ССК- Варна

  • 12 634
  • 397
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 172
Значи и ние сме с вас. Ще дойдем.

# 361
  • Варна
  • Мнения: 758
Защо да отпада, една част все пак могат да дойдат.

Едната част бяхме Здравич, Кеми и аз.
Общалите, които не дойдоха, другия път да носят бонбони  Laughing

# 362
  • Мнения: 172
Цяла торта ще донеса. Simple Smile
Объркаха ни се работите  и нямаше как да стане. Simple Smile

# 363
  • Мнения: 2 282
Ей, най-сетне сварих да ви изчета. Свършили сте страхотна работа, въпреки че не видях медии да са я отразили (което малко ме вкисна). А купона изглежда е бил наистина весел, и снимките са убийствени Simple Smile прииска ми се и ние да бяхме там.
А какво стана в Майчин дом? как мина, кой говори, как се приеха книгите, кой ще ги наглежда?
За другата среща и аз ще съм на линия. Само дето всеки ден трябва да вземам Катето от центъра в 16:30, и в четвъртъците вечер и уикендите съм заета. + - десетина семейни празника тези дни Simple Smile

Имам тема за размисъл - какво не ви хареса тази ССК-Варна и как да го направим догодина, че да избегнем недостатъците на тазгодишната.
Едно от нещата обаче, което бих искала да направя още тази година, е образец на тениска с някоя от картинките стил "Здравич" с пълноцветна лепенка, та когато му дойде времето, само да поръчваме бройки.

# 364
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
какво не ви хареса тази ССК-Варна и как да го направим догодина, че да избегнем недостатъците на тазгодишната.

Това е особено важно и според мен трябва да е в друга тема, в която да пишат и организаторите по останалите градове, защото догодина, ако нещата останат непроменени, акцентът на ССК идва във Варна - може би в самата тема за ССК 2007? От Пловдив с удоволствие споделяме акъл за плюсове, минуси, предимства и недостатъци.
За тениските - писах за надписите в темата за тениските. Иска внимателна преценка какво да пише и къде да се ползват по-закачливи тениски.

# 365
  • Варна
  • Мнения: 632
Ей,най-после и аз да се докопам до интернет.
Да напомня, че платфрмата е все още във ФК в ресторанта на съхранение, ако евентуално някой може да я прибере ще е добре, ако не аз ще й намеря място и мисля дали да не я пльосна на входа на някой от родилните домове  да си правят снимки мами и татковци newsm78.
Бу, тениските и стикерите се приеха много добре, мен лично няколко майки, баби, татковци.... ме питаха от къде могат да си купят, та чак се и засегнаха някой, защо няма за тях  и така избирателно се дават  Confused При всички случай ще се продават доста ако има за свободна продажба, особено на такива мероприятия като ССК.
Аля, като се съберем на среща ще ти разкажем с повече подробности как мина ССК-то , но като цяло се получи добре, хепънинга беше най-шумната и весела част, "Лудите глави" направиха добро шоу и децата доста се забавляваха.В МД мина ползотворно и книжките се приеха с благодарност. В АГ беше най-слабо, но анализ по-подробен наистина е необходим, особенно като се очаква от нас да сме домакини следващото лято, има какво да се помисли.
Относно плащанията, искам да кажа никой да не се притеснява, всичко е изговорено със спонсорите и ще бъде поета цялата сума, независимо ,че излезе повече от първоначално уговорената, утре ще приключа и с това, надявам се.
Момичета аз тази седмица съм доста ангажирана, а следващата съм в отпуска и ако не ми мине котка път ще сме на планина, така че с най-голямо удоволствие ще се включим с Алито на някоя от следващите срещи, след 27-ми август  Heart Eyes  Hug

# 366
  • Варна
  • Мнения: 758
Имам тема за размисъл - какво не ви хареса тази ССК-Варна и как да го направим догодина, че да избегнем недостатъците на тазгодишната.

Айде някой да подхваща нова тема. Тоя някой не съм аз щото съм малко кутсуз Simple Smile

# 367
  • Мнения: 3 595
Едно от августовските майчета е раждала в АГ и е била там когато е била срещата...Никой нищо не им е казал за ССК и че някой ще говори за кърменето. А те са имали ужасна нужда от обяснения. Имало залепени някакви правила в стаите как са длъжни да им обяснят как да кърмят и какво да правят, но когато се опитвали да питат са им говорели доста грубо и финално никой нищо не им обяснил. Връчвали им добавките и ги оставяли да се оправят... Това не е на ВИП етажа, но и за там чух подобни неща. Акушерките били доста груби и не им се занимавало...бързали да си пият кафето, но не и да помогнат да засучат мъниците  Tired

За МД ще имам пресни впечатления в четвъртък, но отсега си представям физиономията на Юдова като ме види да кърмя 3 часа след секцио  hahaha Дано е в отпуска, че ще ми изпие мозъка  Joy

# 368
  • Мнения: 3 760
Ъъъъъъъ, сори, че нахлувам тук, но не знам къде да питам  Embarassed Правите ли си още варненски кърмачески срещи и ако да - къде и кога?

# 369
  • Мнения: 1 896
Ivy,
Нема да се шашкаш! Юдова е кротнала малко. На ССК като бяхме ми обеща да ми даде бебето да го сложа на гърда веднага щом излезе. Е, каза, че препоръчва на шестия час, ама ако майката настоява, го давали. А ако ти се случи на работа да е д-р Хариева, тя е силно наш човек. Кажи, че си от активистките и супер много ще ти се изкефи. А третата педиатърка вече я няма, сега са само тези двете.
Стискам ти палци много силно - лекичко и неусетно да мине, много скоро ще си гушиш бебенцето!

# 370
  • Мнения: 3 595
Аз тъкмо тръгвам натам за изследвания и смятам да разговарям предварително, че в никакъв случай не искам АМ. Бездруго Елито имаше лактозна непоносимост и ще се оправдавам и с нея  Mr. Green

Благодаря за милите думи  Hug Вдъхна ми доста кураж!

# 371
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Имам тема за размисъл - какво не ви хареса тази ССК-Варна и как да го направим догодина, че да избегнем недостатъците на тазгодишната.

Айде някой да подхваща нова тема. Тоя някой не съм аз щото съм малко кутсуз Simple Smile
В ССК общата тема дето си я има, викам аз. Така или иначе трябва да споделим опит по градове - мисля, че по всички теми за ССК по градове единствено аз чета наред.

# 372
  • Варна
  • Мнения: 758
Иви, ще ти стискаме палци  Heart Eyes

Наистина е по-правилно да си споделяме на едно място всички градове Simple Smile

# 373
  • Варна
  • Мнения: 893
Иве, кой четвъртък бе? Днес ли? Shocked на един....дъх...си ми  Mr. Green
ние като по-нахални ще ти минем на свиждане с Лорището като влезеш
да ти понадуем главата и да поуплашим новите мами smile3534  Joy

# 374
  • Мнения: 1 896
Момичета, Ivy трябва вече да е родила. Ама не смея да й звънна, че сигурно хич не й е до това сега. Някой да има инфо?

Общи условия

Активация на акаунт