Дрешник

  • 22 571
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
monda, твоите деца са вече усъвършенствани с обувъчната част. На теб ти е по-лесно. Аз за сега сондирам мнения, за да избегна недоразумения..

# 76
  • Мнения: 6 039
AlexaS, не мога да разбера, какво толкова те изумява в това, в едно помещение да стоят обувки и дрехи и бельо

не си въргалям хавлиите по земята и не си нареждам обувките между хавлиите
дрешникът е най- чистото място в дома ни - там влизаме само аз и мъжа ми

сезонните обувки ги подреждам в шкаф-стена за обувки, доста голям, който е в един от коридорите. Ако нямах възможност за такъв, пак в дрешника щях да ги държа
всеки ден плащам на чистачка да чисти следите от обувките ми от чаршафите Mr. Green

# 77
  • Мнения: 4 300
Аз пък си имам няколко чифта обувки, които държа в шкаф в коридора- тези, които най често нося през съответния сезон. Останалите- в кутии в дрешника ( който не е точно стая, а по скоро нещо като вграден гардероб). Най отдолу си имам специално предвидено място за кутии с обувки, над него рафт и оттам нататък дрехи, нищо нехигиенично не виждам, защото не ги прибирам мръсни в кутиите. А и са в кутии все пак, не увивам всяка обувка в гащи примерно Laughing

Какво се има предвид под сезонни обувки? Тези, които се носят през настоящия сезон, или тези за останалото време от годината newsm78

# 78
  • Мнения: 13 780
Наскоро пак гледах "Войната на семейство Роуз" За n-ти път, де, но си припомних стената с обувките на мацката Mr. Green
Монде, и при теб ли е така Laughing

# 79
  • Мнения: 13 512
Наскоро пак гледах "Войната на семейство Роуз" За n-ти път, де, но си припомних стената с обувките на мацката Mr. Green
Монде, и при теб ли е така Laughing
А-не...чак така не- аз съм по парфюми,козметика и чанти. Досега не съм намрила начин как да подредя всички чанти , но не преставам да търся.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Malenna, съвсем не съм изумена. Подпитвах, за да си направя извода за най-практичния дрешник, както за "родителската" част, така и към детската стая.

# 81
  • Мнения: 13 780
Шегата настрана, но това с обувките е голям проблем вкъщи. Никой от домашните не ... шкафовете за пътъци и събува и хвърля където намери. Случвало ми се е да заваря нахвърляни по десетина чифта в антрето. Цял ден обували, събували и хвърляли ooooh! Вярно, антре голямо, но като се прибера и заваря подобна "подредба" и настава #2gunfire

# 82
  • Мнения: 4 300
Там е проблемът, в голямото антре. В нашето преди беше така. Но откак сложих шкафа ако има обувки извън него вратата не се отваря. И така проблемът се реши от само себе си Mr. Green.

# 83
  • Мнения: 13 780
Значи си си решила проблема Joy

От друга страна, как да прибереш мокри и кални обувки в шкаф!? Аз уж съм приспособила нещо като ниска поличка/пейка, под която да се пъхат току що носените и събути обувки, но и това не помага. Под въпросната поличка обикновено е празно, а наоколо й - в няколко реда или направо накуп... Тясна е пейката за техните души Mr. Green Пък и трябва да се наведат! Колко по-лесно е да подпреш петата с пръсти и да изхлузиш обувката с шут. И после да я оставиш там, където е кацнала bowuu

# 84
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Това все едно аз съм го писала  Confused Не една, три полички има ( от тези една над друга ) , ама не би ... Кутии в килера - да, но на баба ми , а тя има 30 ( тридесет - вчера ги броих -  вярно не от скъпите , но все пак  ) , купувани за всеки случай  Close

# 85
  • Мнения: 13 512
поздрави на бабата, и аз ще съм такава баба сигурно, ама ще имат да вземат да ми ги размествват, аааааааааааааа! #Cussing out

# 86
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Значи си си решила проблема Joy

От друга страна, как да прибереш мокри и кални обувки в шкаф!? Аз уж съм приспособила нещо като ниска поличка/пейка, под която да се пъхат току що носените и събути обувки, но и това не помага. Под въпросната поличка обикновено е празно, а наоколо й - в няколко реда или направо накуп... Тясна е пейката за техните души Mr. Green Пък и трябва да се наведат! Колко по-лесно е да подпреш петата с пръсти и да изхлузиш обувката с шут. И после да я оставиш там, където е кацнала bowuu
Само бой по тиквата, да се научат къде да слагат обувките. Създала съм всякакви удобства, само някой да посмее да не си подреди обувките  Twisted Evil Sick Twisted Evil Аз на моя такъв скандал му вдигам, като видя, че не си е подредил обувките, и веднага му връчвам метлата, а-а-а.

Само за протокола - неговите обувки са два пъти повече от моите.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Вече сте го измислили, браво. Аз тепърва ще досаждам и провокирам, но за мен това е основното в едно жилище: дрешник-спалня. Останалото си е притурка.  Grinning

# 88
  • Мнения: 650
аз пък не знам как точно обувките са вътре-обикновено съм от нас в гаража и после кола-работа-обратно-почти не стъпвам на улица и не става обувки вътре-откакто ги преместихме в гаража се родих Peace Външно едни рафтове до вратата до тавана- ехе всичко там. Освен това не притежавам някакви скъпи обувки от по не знам си кои измислени марки че да ги държа в сейфа Laughing

# 89
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
аз пък не знам как точно обувките са вътре-обикновено съм от нас в гаража и после кола-работа-обратно-почти не стъпвам на улица и не става обувки вътре-откакто ги преместихме в гаража се родих Peace Външно едни рафтове до вратата до тавана- ехе всичко там. Освен това не притежавам някакви скъпи обувки от по не знам си кои измислени марки че да ги държа в сейфа Laughing


Малко липсват препинателните знаци, но идеята стана ясна.
И аз навремето живеех в къща и всички си събуваха обувките долу, до входната врата на стълбището, обуваха си чехли по желание и чак тогава се качваха до жилището. Самото стълбище беше застлано с тъкани пътеки.
А сега живея в малък апартамент и трябва да си държа вмирисаните обувки вътре в жилището, и да ги прескачам всеки път когато минавам по коридора.

Май темата съвсем я изместихме.

Общи условия

Активация на акаунт