Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Вчера беше страхотноо  Mr. Green и пак не ни стигна времето да се наприказваме  lalalala
Мариска, как е Ади  Thinking  Hug Praynig

# 61
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Здравейте,
Ivy Какви ги плещиш бре жено #Crazy Я си стискай...., че да порасне още малко бебчо и да стане по-силен Hug
Майтапа на страна - страшно е това което сподели!Почивай си, не се притеснявай, ядосвай и т.н. има още цели 2 седмици!С Елито можете и на леглото или пода да се гушкате Peace, манджите можете и от вън да си ги поръчвате, пък чистенето може и да почака когато мъжлето се роди, свеки  Mr. Green ще дойде да излъска  Peace
Прегръщам те и чакаме новината с най-голямо нетърпение, но във уреченото време.
Даже и за почерпки сред Софийската бригада вчера мислим Simple Smile
Я,  виж как си намираме поводи - а поводите хич, ама хич не са лоши Heart Eyes Hug
mama rosi Теб пък кога съм те изпуснала снощи  ooooh!
Мечи Ама излагаш се вече - на спамърската ме изостави, вчера ми то.......ще се развеждам с теб май Laughing
Maris Какво става мила с Ади?Как е, спа ли добре?Повишили се гадната температура  Confused

Ruxi Както обикновено беше чудесна!Благодаря за така добре организираната среща и както казах снощи, чакам да организираш и детския Рожден Ден Hug...знам, че ще бъде удоволствие за теб, пък за нас няма смисъл да казвам колко  Hug
И оооо пусни малко снимки, не ни карай да чакаме до като станем на по 50  Mr. Green

Момичета, вчера се чувствах чудесно!Благодаря!

Прекрасен ден на всички Ви!

# 62
  • Мнения: 1 052
за тези, които казаха че не са виждали снимки на Сара

ето и една последна фамилна



a тези аз съм ги правила



# 63
  • Мнения: 467
Дами, беше страхотно, но ми беше малко... то като идвам късно- така:-((
Айде скоро пак, макар че май повечето ще сте морски.. newsm78

Рукси благодаря ти, мила, че въпреки всички грижи и с нашата организация се занимаваш!  bouquet

Пипи - мерси за ескорта и извинявай, че не ти клипнах, обаче нещо сдадох багажа след зелената салата, хич не ми понесе и си прекарах бая време в прегръдки с тоалетната чиния Sick Sick Sick Сега съм добре, просто нещо ненам кво ми стана( не съм бременна, споко:)

Фрида - съжалявам, че се разминах с теб и Мариска:-((Нея поне скоро я видях, но теб - надявам се скоро!

Много се зарадвах на ТедиБ, която е станала още по-финна и ефирна:-))

избезвам да взема кухнята за последно и ще взема да му тегля после един дълъг постинг като едно време Sunglasses bowuu Wink

# 64
  • Мнения: 4 358
Уини, следващия път имам да те черпя за комплимента  Heart Eyes Grinning
И дано успеем и да си поприказваме тогава  Hug

# 65
  • Мнения: 3 595
Аз какво съм гледала, какво съм писала  hahaha Ошашкаха ме вчера в болницата... казаха ми: ами 1 пръст разкритие, плацентата ти е мнооого калцирана трета степен и води нямаш и аз  #Crazy точно за някакви секунди си казах отиде ще раждам днес  ooooh! И после ми каза, той този ехограф нещо не е добър дай да ходим на другия...оказа се, че наистина ми изтичат води, ама пукването било някъде високо и ту изтичали малко ту се запушвало, а междувременно се образували достатъчно води и бебето било добре засега...Май ще ми изтеглят по-рано секциото, но ще решат другата сряда, ако не тръгна да раждам дотогава. Абе постреснахме се  Mr. Green Сега как пера и гладя...след прегледа лошо ми е 2 не виждам, но строена зад ютията hahaha

Теди, Лулу, Дани липсвате много, както и още доста мацки  Heart Eyes Пишете как сте и децата как са  Hug
Теди Ивчето прилича на Ели  Joy
Снимките от вчера са разкошни...по-скоро вие  Blush
Фрида мнооооого ме кефят и трите снимки  Heart Eyes и моделите

# 66
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Eй привет и от мен най-после...
Не мога да ви изчета бре жени, то писали ,снимали...мирка нямате  Laughing
Ние се прибрахме по живо и здраво, само дето ни загубиха единия куфар с багажа /на мъжо с дрехите  Mr. Green/ и сега следва ходене по мъките докато ни изплатят обезщетение Thinking
Иначе Макси си влезе в режима веднага, яде като змей, спи нон стоп и дивее...явно БГ нещо не му се отрази добре-беше спрял да се храни, мрънкаше посотянно, трудно спеше..детски му работи
Много ме изкефихте на вчерашната среща- едни такива готинки сте ми всички  Hug
и една молба- ха пишете по-честичко вие "рядко срещащите се "  Mr. Green
Иви- дръж фронта още малко,  Hug
хайде да чета, чееееееееее имам 3 теми  ooooh!

# 67
  • Мнения: 1 599
Привет и от мен Simple Smile
Да кажа, че ми беше много приятно вчера. Жалко, че ме спешиха, но како да с еправи...
Изкарах безсънна нощ, но Ади днес е добре. Даже ходихме на лекар и тя каза, че всичко му е ок и може наистина да е попрегрял от слънцето. Дано да е така  Praynig
Иначе нашият тати си дойде днес и е супер Simple Smile
Деатка и аз си мисля, че Ади не приема много добре промените и тъкмо ще свикне тук и хайде пак обратно в пустинята....и там да свиква  Joy
Иви, стискай краци, че чак другата седмица идвам  Hug

# 68
  • Мнения: 3 595
Мариска я кажи на теб кога ти е удобно? Аз в сряда съм на ЖК до към обяд. Другите дни съм свободна по всяко време когато кажете. Е, ако не родя де  Mr. Green В противен случай среща в барчето на Майчин Дом  hahaha

ПП: Другата седмица визирам да е и Марис тук  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 17:47 от Ivy

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Не съм дочела, но ще умра от мъка  Sad Имало е среща снощи, а аз си бях в София  Cry Не съм влизала във форума да разбера  Cry не ме е яд, мъчно ми е  Cry
сега ще гледам снимки, а после ще пиша пак

# 70
  • Мнения: 529
Хубаво значи сте изкарали а  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  Mr. Green

аз нещо снимките не можах да отворя, но ще пробвам после пак.

Иви, и аз стикам краката, може пък да помогне, но той бебо си знае работата  Heart Eyes
Мариска, дано е било от жегата. Има сега едно 24-часово вирусче с температура.

Аз не можах да дойда, както в повечето случаи  Sad този път имаме домашни проблеми с мъжо. Дано удържа кризата, защото съм на крачка да си събирам багажа  Confused

Целувки на всички  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 529
АниК, не умирай от мъка, ами качвай снимки на Габчо и морето  Simple Smile

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 262
Мариска я кажи на теб кога ти е удобно? Аз в сряда съм на ЖК до към обяд. Другите дни съм свободна по всяко време когато кажете. Е, ако не родя де  Mr. Green В противен случай среща в барчето на Майчин Дом  hahaha

ПП: Другата седмица визирам да е и Марис тук  Heart Eyes
И аз, и аз на срещата  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 3 595
Марис как е Ади?

Галче недей така, нещата ще се оправят...всички имаме трудности понякога...а ежедневието има навика много да мачка  Tired

# 74
  • Мнения: 4 358
Иви, ти дръж фронта още малко  Hug
В края на тази седмица живот и здраве пътуваме във вашата посока и ще ти стискам плаци по-отблизо  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт