Някой ще ме светне ли за EBAY?

  • 52 962
  • 597
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 362
Имам нужда от помощ.Спечелих си някои неща в ебей,но сега PayPal не иска да ми приеме Виза Електрон,нито на Райфайзен,нито на ЦКБ  Rolling Eyes ,а хората чакат да си плятя  Rolling Eyes ИМате ли представа,защо така се получава  Rolling Eyes

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
регистрирана ли си в PayPal вече или сега се опитваш да се регистрираш? Аз имах също един период, през който не можех да плащам в началото като се регистрирах. Оказа се, че трябва да въведа някакъв код от банката ама помня ли вече  newsm78 newsm78 newsm78
Какво съобщение ти излиза?

# 17
  • Мнения: 4 362
регистрирана ли си в PayPal вече или сега се опитваш да се регистрираш? Аз имах също един период, през който не можех да плащам в началото като се регистрирах. Оказа се, че трябва да въведа някакъв код от банката ама помня ли вече  newsm78 newsm78 newsm78
Какво съобщение ти излиза?

Регистрирана съм,излиза ми това

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Вчера стана със ЦКБ,обаче по погрешка изтрих картата и реших да ползвам Виза на Райфайзен,ама днес нищичко не ми приема  Tired От къде да го взема този код?  Thinking

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Аха!   Thinking
Отиваш утре в банката и питаш защо отказват международна транзакция. Сега питах брат ми, че и той се регистрира наскоро и е имал същия проблем и по-помни. Ходил е в банката и са оправили нещата.
Цитирам какво ми каза той: "може да си на лимит, близо до лимит или проблем в сървъра"  newsm78

# 19
  • Мнения: 4 362
Аха!   Thinking
Отиваш утре в банката и питаш защо отказват международна транзакция. Сега питах брат ми, че и той се регистрира наскоро и е имал същия проблем и по-помни. Ходил е в банката и са оправили нещата.
Цитирам какво ми каза той: "може да си на лимит, близо до лимит или проблем в сървъра"  newsm78

Снощи ми я прие,най накрая  Grinning Без лимит ми е картата,тауж  Thinking Явно проблем със сървара е имало  Thinking
Даже платих първите си търгове!  Grinning

Благодаря , LaDiDa!Дано скоро да ви видя с Краси в Бургас,та да почерпя за помоща  Hug

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Даже платих първите си търгове!  Grinning
Ами ха честито! И умната с харченето на пари, че този ибей е мани-мани! ooooh! Crazy

# 21
  • Мнения: 4 362
Даже платих първите си търгове!  Grinning
Ами ха честито! И умната с харченето на пари, че този ибей е мани-мани! ooooh! Crazy

Предупредиха ме,че било голяма краста  Blush ,някой се вманиачвали  Mr. Green ,ще гледам да се сдържам,ама както почнах  Blush Благодаря отново!

# 22
  • Мнения: 7 803
може и да ти мине треската  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 362
може и да ти мине треската  Mr. Green

Като се разочаровам ,нали  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 803
аз вече 4 години съм там и не съм се разочаровала, но тръпката ми мина  Peace

# 25
  • Мнения: 86
Ох аз съм се вманиачила - от 1-2 месеца  Crazy дойдоха ми първите покупки и съм мнооооооооооогоооооооооо доволна  Mr. Green Blush

# 26
  • Мнения: 1 883
Даже платих първите си търгове!
Хайде снимай и се похвали . Peace

# 27
  • Мнения: 4 362
Как да ми стане профила Bulgarian – verified,защото съм на Bulgarian-unverified  Rolling Eyes  И на ден плащам само по един търг  Tired

Даже платих първите си търгове!
Хайде снимай и се похвали . Peace

Само да дойдат  Grinning

# 28
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Мис КаприЗ,  извинявай че в твойта тема ще питам, да не отварям нова тема.
На някой до сега отказвали ли са му да шипнат до България. ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ ЛИ ТРЯБВА ДА ПРАТЯ ИЛИ МЕИЛ
и още нещо 26№ за обувки на кой отговаря по американската номерация.
Благодаря предварително. 

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 077

На някой до сега отказвали ли са му да шипнат до България. ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ ЛИ ТРЯБВА ДА ПРАТЯ ИЛИ МЕИЛ
и още нещо 26№ за обувки на кой отговаря по американската номерация.
Благодаря предварително. 
да, на мен ми се случи днес:Hi! I'm sorry - I only ship to the US, UK and Canada due to Ebay's
policies regarding confirmed addresses.
michelle

Иначе принципно рядко се случва. Досега най-много 2-3 пъти да не са искали. Трябва да питаш със съобщение дали доставят до БГ и колко ще са пощенските.
Относно размерите: 26 европейско отговаря на 9 и половина по щатската номерация.
http://www.sunncity.com/Export/shoesize.html

Общи условия

Активация на акаунт