Напето пристъпва Януарската мама - тумбака показва, съмнение няма!

  • 11 227
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
Запис

# 16
  • София
  • Мнения: 6 182
nivear, при термин 15-ти януари моят доктор ми каза да отида на фетална между 25-ти юли и 20-ти Август. Аз имам час за 30-ти юли, ще съм началото на 17-та седмица, дано не е твърде рано.

# 17
  • Мнения: 127
nivear, аз ходих на ФМ в 16-та седмица, защото доц. Томова ми каза че излиза в отпуска и няма да може да ме види по-късно. тя в началото се притесни че е рано, но после ми каза, че е видяла всички органи добре и няма нужда да ходя пак.
аз се чудя дали да ходя на още една ФМ след 22 седмица?

# 18
  • София
  • Мнения: 3 688
Пипилотка имаш ли информация до кога доцент Томова ще бъде в отпуска?
Колко ти струваше прегледа?
Ти директно на нея ли се обади за час?
Къде ти прави ехографа,знам че приема на няколко места.....
М И А тикъде ще ходиш на ФМ?

# 19
  • Мнения: 207
Алекс - виждам, че съм пропуснала да си оповестя годините - 28 са. А темичката е красива, както винаги  Hug

# 20
  • Мнения: 802
Здравейте мами,
не ми остава време да напиша нещичко защото си взех няколко дни да си почина и като не съм на работа не сядам много много пред компа !
сега прочетох набързо какво става .
Съжалявам за мама Тони, дано повече няма лоши новини !
да се отчета - утре съм на БХС и доки каза, че не само включва кръв а и по обстоен ехограф нещо като ФМ  newsm78 . Подробности ще разбера като отида и ще пиша.
Нещо много ме гони нервата и като се ядосам ставам като " зла вещица "  #Crazy
 - вие имате ли подобни проблеми ?!
иначе всичко друго си е нормално .
Темичката както винаги е супер !
Целувки и весела вечер !
И само хубави неща  Hug

# 21
  • Мнения: 2 494
Момичета, пожелавам най-леката бременност на всички мили мамчета тук!!!
Сестра ми е бъдеща януарска мама при вас и ви чувствам много близки!!!!!!!
Погалете сладките коремчета от мен и Йони!!!!  Hug Mr. Green

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Варненската среща мина чудесно, беше ми много приятно  Hug

# 23
  • Мнения: 218
Мама тони, много съжелявам, мила Sad

# 24
  • Варна
  • Мнения: 78
  Здравейте мами!!! Не успях да се включа в предишната тема, но я прочетох! Дано в тази да съм по-активна!
  Много съжалявам за mama_toni  Cry! Дано няма вече лоши новини за никоя от нас!  Praynig
  Днес наобяд, в най-голямата жега ходих до МД за ехограф и БХС. Малко съм разочарована от прегледа. Очаквах някакво по-подробно оглеждане на бебо, както пише и Усмивка ! , но моята докторка измери само главичката и бедрото (по няколко пъти, за да е по-точно) и това беше. Вярно каза ми че всичко е наред, но аз очаквах повече! Надявам се поне резултатите да са добри, че ужасно се притеснявам! newsm17
  Много исках да дойда на варненската среща, но за съжаление не разбрах навреме! Sad Надявам се следващия път да се включа!
  Лека и прохладна вечер на всички!!! newsm51

# 25
  • София
  • Мнения: 1 546
Момичета...записвам се и аз.  Laughing
Хайде варненки - снимки искаме. PartyА ние, софиянките нещо несериозни излязохме. EmbarassedСега се поразхлади - хайде. Peace
Не ми остава много време да сядам на компютъра но когато имам тази възможност ви чета. Сутрин докато се оправим, става време за излизане, следобед спя с Алекс  smile3524, следобед пак става време за излизане и то деня минал.
Много съм зле с нервите момичета. smile3514. Гинеколожката ми изписа Ремотив и го почнах от тази вечер.Дано се пооправя малко, че детето отнася всичко милото. Weary Иначе сега се живее по-добре.
Много съжалявам за mama_toni - дано нямаме повече такива случаи Praynig.
Днес си пуснах изследвания за токсоплазмоза и цитомегаловирус. Към края на седмицата ще са готови.Дано всичко е наред. Praynig
Пожелавам ви само хубави емоции с растящите коремчета. Ама на мен вече доста си ми личи. Embarassed
Хайде, до скоро пак.  bouquet

# 26
  • Мнения: 367
Добро утро от мен.  bouquetАз като най-ранобудната да се включа.Съжалявам,че не можах да дойда,но изкочи нещо непредвидено.Чакаме снимки да разглеждаме Peace
Аз утре съм на преглед и ще имам новинки да казвам,засега всичко е по старому.Гаденето намаля чувствително,а навън сега сутринта е голяма прохлада.Дано остане така през целият ден.
Приятен ден на всички ви. Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 3 688
Добро утро и от мен:)
Аз след дълга почивка отново съм в офиса:)
Варненки няма да минето само с това искаме да разкажете кои бяхте как мина,снимки.....всичко!
Аз съм на преглед в понеделник,а днес ще разбера резултатаите от кръвните ми изследвания,дано всичко е в норма.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 182
М И А тикъде ще ходиш на ФМ?
Във "Фемина" при д-р Марков /така ми заръча моят доктор/

Да-а-а искаме да видим снимки от срещата и ние.

И на мен вече доста ми личи. Имам чуството, че корема ми е с един месец напред, но това си е и от натрупаните от преди сланинки точно на талията.
Хайде на всички лек и прохладен ден!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 238
ЕЕЕ, снимки следващия път  Laughing Бяхме аз, kameliq nedeva, Kiska и jovana. Следващия път по-голяма организация  Laughing


Общи условия

Активация на акаунт