Yo, sexy bg-mamma - Гласуването....

  • 10 821
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Наистина, има ли и кои са не майки в конкурса?
Предлагам да не се задълбаване толкова много в това коя е майка и коя не.... Важното е хубави жени да има   bouquet... другото са подробности...

То се знае...

Обаче съм сигурна, че един мъж, колкото и да оцени сексапила на една по-зряла(и раждала ) жена, ако има възможност за избор пред нея и едно младо 20, 20 и...годишно момиче, ще избере второто.  Wink Греша ли, Боби?

# 16
  • Мнения: 5 622
Защо Gorgeous има толкова малко гласове?  Rolling Eyes Гласувайте и по съвест, моля  Wink

# 17
  • Мнения: 27 524
Гласувах.  Peace

# 18
  • Мнения: 4 111
 newsm18  OLYMPIA   newsm18

# 19
  • Мнения: 765
Ако конкурсът е "секси бг-мама" , участничките трябва да са мами или просто да са форумки ?
Гласувах .

# 20
  • Мнения: 721
Горджъс. най-секси ми изглежда. Не я познавам, но има сексапил момето Crazy Crazy Crazy

# 21
  • Мнения: 212
Защо Gorgeous има толкова малко гласове?  Rolling Eyes Гласувайте и по съвест, моля  Wink
Моля журито да не подсказва за кого да се гласува.... Явно ще трябва да се озаптяват някои много активни членове (и особено членки  Wink ) на журито


То се знае...

Обаче съм сигурна, че един мъж, колкото и да оцени сексапила на една по-зряла(и раждала ) жена, ако има възможност за избор пред нея и едно младо 20, 20 и...годишно момиче, ще избере второто.  Wink Греша ли, Боби?
Грешиш....  Grinning Честно ...

# 22
  • Мнения: 6 155

Грубо!
И безсмислено...

# 23
  • Мнения: 4 111
Вижте OLYMPIA (родила е две деца) и вървете да се срамувате!  smile3513 (по повод изказването на БУБА)

# 24
  • Мнения: 212
И малко завист.... А може би много завист Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 3 839
Завистта е в женски род, все пак

# 26
  • Мнения: 6 155
Уф.
Имам чувството, че и тази тема ще се оака Rolling Eyes
Почва се мерене на бр. деца, на раждали и нераждали, виснали и невиснали цици...сравнения с незнам си кво Tired

# 27
  • София
  • Мнения: 3 249
Гласувах.

И докато Сопрано е възпрепядстван да ми отговори, пак да напомня, че искам и конкурс за очи после. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 196
Гласувах.

И докато Сопрано е възпрепядстван да ми отговори, пак да напомня, че искам и конкурс за очи после. Mr. Green
За истински очи ли,Ним? Flutter

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
Абсолютно! Искам конкурс за ей тия очи #Crazy Не за цици. Naughty И обещавам да участвам с поне 2-3 снимки. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт