След раждане с какво сме по..

  • 2 160
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
ох, Бу Joyтова с ръце в поза " кърмене" без бебе в тях ...е яко hahaha

аз пък си мисля, че този промеждутък от гаден период - месеци след раждане съсипва част от интимността \нямам впредвид само секса\ , сякаш парче от тортата е изядено...И това остава завинаги..

по отношение на цицорството, аз съм ПО- зле отпреди. Добре, че съм чашка В, та нямам много за губене, но пък съм идеален вариант за сЕлиКон. Mr. Green

първия път с близначките и аз халюцинирах, почти не спях...
сега е по-добре психиката, но годините ми тежат..\баси, прозвуча като че ли съм на 35\..а съм на 36 Joy Joy

# 16
  • Мнения: 5 539
Shocked Бу, Лилита, плашите ме. Особено Бу.
Що бе, планирате второ ли? Grinning

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
ох, Бу Joyтова с ръце в поза " кърмене" без бебе в тях ...е яко hahaha
Аха... няколко минути по-късно висене така се усетих, че нещо осезателно липсва...

# 18
  • Мнения: 4 300
И на мен ми се случват такива "халюцинации"- бебто реве в кошарата, мъжа ми вика "Няма ли да го накърмиш", аз отговарям "Аз го кърмя". Кърменето обаче е само в моите фантазии, всъщност си спя с кръстосани на гърдите ръце без бебе в  тях.

Иначе по темата- засега съм само по раздразнителна. Надявам се временно. За гледането с други очи - не съм усетила вс еоще, караме си със старите очи Mr. Green

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бу, като ти гледам лентичката, направо настръхвам Mr. Green

Не мисля, че сме загубили интимност в първите месеци след раждането. Проблемът беше, че бебето закъсня много, появи се едва ли не като чудо и мъжът ми ме гледаше като Мадона, може би си мислеше, че ще ми падне ореолът по време на секс Mr. Green Смяташе, че съм секси, но недостъпна. Което си беше истина от първия ден на бременността. Може и затова да съм била така желана Laughing
Ако ние самите се чувстваме секси, май и те ни намират за такива.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Бу, като ти гледам лентичката, направо настръхвам Mr. Green
Нали? Grinning Чудех се какво да меря... на котката годините не ща да броя, не отслабвам... реших това. Не вярвам да е проблем, че лентичката насочва към непорочно зачатие Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 877
Аз година след раждането грам хормон нямах.
Или имах, ама съвсем други.
Процесия голи мъже да имаше под прозореца ми, нямаше да ги забележа.
Иначе - нищо по-различно.

# 22
  • Мнения: 64
Познавам мъже, които смятат младите майки за много секси, даже по интересни от неомъжените момичета ( това ви го казвам да знаете, че има светлина в тунела).А такива дето не раждат, за да не загубят мъжа до себе си  newsm78, не го разбирам аз туй, аз по скоро бих се притеснила да не го загубя ако нямаме деца... Confused

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Май за нас самите е далеч по-важно дали сме секси като бременни и като млади майки.

# 24
  • Мнения: 15
ПО-малко секси ли сме??
Не напротив!

Цитат
Познавам мъже, които смятат младите майки за много секси, даже по интересни от неомъжените момичета ( това ви го казвам да знаете, че има светлина в тунела).А такива дето не раждат, за да не загубят мъжа до себе си  newsm78, не го разбирам аз туй, аз по скоро бих се притеснила да не го загубя ако нямаме деца..
абсолютно вярно

# 25
  • Мнения: 3 034
и двата пъти, след отлитането на първите седмици /от раждането броим/, нещата не само рязко си дойдоха на мястото, ами добиха друго измерение.
виждам, че мъжът ми ме харесва и то много, сексът е.....как да кажа.... в пъти по-добър...
има и някаква зрялост в отношенията, вървяща ръка за ръка с онази палавост, която ни кара да измисляме нови и нови ситуации и закачки.

 смятам, че за да ме вижда по-секси мъжа до мен, трябва първо аз да се видя по-секси.

# 26
  • Мнения: 5 370
Аз се успокоих истински като ЖЕНА едва когато забременях. След като се роди живо, здраво и право дете-вече бях на 8-то небе. Даже си ревях в реанимацията, като го гледах, и си мислех, че не може толкова оформено и хубаво дете да е моето.
Мъжът ми не беше твърде наясно какво се случваше първите месеци. Къпеше го, да, но основно аз и свеки сме го гледали, а той пътуваше и бачкаше и съм го жалила, доколкото мога. ОТносно секса-мииииии...смейте ми се, обаче на мене ми се  доправи секс още на третия ден след секциото. Вари го, печи го, пусти хормони женски, накъде се бъркат, не е истина. Tired

# 27
  • София
  • Мнения: 6 269
Ми халюцинирах, бе, Верж. От недоспиване. Събуждам се посред нощ - струва ми се, че бебето реве и трябва да го храня. Сядам в леглото, вадя цица, гледам си ръцете - няма бебе. Сръчквам мъжа си и го питам 'Къде е бебето?!', а той - съвършено учуден през сън отговаря - 'Ти би трябвало да знаеш най-добре!'. Бебето, разбира се, си спи в леглото, ни лук яло, ни лук мирисало. Или пък - събуждам се, сядам с провесени краци на леглото, приготвям се да кърмя, ръцете нагласени, всичко ток - само без бебето, което - отново - си спи спокойно. Много бях ошашавена първите седмици, после като взех да се наспивам повече, се оправиха нещата.

И аз бях почти така в началото -  сънувам, че плаче бебето, ставам, сядам, приготвям се кърмене, отивам да го взема, а той си спи сладко,сладко и изобщо не подозира  Laughing Наистина си бях като сомнамбул.

Тресеше ме и депресия, ревях за почти всичко (но и от недоспиването, не само от депресията). Много ни се бяха обтегнали отношенията, но май нещата взеха да се пооправят (пу-пу, не че съм суеверна, ма за всеки случай  Mr. Green ). Не знам дали той ме гледа с други очи, но аз се виждам с други.

# 28
  • Мнения: 185
Със сигурност ме гледа с други очи-очаква да му падна,че с децата е цяло чудо като се случи Mr. Green

# 29
  • Мнения: 5 622
Кво сме по-..нищо ни няма..Аз даже не бях недоспала...Габ беше на смесено хранене за да може майка му да се наспива..баща му  го хранеше в 24 и в 06 часа( беше в дълъг отпуск като родих) а аз кърмих през останалото време...Все пак и аз съм човек.

Не мога да кажа, че съм станала по-секси от преди, щото все пак има някои необратими промени, които засягат тялото, но не е и по-зле. Същата работа е май...Е, като си свалих излишните кила, определено се чувствах по-добре, но и преди това не е било драма някаква...Просто бях една идея по-шишкава  Joy

Общи условия

Активация на акаунт