Октомврийски мами под жегата събрани!

  • 11 673
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 593
Надееееееее, добре си дошла  Hug

Изгледах 'сичките снимки - направо не мога да повярвам, че си имаш 13 годишна дъщеря, на мене ми се струва, че изглеждаш чудесно - едно ведно такова, радиантно, усмихнато... ех... може да е заради пишльото в коремчето или пък просто заради почивката.  Grinning
Като гледах снимките от наш'то моренце и така ми се приходи, аз обожавам Южното Черноморие (варненки, да не ми се обидите нещо, ей, просто там съм ходила повече  Naughty ), но тази година нямааааааааа  Tired

Маграт, добре си дошла и на тебе, а ти някоя снимчица няма ли да пуснеш за скучаещите души.... Thinking

Галентинас, много хубава количка и изглежда лекичка, имали си и летен стол или просто не си го снимала?

Виодиди, много се радвам, да чуя, че ти попреминава  Hug, за изпотяването, понякога ми се случва, но наистина трябва да е горещо...

Аз заглавие исках да предложа (ако може за следващата ни темичка в случай че одобрите...), което ще е актуално от утре  Mr. Green

Октомврийската дружина, (цяла), в Третия триместър мина!

Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 17:42 от Jenna

# 211
  • Мнения: 276
Jenna   Hug добре заварила!
Радвам се че и ти си добре - след притесненията за тази там гадост - листериоза ли беше?Ако греша заглавието сори!

galentinass честита количка! Много е готина а мечето просто е суперско  Joy

# 212
  • Мнения: 1 919
Jenna а има и летен вариант-там съм го метнала дето са  3 те части ама не съм го снимала щот не съм го сглобила още ooooh! много сложно бе-навсякъде някакви ръчки и копчета-ма ще проуча bowuu .Jenna ти завърна ли се от КАУБОЙТЕ или още мериш улиците?
НАДЕ много си убавка пу-пу д а не ти е уруки Blush а снимката с таткото с коремите  Joy велика е!

# 213
  • Мнения: 22 538
galentinass , честита количка. ))) Много е сладуреста, а мечето е супер. ))))
Аз още чакам моята, но щом пристигне веднага ще се похваля. ))))
Иначе гледах едно Грако, хич не беше лошо, надявам се и това, което си избрах да ми хареса на живо. )

# 214
  • София
  • Мнения: 1 524
Аз заглавие исках да предложа (ако може за следващата ни темичка в случай че одобрите...), което ще е актуално от утре  Mr. Green
Октомврийската дружина, (цяла), в Третия триместър мина!

Дааа, нека това да е следващото заглавие, но я се вземете в ръце и да попишете повече, да го пуснем подобаващо утре.

Нашата малка кукла също вече си има количка - капарирах я в един магазин в Младост в София, и то не съм я купила от чист егоизъм, нали дават само 6 месеца гаранция на Чико, та реших сега да я капарирам, а да си я вземе септември - даже се уговорихме, ако до тогава вкарат червена, да я сменим с червено, иначе нашата девойка ще се вози в синя количка, не че ми пука, ама все ще викат - Ах колко е сладък малчугана - е аз ще се опитам да я обличам в момичешки дрешки, но и това понякога няма да помага.

galentinass давай сега сухи тренировки с количката на Паткан, да станеш майстор по сгъването и да смаеш таткото кат се върне.
Като гледам как и двете киснем все пред компютрите- от далече си личи че ни ги няма половинките  Mr. Green


Между другото горките ни деца, ако само подозираха с какви имена ги кръщаваме , докато са в коремите ни  hahaha -
паткан редактирам на ПАТКАНИШ  Mr. Green - държи за сега първо място  hahaha
Шушулка
Дунди
дребчо, дребич
пикличка
точица
шимбо
дупльо, гъзльо
пръдльо
грозничкото
дрисльо
шушумушулка  Joy



ако се сещате за още смешни именца казвайте, принц, кукла и подобни не се броят те са стандартните сладки обръщения.
Нашият татко предимно нарича нашата кукла - мързелива поспалана - щото не мърда много и защото съм го хванала заспал и тогава я е правил - това е и обвинението, че не е сътворил момче, но ме заплаши, че следващия път ще работим за бебе само като е изцяло буден - а аз вече почнах да се замислям  newsm78 да бе да второ - той не е нормален,  Outta Joint това значи още сумати месеци без секс  Thinking ще видим таз работа.

Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 19:58 от meggyv

# 215
  • Мнения: 1 919
аз съм ЗА ЗАГЛАВИЯТО -Октомврийската дружина, (цяла), в Третия триместър мина!
то нали аз последна и все се тътря ама напредвам ей-след 2 дена дет се вика влизам и аз в 7 месец.
  meggyv   абе туй ПАТКАН много грубо бе ПАТКАНИШ .-е вярното !!!.Досега иначе бях БЕБЕНОСКА -нещо кат цистерна,сега съм Патканишооска- Joy Joy Joy Joy ама и мъжо ми само глупости дрънка-вместо да кажи кат РОДИШ-ми вика КАТ СА Опатканиш ха-ха-излязло на татко си от патката-ми кат род яи излезе на маика си от п......ктата  Blushкак ще го наричам бе-малееееееее newsm78

# 216
  • Мнения: 276
Ежедневното ми обръщение към съдържимото в корема ми е - шимбо и дребич а също така и дупльо защото напоследък все се дупи.
Подкрепям за заглавието - харесва ми! newsm10
galentinass може и пацурана от галеното на паца!
А знаете ли как се казва на женски полов орган на галено? - шундафера   Joy Joy Joy

# 217
  • Мнения: 1 593
Galentinassnewsm65  Joy Joy Joy

Ша умра от смях  Joy

Мисля, че ваш'то именце обира приза за най-нестандартно предродилно наименование

Меги, добави към списъка: "оня пръдльо", "онуй грозничкото", "малкия дрисльо", "гъзльо"  tooth

момичета, вчера си поръчах ДВД курс за всичко свързано с нормалното раждане, включително и всичките Ламаз упражнения и дишания. Четох много добри отзиви... та да видим...

Наде, Галентинас носи мъжко бебчо, ПацураН ще трябва де е  Joy Joy Joy

# 218
  • Мнения: 1 919
А знаете ли как се казва на женски полов орган на галено? - шундафера   Joy Joy Joy
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Party Party
сега са замислих ВАнина ми харесва -ама кат взехме д адрънкаме ми звучи кат ВАГИНА-добре,че ужж Патканиш е МЪЖ! Joy мъжки вариант е ВАГИН??????// Joy

# 219
  • Мнения: 22 538
Вие ще ме уморите с тези именца, направо се скъсах да се смея. )))))

Аз пък му викам просто "бебе", нищо друго не съм измислила. )))) И като му кажа така и си погладя корема и ме удостоява с някой ритник. ))) Е, не винаги, но в повечето случаи. ))))

# 220
  • Мнения: 295
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Имайте милост, моля ви! Ще пусна от смях направо.
Определено на galentinass Патканиш-а печели първо място и според мен Laughing
Аз на моето му казвам Шушумушулка, ма не ме питайте защо.

Октомврийската дружина, (цяла), в Третия триместър мина! newsm10, заглавието е №1

# 221
  • София
  • Мнения: 1 524
Готово промених го Патканиш -  а ти можеш да го бъзикаш мъжо и да му викаш патканишченце- на мъжката му гордост де, - не може да се сравнява с бебо- бебо е вече многооо по-дълъг и голям  Mr. Green   Mr. Green  Mr. Green

Jenna скоро четох за тези техники за дишане и повечето майки признават, че като дошъл момента и изобщо не са мислили как дишат, предполагам ако мъжо е до теб, тогава той може да ти напомня как да дишаш, но може и синьо око да си изпроси в такъв момент, така поне по филмите става  Mr. Green А като ти турят и упойката всичко си идва на място, но ти си права хубаво е да сме подготвени. Но да си призная ме е страх да почна да чета, че ако ме хване шубето сигурно няма да ме пусне до край, та сега си витая в невидение и ми е гот. Въпреки че преди два месеца гледах тези снимки на раждания и хич не се уплаших, но сега не ща пак да ги гледам, за всеки случай.

Надя 73  hahaha  hahaha шундафера - от къде идва това - харесва ми като кодово название е.

А тез нашите мъже са  ooooh!  ooooh!  ooooh! - на моя 100 пъти му оясних, че се нарича ОВУЛАЦИЯ, но той продължава да вика ПОПУЛАЦИЯ.

А Вас да ви наричат вече пате- заради походката- направо ми стана кофти, явно се клатя като Гъска, добре че на коледа вече няма да имаме тумбаци, да не ни объркат де.

коки и Шушумушулка- та я включих.

Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 20:01 от meggyv

# 222
  • Мнения: 1 305
Ето я и лудата Иренн у нас е 30гр и косур, а аз 3 часа с парцала и прахосмукачката се мъкна из целия апартамент. Ама сега се изкъпахме с мишолинка облякохме се и след малко ще ходим на рожден ден та да си починем малко
Иначе да ви кажа голяма работа сте колкото и да съм уморена не мога да се не смея с вас с тези именца  Joy.
Нашата мишолина да ви кажа само какъв респект има от баща си нямам думи. Вчера вечерта мишолинка место да се кротне да спим като се раскача и нашия  татко само сложи ръката си на корема ми и веднага затишие и заспахме като къпани.
Галентинас количката е много хубава и като модел и като цветове мног ми харесва, аиде с бебока с здраве да си я ползвате  Hug
Оставям ви че тръгваме   love001

# 223
  • София
  • Мнения: 1 524
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157599

парола 123456

що ли слагам пароли  newsm78

От една седмица се опитвам да кача тези снимки - чак днес успях

На тях Цезар е най-нещастното куче на света - КЪПЯТ го, между другото, той е с идеалните за едно бебе размери 51см от началото на муцуната до края на дупето, без рязаната му опашка и тежи 3300, е сега малка е заслабнал съм 3100 е.

# 224
  • Мнения: 1 919
meggyv   bowuu най-после да ги пуснеш-не с КОКИ бяхме превилегировани и ги видяхме предварително.Ма твоя мъж много оправян-айде да тренира на ЦЕЗАРинчо-после д акъпе твойта бебка-докат майка и си пие коктейла с дружки  hahaha bowuu

Общи условия

Активация на акаунт