пуснах първата серия само колкото да си припомня какво стана.На няколко пъти превъртах напред и в един момент се оказа,че има неща,които не съм гледала изобщо.Втората половина на серията вече бях сигурна,че не съм я гледала по Нова.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Дават го по БТВ всяка неделя вечер  Hug
Първия пилотен епизод е разделен на две, защото е по-дълъг от обичайните.
Първи от 2 сезон е също двоен  Wink

# 18
  • Мнения: 1 941
Дамаянти, нали беше на първи Simple Smile Незная как да коментираме, като повечето са още в началото  Whistling

# 19
  • София
  • Мнения: 6 743
Вече съм на втори.Брей това бебе какви способности има  Shocked Изпонатръшка ги онези тримата  #Crazy
А кога ще видя способностите на Ричард дееее  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 929
И аз се присъединявам към феновете. Ние с мъжа ми сме на втори сезон, ама  с тея мачове неможем да напредне. Crossing Arms
 

А кога ще видя способностите на Ричард дееее  Crossing Arms

Той нали имаше някакъв предсказващ кошмар?Пък и нали не всички имат способности.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Ее, как, нали Кошничка май спомена, че можел да мести предмети с поглед  Thinking Ама до този етап на филма не съм видяла  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 6 993
Това става по-нататък някъде...Към средата-края на втори сезон, когато откриват едно вещество в кръвта им и има едни конспирации...Тогава Ричард си проявява способността.
А беба като стана кака кви работи прай, не е истина Twisted Evil

# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Сериала е много готин. Вече сме на четвърти сезон и работите стават доста сериозни. Жалко, че го дават толкова късно.

# 24
  • Мнения: 1 941
Дамаянти, в общи линии до сега способността на Ричард никога не е поставяна на централно място. В неговия образ тя няма водеща роля, странно но той е по-друг типаж. Обикновено при всеки от 4400-те водещото е тяхната способност, но при Ричард това е поставено на заден план.  newsm78 Що ли тъй ?

# 25
  • Мнения: 511
Извинявам се, че се изказвам неподготвена, но може ли да пуснете линк, да си дръпна и 4те сезона. Навсякъде където отворя намирам 3ти и 4ти, а аз не съм гледала нито една серия.
Запалихте ме много  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 042
Извинявам се, че се изказвам неподготвена, но може ли да пуснете линк, да си дръпна и 4те сезона. Навсякъде където отворя намирам 3ти и 4ти, а аз не съм гледала нито една серия.
Запалихте ме много  Laughing
Eпизоди в Замунда:

първи сезон
втори сезон
трети сезон

четвърти още го няма в комплект, трябва да телиш отдални серии. Докато стигнеш до него обаче, може и да излезе целят в комплект.

# 27
  • Мнения: 511
 Бонбони_със_сол, благодаря много, но нещо не мога да се регистрирам в Замундата  Embarassed
Няма ли ги другаде?

# 28
# 29
  • Мнения: 511
Бонбони_със_сол  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт