ВМ-НВХ Божествени тела с пържоли и яйца 21част

  • 15 879
  • 384
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 279
Крисси, като отвориш Fitdaу-а и в ляво има таблица Add a Food.Най долната графичка е add custom.От там избираш New Custom Food!Отваря се друга страница където си попълваш името на храната, количеството, за което ще въвеждаш данните и до него има падащ списък, от който си вземаш грам например.В таблицата по долу нанасяш калории, МЗ, ВХ и БЛ, и сейваш.После си изваждаш храната пак от графата add custom, но тоя път най-отдолу на падащия списък избираш all custom foods и ОК.Отваря ти се списъкът с всички въведени от теб храни и си add-ваш която искаш.После само си оправяш количеството и мерната еденица и пак сейваш резултатите.
Това е, щом аз дето съм самоука на компютъра, се оправих - и ти ще можеш!

# 16
  • Мнения: 3 453
Много ви благодаря HugСега прочетох...тъкмо започнах да нанасям, но се чудя да продължавам ли...че нали ми е леко грешна таблицата newsm78 Дени,Голди вие от къде качвахте данните на продуктите си?

# 17
  • Мнения: 2 897
http://spidersport.com/calories.php
http://www.nutritiondata.com

За плодовете и зеленчуците няма голямо значение дали ще ползваш един или друг сайт, за месото се ориентирам от 2та сайта по-горе, но за кисели млека, сирена, кашкавали, шунки и въобще всичко, което си има опаковка ползвам съответните етикети на храните.

Мога да ти дам инфо за
- кисело мляко Верея 0.1%
- натурална Активия
- сирене Лакрима - краве и козе
- сметана Данон и Сердика
- кисело мляко Роса - биволско
- сирене Роса - фета
- кисело мляко Сердика 2%
- пуешко пушено месо Браво.

# 18
  • Мнения: 3 453
Виж на какво попаднах-вижда ми се добро Laughing http://bgtrener.blog.bg/viewpost.php?id=49339  какво ще кажеш?Има и плодове и зеленчуци?Дръпнах си таблицата и я оглеждам.

# 19
  • Мнения: 2 897
Ползвай спайдерската таблица най-добре.
100% точна е.

# 20
  • Мнения: 3 453
Ползвай спайдерската таблица най-добре.
100% точна е.

 Hug Hug  bouquet  bouquet  love001

 Редакционе:
Мащам се сега...за да си пиша във фитдей-вече ръгнах всичкия плод..сега малко почивка с една от последните ми цигари..нали ша ги мащам ..и кафе и пак ще си ръгам, ама тоз път зеленчука Laughing

Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 15:27 от Kpuccu

# 21
  • Мнения: 2 897
Да ти се "връщат тъпкано" емотиконките  Crazy!!

# 22
  • Мнения: 5 873
кога изписахте 2 страници? Crazy

ама тези ребърца  Crazy...огладнях по никое време... Blush

# 23
# 24
  • Мнения: 360
А честито за новата тема.  bouquet
Да ни е хаирлия. Grinning Grinning Grinning

# 25
  • Мнения: 2 897
Крисси,
вкарай 1во тези, които най-често ядеш напоследък.

# 26
  • Мнения: 360


Да благодарим на нашта артистка-кандидат сценаристка fearyfly Grinningза идеята и името на новия сезон Heart Eyes
Моля, моля. Hug Hug Hug
Веднага си сменям титлата.  bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 193
кога изписахте 2 страници? Crazy
Деничка преподава Фитдей

Ванче ти нещо няма да споделиш, водата излезе ли, с килата как си,
беше ти зле миналата седмица-сега има ли напредък Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 5 873
кога изписахте 2 страници? Crazy
Ванче ти нещо няма да споделиш, водата излезе ли, с килата как си,
беше ти зле миналата седмица-сега има ли напредък Heart Eyes


Тонче Heart Eyes,тъй ша си умра на 76 кила...несериозност ми е проГлемът(така казва малката hahaha) на мене...Водата я изкарах ,ама продължава да ми е зле,и на работа се ядосвам...абе с две думи зациклила съм яко.Оправдания да искаш. Close
най ме е яд,че не оправдавам доверието,което ми оказваш.... Sad

# 29
  • Мнения: 3 453
Много съм зле...Тони ти си виновна за фитдея...така ме ентусиазира Laughing ама пък учителката ми Дени  е много любезна..  bouquet , а пък аз като отговорна ученичка ръгнах, плод и зеленчук, сега мазното /сметани и масла/ и така ще ги набуфкам вътре всички та да ми е пригледно менюто.Вкарах си и предните два дни днес ми е трети стриктен Crazy

А заглавието чак сега видях.. :ooooh:fearyfly-браво мила smile3501 Хади сега режисиорката да ти повиши  ититлата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт