Боси крачета по пясъка тичат, БУРГАСки чеда морето обичат

  • 15 924
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • у нас
  • Мнения: 5 736
Доброооо утроооо! Grinning Малеее,днес сме най ранобудни! JoyВ тази хладна сутрин да ви почерпя по едно кафенце за разсънване Wink



а, не е вярно има и други ранобудници, просто сега се включваме Joy
Мерси за кафенцето, много е сладко Peace

# 226
  • Мнения: 5 539
..

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 14:18 от Лилита

# 227
  • Мнения: 687
Лилита, консигнаторът би трябвало да е магазинът Simple Smile

# 228
  • Мнения: 5 539
Ааа, това обяснява нещата Laughing Пък аз мислех, че консигнаторът е лицето, което е собственик на стоката Embarassed

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Satriani, Райна благодаря  Hug и аз си мислех че има вариант да се закрепи но да питам, може пък да съм пропуснала нещо  ooooh!

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет,
я към мамите да попитам какво коритце ще ми препоръчате да си купя за бебо?
Хубав ден ви желая

# 231
  • Мнения: 28
Лилита ако искаш да продадеш количка за 100 лв. като я продадът 80 са за теб а 20 за магазина

# 232
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен.
След снощния дъжд и прохладната нощ се чувствам направо като нов човек Grinning Grinning Grinning.
Днес ще е чудесно за разходка за коремите и всички малки сладурковци в количките baby_neutral.
Хубав ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 233
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
За Оказиона - това е чудесно, отдавна трябваше да се появи  Peace

lexy - за ваничката, нашата си я ползваме още  Peace, полска е ако не бъркам  newsm78 и струваше поне миналата година някъде между 13 и 15 лв. .(.. Допълнително си взехме стойка за ваничката, за която виж платихме  Shocked Стойката не е задължителна, ние решихме така, тъй като предпочетохме да го къпем не в стаята, а в банята, а там пространството ни е малко ограничено  Grinning и по този начин избягваме да се навеждаме  Whistling ... Татито и до сега я ползва и казва, че така му е по-удобно  Peace

6u6on4eto - ако държиш на чадърчето да се закрепва солидно на плоски тръби, има такива механизми, но струват  Whistling ... така че човек трябва добре да прецени дали си струва  Laughing


А сега може ли да помоля  Praynig, да гласувате тук  Peace
http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1637&v=1&s=
Детенцето за което се отнася се казва Криско на мама Лилибон, предполагам че повечето вече сте чували или чели за тежката участ на малкото сладурче  Sad

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз гласувах вече.

# 235
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Имам чувството че съм се сдухала от всичкото това дремене в къщи през бременността и сега. Одеве се разходихме с бебуна - е много ми е чуждо това чувство, направо чак се уплаших че не съм добре  ooooh! Не мога да свикна с мисълта че ще излизам на разходки бутайки количка. Досега все на работа съм ходила, паля колата отивам и си върша задачките, а това безцелно миткане на улиците направо ме депресира, чак ми се прирева по едно време. Като съм в къщи ми се ще да изляза, като изляза - ама къде съм хукнала. Ей такива мисли ме тормозят. Нещо не съм в час  #Crazy

# 236
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
6u6on4eto аз даже хапчета си взех

# 237
  • Мнения: 1 701
Момичета! Утре се местим и няма да имам скоро нет. Само да кажа, че най-после видях Райна и бебе Мони. Много красива тази Райна бе! Wink И много сладичко това Мони ... пу-пу ...
И с списание Мама ви видях! Simple Smile

Айде до някой друг път от мен! Simple Smile

# 238
  • Мнения: 82
Хаа и аз ги видях в списание МАМА!!!И наистина Райна е много готина,ама и Мони и той - то на кого ще прилича детето!!!

# 239
  • Мнения: 139
Имам чувството че съм се сдухала от всичкото това дремене в къщи през бременността и сега. Одеве се разходихме с бебуна - е много ми е чуждо това чувство, направо чак се уплаших че не съм добре  ooooh! Не мога да свикна с мисълта че ще излизам на разходки бутайки количка. Досега все на работа съм ходила, паля колата отивам и си върша задачките, а това безцелно миткане на улиците направо ме депресира, чак ми се прирева по едно време. Като съм в къщи ми се ще да изляза, като изляза - ама къде съм хукнала. Ей такива мисли ме тормозят. Нещо не съм в час  #Crazy

6u6on4eto на това му се вика следродилна депресия :>

Общи условия

Активация на акаунт