давате ли на децата си да ядат из къщата

  • 5 978
  • 164
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 46 582
Гледам и колите сте подхванали- ако пътуваме, когато й се пада следобедната закуска или друго хранене- яде си, по принцип спираме само за пишкане, когато тръгнем на някъде. След път- прахосмукачка и готово.

Аз давам. В къщи не сме в казарма  Stop

Ами възпитанието, бе, Бубе, възпитанието, на какво ги учим тия деца  ooooh!

# 136
  • Мнения: 1 172
Най-нахално детето си извади пилетите и започна да си ги хрупа.
Защо да е нахално точно това действие? Защото не отговаря на твоите норми? Или защо е имало стикер "забранено консумирането на храна в автомобила"? Нахално е да оставиш свинщина след себе си, а не да ядеш на място, на което не е забранено само защото другите не одобряват.

Като заговорихте за коли, в нашите коли е разрешено яденето но само когато сме спрели, защото иначе има риск от задавяне. По всяко време е разрешено пиенето на вода. Единственото забранено е возенето извън столчето за кола. Проблеми с чистотата на колите нямаме.  Трохи могат да се струпат само в столчето, не знам как си връзвате децата в столчета и си представяте, че те ще ви направят кочина в колата. Не мога да си го представя. Иначе, тапицерията може да се прецака и ако някое дете повърне в колата.

Интересно ми е колко от тези, които не дават на децата си да хапват другаде, освен на масата, дават храна по улиците - било то сладолед или пуканки, или нещо друго?

# 137
  • Мнения: 2 567
Аз давам. В къщи не сме в казарма  Stop

Значи, ако не даваш на детето си да върви из цялата къща и да хрупа нещо по всяко време, това значи, че е като в казарма  Tired
Ами ще взема да острижа моята нула номер, че да направя ефекта пълен  Simple Smile

# 138
  • Мнения: 7 837
 Laughing Всичко ще си кажете, щом опряхте и до свинщините в чуждите коли.

# 139
  • Мнения: 7 821
Чесно казано като чета някои постинги, все едно гладам филма Стената, епизода където дъртата майка кара възрастния си син да изяде някакво гадно пърче месо, което току що е изплюл, седнали на МАсата.
Честно казано преиграваш  Rolling Eyes ... Не виждам защо и тази тема трябва да се превърне в поредния спор!

# 140
  • Мнения: 918
Чесно казано като чета някои постинги, все едно гладам филма Стената, епизода където дъртата майка кара възрастния си син да изяде някакво гадно пърче месо, което току що е изплюл, седнали на МАсата.
Честно казано преиграваш  Rolling Eyes ... Не виждам защо и тази тема трябва да се превърне в поредния спор!

Не ми е била тази идеята Peace Написах го, защото наистина това изникна в съзнанието ми, след като прочетох постинга на vivita. Нямам нищо против да бъде изтрит, ако наитина мислиш, че внася смут.

# 141
  • София
  • Мнения: 4 885
Всичко давам аз, само да мога да гледам сериалите по кабелната вечер.
А това, че някой ми хрупа покрай ушите..Е, какво толкова, ще  го пратя да си хрупа в някой по-далечен ъгъл и това е. Crazy

# 142
  • Мнения: 6 390
яде се в кухнята на масата

4ипсове, солети, сок4ета, и т.н. в нас няма
и у нас като у вас  Mr. Green

# 143
  • Мнения: 4 496
Веднъж искаха да ядат солетки на дивана,но им казах,че ако изцапат-ще чистят.Е,изчистиха.Повече не са искали солети.

# 144
  • Мнения: 1 715
В нас давам почти всичко, но когато сме на гости НЕ! Naughty (Освен ако другите деца не правят същото Laughing)
Peace И аз

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Навсякъде се яде у нас  Rolling Eyes
и у нас така  Sunglasses
Влади разнася кюфтета, кебапчета, а  аз- разнасям мокри кърпи и го бърша  ooooh!
шантава работа!
На гостенчета забележки не правя, само, ако са напът да съборят къщата  #Crazy

# 146
  • София
  • Мнения: 1 783
Яде се на масата в кухнята, дори и малките глезотии. Всеки си има покривчица, смешна чашка, чинийка. Не ми е до чистенето, просто си мисля, че създаването на  навици, не само по отношение на качествата на храната, но и на консумирането и е полезно за цялостното възпитение.
Майка ми заведе сина ми, когато беше малко под четири годишен, у едни префърцунени приятели, които му подават кутия с бисквитки. Той си взел и попитал домакинята "А чинийка може ли?" и дамата се  #Crazy

# 147
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Не давам, но никой не ме пита, разнасят хрна навсякъде  #Cussing out #Cussing out #Cussing out.

# 148
  • Мнения: 2 161
Не разрешавам.И толкова съм зла,че никой не смее да го прави.Това е единственото нещо,за което съм непреклонна.

# 149
  • Мнения: 3 456
Не давам, но никой не ме пита, разнасят хрна навсякъде  #Cussing out #Cussing out #Cussing out.
И у нас е така. smile3515

Общи условия

Активация на акаунт