Дървесен хороскоп

  • 2 668
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 2 631
Много сме. Голям върбалак стана тука  Mr. Green. Предлагам да пуснеш анкета, та да се преброим.
Да Да може и анкетаа Party

Сори, че се забавих, но бях на балкан  Flutter

# 47
  • Мнения: 5 622
Габър
4-13 юни,
2-11 декември
Родените Габър обикновено не са високи на ръст, но винаги изпъкват с оригинално мислене, обличане, в действията и творческия си път. На някои от тях отличителната черта е ироничността с която си служат както към себе си, така също и към другите. Други пък търсят необикновеното и имат безброй желания със склонност към егоизъм, но това не им пречи да бъдат добре приемани на всякъде. Родените Габър много обичат похвалите, да се говори за техните постижения и да бъдат ласкани. Здрави хора са, но когато изгубят самочувствието си изпадат в нервни кризи, биват лоши с близките си и сякаш в такива моменти са изтъкани само от комплекси, за което сами не могат да си дадат точна сметка.
Външният вид е изключително важен за родените под знака на Габъра. Те се грижат старателно за телата си и правят живота си комфортен. В професията си са разумни и дисциплинирани. На емоционалния фронт се чувстват неуверено, но се впускат стремглаво в търсене на мил, разбиращ и достоен партньор.


Вярно Mr. Green

И мъжа ми е това. И за него е вярно  Crazy Мислих ако се развеждам да те взема, (нали си търсиш булка  Joy), ама щом си Габър, се отказвам  Crossing Arms От трън, на глог, за какво ми е да прескачам  Crossing Arms

Отивам да видя аз какво бях и да гласувам  Sunglasses - Върба бях  Wink

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 11:00 от БУБА

# 48
  • Мнения: 2 631
Много сме. Голям върбалак стана тука  Mr. Green. Предлагам да пуснеш анкета, та да се преброим.

Засега наистина сме върбалак, хахаха  Joy

# 49
  • Мнения: 3 622
Смокиня  Peace

# 50
  • Мнения: 3 500
Явор - чаровна, интелигентна и ... нервна.

# 51
  • Мнения: 7 263
Калина - да доста верни неща има за мен.
Мъжът ми е Ябълка също има доста верни неща.

# 52
  • Мнения: 172
Габър- но нещо не се откривам в това описание  newsm78

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 1 176
ЯБЪЛКА  Grinning

Хората от този знак са с крехко телосложение и излъчват много чар. Привлекателни и неустоими, много чувствителни.
-нежни и честни партньори

Доволна съм  bowuu

# 55
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
аз съм един кипарис  Wink

# 56
  • Мнения: 117
Още една смокиня, обаче с орех до себе си. Всичко написано е валидно за моя характер  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 1 654
Върба, пише толкова хубави неща Blush

# 58
  • Мнения: 4 473
Много смокини станахме  Grinning

# 59
  • Мнения: 2 356
  И двамата сме клен. Вярно е, че обичам пътешествията и съм малко непостоянна. И за него е вярно, само дето не го бива за водач. По-скоро не се дава на водачи.

Общи условия

Активация на акаунт