Коя от вас ще се похвали?

  • 2 976
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 999
Сигурно е възможно.
Но аз лично трудно ще отида някъде, ако не е по работа, без децата си....когато ги имам.
И не ме вълнуват шопинги и бла-бла....
Той - ако иска да ходи с мен, ако иска без мен. Нямам против.

# 46
  • Мнения: 46 573
Никога не бихме отишли на почивка отделно  Stop

# 47
  • Мнения: 3 634
Много ми е трудно да повярвам, че има такава ситуация. Още бебето не се е родило, но не си представям да "почивам" без него. Таткото е чистник, така че е възможно къщата "да свети".  bowuu

# 48
  • Мнения: 379
...
ако не я спипам мръсницата бих се замислила, аз с какво допринасям в това семейство, щом липсата ми не се усеща Whistling

Е, нима жената трябва да допринася за семейството си само в ролята на чистачка и готвачка  #Crazy?!
айде без такива моля; Naughty доколкото разбирам и детето и таткото са си изкарали много добре ... и то едва ли, защото са си почистили сами ...

# 49
  • Мнения: 2 495
Това само по филмите съм го гледала Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 3 929
Това не може да бъде дори в най-смелите ми мечти!!!

# 51
  • Мнения: 1 680
Случи ми се да замина за един ден. Детето остана с мъжа ми. На другия ден се прибирам и мивката прелива от чинии, къщата е с главата надолу, а те двамата спят.

...а те тримата спят непреоблечени и не то техтите си легла, едното по средата, другото на долу с главата.

# 52
  • Мнения: 3 367
на мен!
бях в Европа да видя майка ми и сестра ми за 1 седмица,децата бяха малки (на 10м и 2.8 тогава) и не се надпреварваха да ми разказват, но бяха здрави и читави;къщата беше в интересен,но не невъзможен вид и да,попита ме как прекарах:)

# 53

И аз това питам! Но въпросът ми беше по-скоро ориентиран към това, доколко равнопоставеноста е равна в семейството.

Доколкото всеки в семейството си отстоява правата. Много мои познати реагират точно така "ама как без мъжа ми", "ама каква почивка ще е", "ама не ща без него". И после са разочаровани, че напук на тяхното не-искане мъжете им пък много искат да ходят на лов, за риба, на язовир и т.н. И да са сами.
Така, че моето мнение е, че има равнопоставеност там, където жената не се жертва излишно и не забравя, че има свой личен живот и нужда от емоции, различни от чистене, готвене и т.н. Обърнете внимание колко теми започват с "сега нямаме дете и не ми тежи, че чистя и всичко правя аз.. " а после "роди се детето и изнемогвам"... или "аз съм сама с детето в нас, а той ходи с приятели/роднини... "...  Това за мен си е доброволно заробване.


  202uu 

П.П. И аз обичам съвместните почивки, но и поделянето на ангажиментите Peace

# 54
  • Мнения: 3 268
Това не може да се случи при нас.На почивка сме винаги заедно.И това ме прави щастлива.Не искам да съм далече от мъжа ми и децата,няма да спра да мисля за тях и просто няма да ми е хубаво.Такава съм си.

# 55
  • Мнения: 274
На почивка в близките години все ще сме си заедно - влече ни  Laughing Иначе като ходя при родителите ми с детето (пишете ме пълна отпуска, даже не спи при мен) той ми се обажда всяка вечер да ми каже колко ме обича, а като се върнем апартамента е изблизан до основи и всяко нещо е сложено на мястото му, след като вляза ме пита харесва ли ми как е почистил или има още  Heart Eyes Обожавам го, питайте ме с кой акъл му намирам кусури и аз?!

Общи условия

Активация на акаунт