Икси. Да или Не? Лоша спермограма.

  • 3 006
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
мимичета, това за доктор владимиров ме наведе на мисълта, защото преди изследването много упорито ни разпитаха за предишни проблеми и спермограми. казаха ми че доктор владимиров е отпуска а като се върнах за да взема резултата той беше там и мечакаше специално да ми обясни че единствения шанс и икси.
аз неказвам нищо. вярвам в хората и се радвам че ги има тези лекари за да помагат на безплодните двойки. просто така се случиха нещата при мен и затова ме наведоха на тези мисли.
иначе много ви благодарч за мненията.
много добре се чувствам като си пиша с вас
момичета кога може да покаже един тест за бременост?
на мен ми идва да 26тия ден от започването на цикъла а днес ми е 29ти. вчера направих тест но беше отрицателен. сигурно се заблуждавам или си внушавам. пук и ме боли коремчето като да ми дойде, не толкова силни де. някои мои приятелки които са раждали ми казаха че и тях ги е боляло в началото а и след това. дали е възможно да съм бременна?  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 165
Миличка, рано е теста да отчете, повярвай ми. Трябва да имаш поне една седмица закъснение. Аз правих първо кръвен тест и беше доста положителен, а уринния едва отчете втора бледа черта.
И пак ти казвам и аз като Грейс. ИКСИ-то не е присъда, а шанс! Ето ме мен, по-голям пример не мога да ти дам. Не губи кураж и вяра!

# 17
  • Мнения: 156
мимичета, това за доктор владимиров ме наведе на мисълта, защото преди изследването много упорито ни разпитаха за предишни проблеми и спермограми. казаха ми че доктор владимиров е отпуска а като се върнах за да взема резултата той беше там и мечакаше специално да ми обясни че единствения шанс и икси.

Докторът е в отпуск, но докато е все още в града ходи и до клиниката.  Трябва да си поласкана, че е настоявал да се види с вас и да поговорите, вместо да се чудиш дали няма други подбуди.  Вярвай му или намери този, който ти вдъхва доверие.  Само те моля да престанеш с чуденето дали не се опитва просто да ти вземе парите.

# 18
  • Мнения: 2 422
Не се плаши, ИКСИ не е присъда, по-скоро шанс ...........


Да голям шанс нашата  Winkспермограма е още по лоша но надеждата умира последна Praynig

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 14:59 от Мaia

# 19
  • Мнения: 114
*Принцеска*, искам да ти кажа че всеки има своите опасения. Разбрах вече че ти вярваш напълно на доктор Владимиров. Нормално е на мен да ми се ще това което казва да не е съвсем така. Оценявам всичко, което е направил за хората. ( а може би ще направи и за мен). Не бъди толкова войнствена с хората които искат съвет от теб. Иначе ми е много симпатичен, но неискам да обсъждам него за друго искам помощ и съвет от вас. Аз не искам да бъда груба. Нито искам нито имам сили да се разправям. Настроих се така, поради още една причина. много момичета също смятат че той преувеличава нещата за проблемите които имат. това не ми се коментира повече. Благодаря.

# 20
  • Мнения: 4 306
...много момичета също смятат че той преувеличава нещата за проблемите които имат. това не ми се коментира повече. Благодаря.

Странно... Rolling Eyes за две години в този форум не се е появило такова мнение.

# 21
  • Мнения: 2 422
...много момичета също смятат че той преувеличава нещата за проблемите които имат. това не ми се коментира повече. Благодаря.

Странно... Rolling Eyes за две години в този форум не се е появило такова мнение.

Да много странно мнение newsm78

# 22
ами може би аз ще съм първата, която ще изкаже това мнение, но на мен също ми каза че имам изчерпан яйчников резерв, което ме втрещи. Предложи ми ИКСИ, но преди да пристъпя към тази крачка реших да потърся и друго мнение на Д-р Стаменов, който ми каза че няма такова нещо и изследванията ми въобще не показват това. 
Според вас как да тълкувам това изказване, имам чувството че това му е първото предложение ИКСИ независимо какъв е проблема. #2gunfire

# 23
ами може би аз ще съм първата, която ще изкаже това мнение, но на мен също ми каза че имам изчерпан яйчников резерв, което ме втрещи.
как така ти каза, изследвания направени ли са, инхбин пускахте ли?
не мисля, че намеренията са му да ви вземе парите за ИКСИ, все пак при доказани резултати това е шанс, а не присъда, но всеки сам решава. ако нямаш доверие на доктора си го смени, от опит ти го казавам и ти пожелавам успех. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт