Дървесен хороскоп

  • 2 661
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Калина съм.

Тези хора живеят изключително като че ли за самия живот, обичайки неспокойния ритъм и движението.
Непрестанен извор на очарование и веселие. Обичат живота, изкуството и действието. Като партньори са в състояние да предложат изобилие от емоционални преживявания, добра компания и много страст.

# 16
  • Мнения: 2 978
Аз и малката сме под знака на Бор.
Доста верни неща има Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 733
Смокиня съм, но не съм съгласна че съм грозна Close Ай сиктир и хороскопа и чудото Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 2 631
Смокиня съм, но не съм съгласна че съм грозна Close Ай сиктир и хороскопа и чудото Crossing Arms

Кас, споко, то тва не се отнася за теб   bouquet

# 19
  • Мнения: 4 555
Нищо вярно няма в написаното за мен. Била съм дисциплинирана в работата си  ooooh! Абе нито едно изречение не отговаря.

# 20
  • Мнения: 765
Явно съм явор . Да не повярва човек какво дърво съм ...

# 21
  • Мнения: 5 622
Бубе, добре дошла в клуба на рибите и върбите  newsm51 smile3525
Обаче и да не ти харесва, за рибите си е така  Peace  Wink

Не съм риба бе (плувай, плувай, не е риба  Joy) Дева. 12-ти септември съм родена.

И да, и да не ми харесва, онова в червеното е вярно(освен тая част с несподелената любов, щото слава Богу не съм имала този проблем до сега  Praynig) Изключително съм капризна и бързо си меня настроението, че и бързо ми омръзва всичко....  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 2 673
Бор
19-29 февруари,
24 август – 2 септември
Тези които са родени под знака на Бор, ясно осъзнават своята красота, величие и благородство и техния поглед е насочен към възвишените науки и големи дела, но понякога този поглед е устремен към собствената им личност. На младини изглеждат телесно слаби, но това е само привидно. Те имат твърд и волеви характер, не избягват трудностите и умеят добро да се справят с изпречилите им се проблеми. При някои от и тях се среща една унищожителна пасивност, но повечето са разумни, смели и всеотдайни на своите възгледи и идели. Родени са, за да управляват и затова от тях стават добри ръководители, отлични педагози, затова лесно успяват да намерят своя път в живота, както и винаги да постигат това към което се стремят.
Жената Бор е разумна и още от раната си възраст отбягват да се впускат в несигурни увлечения. Предпочитат да се отдават на изкуствата, политиката, философията и намират удоволствие в работата си.

АБСОЛЮТНО ВЯРНО!!!

# 23
  • Мнения: 5 622
Мъжа ми май излезе габър. Странно, но и за него излезе изключително вярно написаното  Shocked Явно има голяма доза истина в тези неща, колкото и да не ми се вярва  Thinking

# 24
  • Мнения: 3 423
Орех съм аз. Ето я истината за мен.
Вече нямам никакви тайни. Гола съм.

"Не винаги харесвани, но винаги обекти на възхищение – това е съдбата на родените под знака на Ореха. Защото те са безкомпромисни, агресивни, благородни, спонтанни, амбициозно изобретателни и необикновени личности. Когато се стигне до любов, тези твърди глави могат да бъдат доста трудни, ревни и изпепеляващо страстни.
Хората родени Орех са пълни с контрасти, а повечето с необикновен твърд характер. Жената Орех не е смела и твърда, а тъкмо обратното, тя буди удивление с бистър и буден ум, всестранна интелигентност, спретнатост и голям авторитет в изискванията на съвременния живот. Духът им не дава почивка с което не дава покой и на околните, но това са едни от онези всеобхватни черти, интелигентност и будни умове на възможни и изтъкнати стратези, амбиции и трудолюбие. Не обичат евтината ефективност. Животът им е необикновен, изпълнен с емоции, рискове, големи сблъсъци и компромиси."

# 25
  • Мнения: 677
"Но бъдете мили и внимателни с Калините - те не прощават лесно!"
Внимавайте с мен и с Фам. И с Калин@.

# 26
  • Мнения: 803
Калина
1-10 април,
4-13 октомври
Декоративно и красиво дърво приличащо на хората родени под този знак. Те са само привидно крехки и слаби. По натура са силни, талантливи, искрени и почти винаги очарователни личности. Издръжливи са и с мъжество се справях с бурите и превратностите на живота, а в трудните моменти ще се види усмивка на лицето им вместо сълзи. Родените Калина имат непринудена достойна гордост и не показват пред другите преживяванията си. Такива са те, особено жените, мили състрадателни, отзивчиви, хубави, нежни, лишени от егоизъм, богато надарени от природата с интелигентен ум, постоянни и работливи, те привличат около себе си хората, съсредоточават тяхното внимание, сътрудничат им в радостите, облекчавах ги в трудностите.Тези хора живеят изключително като че ли за самия живот, обичайки неспокойния ритъм и движението.
Непрестанен извор на очарование и веселие. Обичат живота, изкуството и действието. Като партньори са в състояние да предложат изобилие от емоционални преживявания, добра компания и много страст.
Но бъдете мили и внимателни с Калините - те не прощават лесно!

Няма да коментирам суперлативите, защото не съм съгласна съвсем, но с болднатия текст се съгласявам на 100%

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Амбициозният и интелигентен Ясен изобщо не се влияе от критиката на околните. Необичайно привлекателен, талантлив, жизнерадостен и импулсивен, този тип обича да играе по свои правила. Ясените са изцяло отдадени и верни на партньорите си, въпреки че при тях обикновено умът ръководи сърцето.
Обикновено тези хора са с жив характер, интуитивни, импулсивни и рядко взискателно. Често застават лице в лице срещу бурите в живота, а в любовта си са ненаситни и страстни
. Твърде амбициозни, рядко интелигентни, те не пропускат случай да се самоизтъкват. Постигането на поставените цели за тях не е проблем независимо колко трудни за изпълнение са те. Между тях се срещат хора които иронизират неуспехите на по-слабите натури, като не ги отминават без някоя критична или злъчна забележка без угризения, смятайки това за правилно и градивно по отношение на личността. Обичат да показват, че стоят над другите, но все пак са отзивчиви и до известна степен с искрено дружелюбие, въпреки егоистично да налагат своите изисквания. Тези хора често сами игнорират съдбата си с желанието си да търсят необикновеното в битието на човешкия живот като налагат собствените си възгледи, а когато не намерят подходящи хора с които да свържат съдбата си се оттеглят в самота.Този който живее с него живота му ще бъде осеян от незабравими преживявания.

 Shocked Удивително...Хм, отивам да чета за "Милото"

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
хаха Бор. "Жената Бор е разумна и още от раната си възраст отбягват да се впускат в несигурни увлечения."
Ама нищо общо, нищооо  Laughing Joy

# 29
  • Мнения: 2 910
Ябълка съм Grinning Все едно са го писали точно за мен Grinning

Общи условия

Активация на акаунт