Жени с косми , много съм учудена

  • 40 225
  • 361
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 235
Чародейка, откъде намери тази гааааааадна снимка, направо настръхнах. Sick Laughing

За жена, която държи на себе си и иска да бъде харесвана, не приемам да е космата.

# 346
  • Мнения: 2 759
Не ми се чете цялата тема, но има ли списващи тук които открито да са си казали че си се харесват натурални?
                 Аз. Епилирам се редовно, но ако случайно някога съм пропуснала, то не изпадам в шок и ужас. Харесвам се всякак. Дори се обичам. Едни глупави косми не са в състояние да ме комплексират  Naughty.

# 347
  • Мнения: 208
Не ми се чете цялата тема, но има ли списващи тук които открито да са си казали че си се харесват натурални?
                 Аз. Епилирам се редовно, но ако случайно някога съм пропуснала, то не изпадам в шок и ужас. Харесвам се всякак. Дори се обичам. Едни глупави косми не са в състояние да ме комплексират  Naughty.
Нито пък мен - не припадам от ужас ако случайно не съм се епилирала и някой ме види.

# 348
  • Мнения: 6 051
Чародейка, откъде намери тази гааааааадна снимка, направо настръхнах. Sick Laughing

За жена, която държи на себе си и иска да бъде харесвана, не приемам да е космата.
И аз съм на същото мнение.... smile3502

# 349
  • Мнения: 5 539
Не ми се чете цялата тема, но има ли списващи тук които открито да са си казали че си се харесват натурални?
                 Аз. Епилирам се редовно, но ако случайно някога съм пропуснала, то не изпадам в шок и ужас. Харесвам се всякак. Дори се обичам. Едни глупави косми не са в състояние да ме комплексират  Naughty.
Лигла ми е прочела мислите.

# 350
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И аз съм възмутена от жени с косми в кой век живеем.Ако ви кажа за моята колежка ще ви стане лошо.Първо не си маха космите от подмишницата и лятото като се изпоти се търка  стоалетна хартия под тях Sick Sick Sick

С тоалетна хартия....Shocked..... Joy


Това вече съвсем ме хвърли в размисъл  ooooh!

# 351
  • Мнения: 376
Не ми се чете цялата тема, но има ли списващи тук които открито да са си казали че си се харесват натурални?
                 Аз. Епилирам се редовно, но ако случайно някога съм пропуснала, то не изпадам в шок и ужас. Харесвам се всякак. Дори се обичам. Едни глупави косми не са в състояние да ме комплексират  Naughty.

Много точно   bouquet Отмина времето, когато бях подчинила живота си на космите - да ги махам постоянно и едва ли не да не излизам от къщи с косми  Tired Да, ама не - поумнях и вече не ми пука, че е останало някое косъмче, или че е пораснало преди другите   Wink

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 14:41 от Сладкишка

# 352
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И аз съм възмутена от жени с косми в кой век живеем.Ако ви кажа за моята колежка ще ви стане лошо.Първо не си маха космите от подмишницата и лятото като се изпоти се търка  стоалетна хартия под тях Sick Sick Sick

С тоалетна хартия....Shocked..... Joy


Това вече съвсем ме хвърли в размисъл  ooooh!

Е това вече е гадно, много гадно...... Sick

# 353
  • София
  • Мнения: 5 761
Всички приказки до тук ми напомнят за една жена,която се оплакваше,че мъжът й и забранявал да се епилира ,защото космите го възбуждали. И за мен е грона гледка да видя жена с косми,но ми е грозна и жена с бръснати подмишници като набола брада,а много съм ги виждала такива.Ако от нея не се носи неприятна миризма, ми е все тая дали ще има косми или не.

# 354
  • София
  • Мнения: 1 825
Ами косми под мишниците, хванали котлен камък? Имах една колежка, която нон стоп стоеше със салфетки под мишниците, но въпреки това космите бяха побеляли от наслояванията. Пък и се къпеше веднъж на седмица. На смрадта не се издържаше, но тя се сърдеше ужасно, като и направехме намек. Наскоро също видях съпруга на свой колега, 30-годишна, с рокля с презрамки. Учудих се, въпреки финансовите им възможности. Наистина гледката не е приятна. В случая не ми е работа да го коментирам, но аз се почувствах неудобно заради нея и се притесних, че би могла да ме усети. Но наистина много хора не желаят да си ги махат, защото щели да избуеят. Природата си била знаела, защо ни е създала така. А за религиозни причини не бя чувала. При мюсюлманите е задължително да се махат, но да се оставят ... Я някой да ме светне.

# 355
  • Мнения: 6 051
емел Много случай има при теб....еххх боже нямам думи, немога да повярвам че има такива хора.

# 356
  • Мнения: 2 759
...Имах една колежка, която нон стоп стоеше със салфетки под мишниците, но въпреки това космите бяха побеляли от наслояванията. Пък и се къпеше веднъж на седмица. На смрадта не се издържаше...
                  Хубаво, но дали ако беше обезкосмена и се къпе веднъж седмично ще мирише по-малко? Не мисля.

# 357
  • Мнения: 6 051
Хубаво, но дали ако беше обезкосмена и се къпе веднъж седмично ще мирише по-малко? Не мисля.
Права си, но за целта- да се премахне лошата миризма си има специална козметика. И не мисля че ако нанесе от нея върху космите ще има ефект.
Може природата да ни е създала СЪСкосми, но ние можем и БЕЗ тях. Не е ли така.

# 358
  • Мнения: 2 759
...Може природата да ни е създала СЪСкосми, но ние можем и БЕЗ тях. Не е ли така...
                   Ами вероятно не е така, иначе щеше да има поне един начин наистина да се оттървем от тях. Обаче не можем да ги накараме да не растат и това си е... Никнат, и никнат, и нищо не може да се направи... Ходи виж в темата за лазерна епилация за какво говоря  Crossing Arms.

# 359
  • Мнения: 2 211
Отмина времето, когато бях подчинила живота си на космите - да ги махам постоянно и едва ли не да не излизам от къщи с косми  Tired Да, ама не - поумнях и вече не ми пука, че е останало някое косъмче, или че е пораснало преди другите   Wink

Да, и на мен ми писна да прекалявам с усърдието. Не се впрягам от 1-2 косъма. Гледам си живота.

Общи условия

Активация на акаунт