Коя от вас ще се похвали?

  • 2 963
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ти  да  не   намекваш, че   някоя, ей   така   от   благодарност   е   почистила newsm78

Нечия гузна съвест може много добре да изчисти .... Mr. Green
Това вече го има по филмите smile3521

# 16
  • Мнения: 1 172
Цитат

Въпросът е напълно хипотетичен. И като споменах сам, нямах предвид помощ от домашни помощнички, детегледачки и баби. Все пак, много български семейства не разполагат с такива екстри!

Що пък детегледачка да е екстра в тази ситуация, ако тя работи само когато  детето би следвало да е на градина (за семействата, които нямат детегледачка) и се занимава само с детето?  За мен е същото като детето да ходи на градина през деня. Дотам детегледачката отменя бащата в работните дни.

Оправдания всеки може да си намери  Wink Но някои мъже и с бабите, и с детегледачките като екстри, пак не биха почистили дома дори камо ли гледане и грижи за детето.
А знаете ли колко жалко звучи 50-годишна жена да не смее да иде на гости на роднини в дург град, само защото няма кой да гледа мъжа й (разбирайте чистене, готвене, пране и т.н.) през това време?

# 17
  • Мнения: 1 320
Ако ми се случи подобна ситуация ще е от кошмарните, а не от райските преживявания. Simple Smile. Искам си мъжа и детето с мен на почивка, пък ако ще къщата да прилича на кочина после Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Миличка, я кажи какво пуши преди да пуснеш темата?  Mr. Green

Аз едно ходене имах пет дни до родилното. Като се върнах-ох, олеле. ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 065
Възможно е,на мен ми се е случвало.
Когато родих дъщерята ,синът ми беше на 5 години и тъй като много боледуваше го водехме всяка година на море,но мъжът ми е от рядката порода хора ,които не обичат слънцето и цялата лудница,когато си с дете на море.Той предпочете да остане в къщи в отпуск да гледа 6 -месечното бебе ,като същевременно правеше и ремонт в апартамента,а ние със синчето отидохме на почивка.Беше хубаво ,но семейството ми липсваше.А пък на него било още по-добре ,че не съм го карала да се разхождаме в жегите с мрънкащи дечурлига Joy Joy Joy

# 20
Миличка, я кажи какво пуши преди да пуснеш темата?  Mr. Green

Аз едно ходене имах пет дни до родилното. Като се върнах-ох, олеле. :oooo

Е, чак пък да съм се напушила, не съм. Просто си мислех, дали някъде някоя я е огряло това щастие

# 21
Възможно е,на мен ми се е случвало.
Когато родих дъщерята ,синът ми беше на 5 години и тъй като много боледуваше го водехме всяка година на море,но мъжът ми е от рядката порода хора ,които не обичат слънцето и цялата лудница,когато си с дете на море.Той предпочете да остане в къщи в отпуск да гледа 6 -месечното бебе ,като същевременно правеше и ремонт в апартамента,а ние със синчето отидохме на почивка.Беше хубаво ,но семейството ми липсваше.А пък на него било още по-добре ,че не съм го карала да се разхождаме в жегите с мрънкащи дечурлига Joy Joy Joy
[/quote



Почти се доближаваш до описаната ситуация, но не съвсем. 

# 22
  • София
  • Мнения: 397
с дете и аз съм ходила "сама",ама това не се брои Naughty

# 23
  • Мнения: 1 172
с дете и аз съм ходила "сама",ама това не се брои Naughty

Ааа, да не заблуждаваме мъжете Wink Това, дето го описваш, е почивка за таткото, не за майката... въпреки , че уж тя е на почивка с детето Wink
Аз така ги класифицирам дългите "почивки" само с дечко.

# 24
  • Мнения: 2 336
Не мога да се похваля, но мога да се оплача. Мен ме пращат на морето с детето, за да си почине от нас.  #Cussing out #2gunfire
Ама няма да ида...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 172
Не мога да се похваля, но мога да се оплача. Мен ме пращат на морето с детето, за да си почине от нас.  #Cussing out #2gunfire
Ама няма да ида...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Точно това имах предвид по-горе.... така си почиват мъжете. Ако, обаче, вземеш някоя баба на морето да гледа детето вечер, може да е и доста интересно Wink  Иначе никаква почивка не е..

# 26
  • Мнения: 295
Не е само по филмите. На мен ми се случи миналия месец. Върнах се от двуседмична командировка. Мъжът ми остана с малкия в къщи. Не беше изчистено като по конец, но не беше и с краката надолу. Хладилникът беше зареден с нещата, които обичам, един огромен букет от рози във вазата ме чакаше, детето определено беше добре гледано... И през ум не ми е минало, че е въпрос на гузна съвест. От мъж до мъж има разлика (а моят по принцип не е от тези, които готвят, чистят и т.н.)

# 27
  • Мнения: 811
Ми надявам се никога да не се похваля!
Няма по-хубаво нещо от това тримата да сме заедно някъде! Ако съм сама за толкова дълго време сигурно ще ми се пръсне сърцето!

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Немога да си представя. Не искам.
Мъжа ми и без това все е в чужбина и съм сама, като сме заедно за кратко - искам 100% да съм с него!
Можем да отидем на почивка заедно, да пазаруваме заедно, да се забавляваме заедно и той много ми помага за детето.
Самостоятелни почивки си правех преди да стана семейна.

# 29
Богаот въображение имаш Grinning Аз не смея и да си го помечтая даже Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт