Въпрос за тестовете Clear Ovu Test.

  • 21 348
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 868
Току що си направих поредния тест  изобщо не мога да го разбера.Първият беше много светъл едвам доловим после започна да потъмнява докато почти се изравни след това пак започнаха да изсветляват .И аз незнам какво да си мисля вече.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 220
Току що си направих поредния тест  изобщо не мога да го разбера.Първият беше много светъл едвам доловим после започна да потъмнява докато почти се изравни след това пак започнаха да изсветляват .И аз незнам какво да си мисля вече.
Не мисли, а действайте … ову-ти настъпва след положителен тест. Пика може да продължи и два дни, което значи да имаш положителен тест два дни под ред, а после да стават бледи чертите, а може и да е само 1ден – един положителни тест само.При някои ову-то е в същи ден, няколко часа по- късно след пика, при други е на другия  или по другия различно е при всеки, но щом видиш положителен действайте си 3дни под ред , иначе за да си сигурна точно кога е, се ходи на преглед …
П.П.При теб пика е бил вече, когато са се изравнили .. Успех

# 32
  • Мнения: 1 868
Ние за всеки случай поработихме по въпроса ,но мен ме притеснява това ,че не можаха съвсем да се изравнят чертите .По горе някой писа ,че са му видяли ову на ехограф а теста не е показал ,така ,че се надявам на нещо подобно.Стискайте палци.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 220
Ние за всеки случай поработихме по въпроса ,но мен ме притеснява това ,че не можаха съвсем да се изравнят чертите .По горе някой писа ,че са му видяли ову на ехограф а теста не е показал ,така ,че се надявам на нещо подобно.Стискайте палци.
Ами то зависи от LH което се отделя, а при всеки е различно … Успех  fertilization fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 34
  • Мнения: 6 167
Момичета, извинете ме за глупавите въпроси, дето ще задам, ама не ми е ясно и затова ще си питам.
1. Кога трябва да се бебеправи ден преди, ден след и точно в деня на овулацията?
2. В момента, в който видим положителен овулационен тест, какво следва? Веднага опити за бебе? Колко често? През какъв интервал?

след като овулира , яйцеклетката стои известно време в някоя от фалопиевите тръби, и чака среща Laughing.
като не дойде оплождащия агент. хаха.  тя  слиза надолу и после е ясно. животът й не е дълъг. едно време учихме, че времето за оплождане е дни, сега се говори за няколко часа. тоест, като видиш чертичките  нападаш в следващите 2-3 дни))
не се зомбирай.


# 35
  • Мнения: 2 422
Миличка повече luvbed  и фоликуметрия  Grinning

# 36
  • Мнения: 165
как да ви изпратя снимка на един тест за ову ?качих я в компютъра и после?на всичкото отгоре си забравих и паролата.какво да направя?

# 37
  • Мнения: 1 868
Като публикуваш отговор копчето с картинката кликваш с десен и избираш go to my pictures.Чакам да видя.

# 38
  • Мнения: 165
кое е това копче картинка?явно съм много зле

# 39
  • Мнения: 1 868
Първо натискаш отговори все едно публикуваш отговор, след това отгоре точно под" икона на съобщението" второто копче от горе на долу има нарисувана картинка а до нея земно кълбо .Разгледай ги внимателно и ще го видиш пиши пак ако не става.

# 40
  • Мнения: 165
това правя-с десен бутон върху това квадратче което ми казваш,после влизам в моите картини,пак с десен бутон върху снимката после с ляв копирай и като пробвам да я поставя и не става.изобщо не свети постави

# 41
  • Мнения: 1 868
Лошо и аз не знам нататък.Ако някой знае моля да се включи.

# 42
  • Мнения: 165
трябва ли преди това да съм качила картинката в интернет ,защото аз я имам само в моя компътър?

# 43
  • Мнения: 1 868
И аз гледах досега, май ако я качиш в нета ще стане ама и аз не знам.Дано се включи някой дето разбира.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 946
Момичета, ще ви направят администраторите забележка за този чат.. май е по-добре на лични да става.. пък ето че и аз се включвам  Embarassed
Значи доколкото знам картинката трябва да я има в нета и да се копира адреса на изображението на съответното место между двете [ img ] и [ /img ]
Успех!

А може и вместо да се вкарва картинката да се даде само линк към нея. Който иска да я види, ще кликне върху него.

Общи условия

Активация на акаунт