любовницата!

  • 42 284
  • 515
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 309
Наистина винаги има две гледни точки,но аз винаги съм се поставяла на мястото на ,,жената с детето вкъщи,,още преди да се обвържа и да имам дете.Въпрос на възпитание и манталитет.Доколкото имам наблюдения тези жени никога не са щастливи.А за мъжете,които го правят-направо ме е яд на такива тъпаци-изобщо нямат извинение! #2gunfire

# 496
  • Мнения: 146
Мисля, че всичко в живота се връща  Peace
newsm10
точно така,всеки по един или друг начин си получава заслуженото!

# 497
  • София
  • Мнения: 3 869
Наистина винаги има две гледни точки,но аз винаги съм се поставяла на мястото на ,,жената с детето вкъщи,,още преди да се обвържа и да имам дете.Въпрос на възпитание и манталитет.Доколкото имам наблюдения тези жени никога не са щастливи.А за мъжете,които го правят-направо ме е яд на такива тъпаци-изобщо нямат извинение! #2gunfire

За мъжете, които го правят, съм съгласна, че са зле. Но що се отнася до това с жената с детето вкъщи, някак си прекалено захаросано ми звучи. Тя винаги има образ на светица и жертва, но всъщност тя също е обикновено човешко същество и също би могла през това време да върши нещо подобно с някой мъж. Иначе априори тя винаги изглежда чиста, невинна и излъгана, на фона на изневеряващия съпруг и другата жена, но дали всъщност нещата са толкова черно-бели? Защото познавам една "примерна" съпруга, на моята възраст, и честно казано, ако нейният съпруг реши да й изневери, няма да ми стане жал за нея, защото знам какви ги върши под носа му. Не че я осъждам, тя си знае защо го прави, но някак си би ми било трудно да погледна на нея като на нещастната жена вкъщи.

# 498
  • Мнения: 5 940
Често любовницата  в началото дори не знае, че мъжът, с който е, е женен.  Когато разбере, е толкова вътре, толкова влюбена, че не може да се откаже. Толкова много самотни жени има, нуждаещи се от любов. Според мен те въобще не мислят за другата жена, по-скоро мислят за себе си, за това, че и те имат нужда от обич. В повечето случаи любовницата се надява, че мъжът ще се разведе и  ще създаде ново семейство, че ще имат деца, дом, куче Laughing. Защото жените по принцип са такива, повечето.
Най-виновен е този, който постъпва нечестно спрямо и двете.

# 499
  • Мнения: 220
Цитат
Спри да си блъскаш главата.
Грешката не е твоя.
Нечия друга е.

е да де - то вие жените сте непогрешими, горе долу господ бог...

Цитат
Относно мъжете, дайте да си говорим честно, знаем че и да се разчекнеш заради него (домакинство, добър секс, добра майка и всички там хубави неща), пак ще изневери не заради друго, а заради чуждото, различното.

е да де - чуждата кокошка - патка...

п.п. от къде си сигурна, че секса в къщи е добър??? кво си мислите, че само жените могат да симулират оргазъм???

# 500
  • Мнения: 1 559

п.п. от къде си сигурна, че секса в къщи е добър??? кво си мислите, че само жените могат да симулират оргазъм???

Аз пък не виждам смисъл за кво трябва да симулираш. Crossing Arms..ми то си има лесен и коректен вариант...казваш"Виж кво бейби,нещата не вървят,айде всеки по своя път...хем да не се мъчим взаимно да симулираме,хем да не се крием,че туй пак е доста стресиращо"....и ето,готово,чисти сметки добри приятели Laughing

# 501
  • София
  • Мнения: 225
tati2raseria говорим за там където секса е добър наистина, щом си решил да симулираш значи не ти е гот. Говоря, че дори когато на мъжа нищо не му липсва, пак би се изкушил заради различното...пък колко е различно е друга тема.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 11:16 от BiliR

# 502
  • Мнения: 220
чакай те сега... не ми вкарвайте в клавиатурата думи които не са мои!!!

вие жените не можете да се поставите на наше място... ако на 1 мъж  почне да му се натиска някоя булка, а той вземе да се дърпа, какъв е извода, който ще си направи жената??? има 2 варианта - тя да е грозна или той педерас... ако е красива кво остава...

остава верните мъже да са популярни в обществото с думичката педерас... щото мълвата плъзва - в ръцеет му се навирах, кво ли не правих - той - пълно дърво...

# 503
  • София
  • Мнения: 225
Егати мисленето #Crazy, само за да не те нарекат педераст ще си легнеш с всяка хубавелка която ти се натиска............... нещо ми е трудно да го разбера това. За мен истински мъж е този който умее да отказва не бих си помислила, че е педераст изобщо.

# 504
  • Мнения: 220
Цитат
Егати мисленето , само за да не те нарекат педераст ще си легнеш с всяка хубавелка която ти се натиска............... нещо ми е трудно да го разбера това. За мен истински мъж е този който умее да отказва не бих си помислила, че е педераст изобщо.

ми то не е мислене, а живия живот... бих ли го написал, ако не ми се беше случвало...

# 505
  • София
  • Мнения: 1 352
Цитат
Егати мисленето , само за да не те нарекат педераст ще си легнеш с всяка хубавелка която ти се натиска............... нещо ми е трудно да го разбера това. За мен истински мъж е този който умее да отказва не бих си помислила, че е педераст изобщо.

ми то не е мислене, а живия живот... бих ли го написал, ако не ми се беше случвало...
Я кажи тогава какво да правим ние жените, когато ни се натиска някой хубав мъж?
Ако откажем, какво си мислят за нас? Че сме лесбийки?

# 506
  • Мнения: 220
туй вече е друга бира...

ще си помислим, че не ни вързват и ще отплаваме нататък...

# 507
  • София
  • Мнения: 1 352
Ех язък, таман си помислих, че ще ни се позволи и на нас да си лягаме с който ни попадне само за да не ни нарочат за обратни.  Twisted Evil

# 508
  • Мнения: 836

Цитат
Спри да си блъскаш главата.
Грешката не е твоя.
Нечия друга е.

е да де - то вие жените сте непогрешими, горе долу господ бог...

... ако на 1 мъж  почне да му се натиска някоя булка, а той вземе да се дърпа, какъв е извода, който ще си направи жената??? има 2 варианта - тя да е грозна или той педерас... ако е красива кво остава...

остава верните мъже да са популярни в обществото с думичката педерас... щото мълвата плъзва - в ръцеет му се навирах, кво ли не правих - той - пълно дърво...
Виждаш ли противоречието? М?


Ех язък, таман си помислих, че ще ни се позволи и на нас да си лягаме с който ни попадне само за да не ни нарочат за обратни.  Twisted Evil
Joy
Колко е забавно тук!

# 509
  • Мнения: 1 217
О, сайтовете за запознанства са пълни с женени мъже, които целенасочено си търсят забавления извън вкъщи.
Съпруги, пазете мъжете си като не искате други да са ви виновни.
А'не,не.Пазете си вие любовниците Mr. Green Ние в много от случаите ги даряваме безвъзмездно,но те ни предпочитат,незнам що newsm78 Mr. Green Mr. Green
Но все пак пожелавам на съпругите да не разбират причините, поради които са предпочитани, защото в 90% от случаите не биха ги зарадвали  Tired
Aууу,верно ли newsm78 Дали да не се доверя на многобройните смс-си"обичам те" в такъв случай newsm78 Пък и не ти ли е хрумвало,че причините,изтъкнати пред любовниците  служат само за оправдание да останат със семействата си? Хрисима жена,екскюзе муа Mr. Green  bouquet  bouquet Аз съм си такава,прибързана и пиперлива Embarassed Embarassed Laughing И не се ядосвайте толкова на неотказващите! Laughing Те понеже са много добри и изгарят от желание да даряват топлина Laughing Laughing Laughing ,но по-добре ги избягвайте,че току-виж дарили и някоя венерическа болест,спомен от някоя самотна любовница Confused

Общи условия

Активация на акаунт