ССК- Варна

  • 12 633
  • 397
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 393
Тъй като никой друг не е предложил какво ще кажете за една срещичка в понеделник, към 10,30 например, пак на онази площадка зад Летния?? Laughing Laughing

# 346
  • Варна
  • Мнения: 758
Съм ЗА Simple Smile

По въпроса с тениските и потниците, тези които имаме са готини, но едва ли моя ще го нося без повод. Виж ако имаше с картинки като ония, които Здравич беше изнамерила миналата година... Най си бях харесала една "Искам мляко от мама, а не от коя да е дърта крава"  Joy

# 347
  • Мнения: 172
Тъй като никой друг не е предложил какво ще кажете за една срещичка в понеделник, към 10,30 например, пак на онази площадка зад Летния?? Laughing Laughing
Ние сме там!!

# 348
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Сори, заминаваме на гости и няма дани има една седмица. Сакън да не спретнете вечерната среща без мене.
Шегувкам се дето вика Детелина. Приятно изкарване момичета.

# 349
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз пак да питам, че никой не ми отговори, останаха ли стикери?

# 350
  • Мнения: 1 896
В понеделник съм на ЖК в 9 и 30. След това ще мина през къщи да си взема хлапето, така че можем да дойдем на площадката, но със закъснение.

# 351
  • Варна
  • Мнения: 893
утре вече ще дофтасаме и ние!
мъжа ми беше 1 месец в отпуска и "релаксирахме" в къщи....не питайте  smile3511  Laughing

# 352
  • Варна
  • Мнения: 932
Ние няма да можем да дойдем . Аз ще ходя малко на работа и няма как да излезем през деня . Ако по-нататък организирате късна срещичка , ще се явим Hug

# 353
  • Мнения: 3 595
Ние няма да можем да дойдем

# 354
  • Мнения: 663
Аз ще се опитам да дойда, че ми е и под блока тази градинка.

# 355
  • Мнения: 2 631
не съм сигурна, че ще може да дойдем  Rolling Eyes

# 356
  • Мнения: 1 947
  KaliMa, aз имам доста стикери, но утре няма да мога да дойда - болни сме. Sad

# 357
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
  KaliMa, aз имам доста стикери, но утре няма да мога да дойда - болни сме. Sad

То и аз не мога толкова рано, бебо спи до към 9-10 часа и ми е далеч морската

# 358
  • Мнения: 172
Тъй като никой друг не е предложил какво ще кажете за една срещичка в понеделник, към 10,30 например, пак на онази площадка зад Летния?? Laughing Laughing
Ние сме там!!

Отпада ли срещата???

# 359
  • Мнения: 663
Защо да отпада, една част все пак могат да дойдат.

Общи условия

Активация на акаунт