Кога ви се възстановиха ореолите на гърдите

  • 4 722
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 497
а  #Crazy #Crazy #Crazy значи ще си имам големи и тъмни ареоли  Sick Sick Sick
Дано пък съм от тази част, на които да им се върнат, че така не се харесвам - като тъмен шоколад са  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 16
  • Мнения: 305
Аха Laughing начи работата е ясна,чакай и се надявай, с две думи,тва е положението

# 17
  • Мнения: 239
Ще поизсветлеят, ама довиждане на почти розовите невинни девически ареоли Laughing!!!

# 18
  • Мнения: 4 496
Не са .И незнам дали някога ще станат както преди. Wink

# 19
  • Мнения: 4 111
И при моите няма никакъв изглед за възстановяване.  Sad

# 20
  • Мнения: 27 524
Моите не се промениха изобщо.

# 21
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Избледняват с времето, но понякога може да отнеме месеци и години.
При мен цвета си върнаха към края на първата година, независимо че кърмя още - но продължават да са по-големи от обичайното и с доста венички (това явно ще се промени чак след окончателното отбиване).
Май общоприетата цицоестетика изисква да са ти малки, но аз подлагам активно на съмнение основанията й.  Sunglasses
smile3521 - предвид че са ориентир за бебето, по-естествено изглежда да са достатъчно големи. Но по рекламите показват само девствени или коригирани цици Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 1 481
Около втория месец след раждането си възвърнаха предишните цвят и големина. Още кърмя  Simple Smile
Индивидуално ще да е.

# 23
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Още не са  Whistling

# 24
  • Мнения: 1 924
Гърдите ми нямат ореоли Whistling
Тази грешка е много забавна.

Още си кърмя, но са ми розовички като на девственица Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 336
Моите станаха  и тъмни от първата бременност. Не се промениха след нея. Сега по време на втората са още по - големи. Ужас.

# 26
  • Мнения: 15 619
Моите не се промениха след първата бременност и година кърмене. Надявам се и сега да е така.

# 27
  • Мнения: 8 242
Не знам да са се променяли  newsm78 Всеки ден ги гледам - как да видя разлика  Crazy
Още кърмя.

# 28
  • Мнения: 1 919
и ще си останат тъмни?малееее не, че е лошо де ама си мислех, че пак си стават розовки

# 29
  • София
  • Мнения: 1 524
 newsm48 за тази екстра не се бях замисляла, жалко че не възвръщат формата и цвета си, дали няма кремчета за тази работа  newsm78  newsm78,поне да станат малко по-светли.

Общи условия

Активация на акаунт