Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 19 752
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 370
закуска - макарони
обяд - пържена риба, варени картофи и домат
вечеря - пияното пиле на Пепчо http://www.snimka.bg/album.php?album_id=42925&view=1&photo=57 и таратор

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Вчера яйцата станаха на картофена салата с моркови, лук и маслини и яйца разбира се  Mr. Green
Днес май ще сме навън, че не ми се готви Whistling

# 17
  • Мнения: 3 388
Снощи- пилешко филе на скара за мен, за мъжо- кюфтета. Салата- домати с босилек. За десерт- сладолед мокачино и кокос.

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Днес - панирани чушки и патладжан, салата домати. Десертът е по дефолт Wink - диня, праскови, грозде.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 410

marulka, може ли по-подробно рецептата за този свински джолан? Изглежда прелестно.

# 20
  • Мнения: 460
 newsm78 мисля днес кюфтеца и салата картовки!десерта ще го месля!!

# 21
  • Мнения: 4 546
днес май ще сме на сандвичи

# 22
  • Мнения: 2 591
днес мисля да правя картофена яхнийка с месце  Rolling Eyes за десерт има за дояждане сладкиш

# 23
  • Мнения: 292
Вчера на кавърма в омлет и пъпеш.
Днес на крем супа и диня.

# 24
  • Мнения: 5 026
Вчера-пиле лютика и млечна баница, днес постни пиперки.

# 25
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

marulka, може ли по-подробно рецептата за този свински джолан? Изглежда прелестно.

Ами първо го сварих джолана с малко Пикантина. Обезкостих го и в гювеч го запекох за около час и половина с манатарки, бейби лукчета, моркови, дафинов лист, черен и червен пипер, Пикантина, сминдух, чаша червено вино и малко водичка. За гарнитура направих картофено пюре.

Иначе за днес още не съм решила какво да готвя, ще търся вдъхновение.

# 26
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
vesi_127, благодаря! Имам форми за мъфини,(за тарталети нямам) надявам се да стане в тях.

Ще стане. Ще стане и във форма за пай, ако не ти се играе с малките формички.  Grinning

# 27
  • Мнения: 526
Днес-яйца по панагюрски,зелева салатка.

# 28
  • Мнения: 663
Пържени чушки,омлет със сирене ,салатка от домати и леща

# 29
  • Мнения: 460
Днес-яйца по панагюрски,зелева салатка.
хм,това е идейка!отдавна не съм спретвала такава вкуснотийка!ето като прочета някои други неща и съвсем ще ми отпаднат кюфтенцата! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт