Орифлейм - тема за консултанти 3

  • 16 288
  • 393
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Момичета, кажете за 54 годишна много запазена  жена с бяла гладка кожа и големи зелени очи, какъв цвят молив за очи да и препоръчам. Засега съм се спряла на дуо джекил и хайд, ама знам ли  Rolling Eyes

Тези моливи са хубави, но трябва да я предупредиш, че леко блести. Не знам дали ще е подходящ за тази възраст.Но зависи и от човека може да е младолик и да се харесва с такива тонове.

# 16
Здравейте много ми харесва козметиката на Орифлейм и бих искала да стана представител .Обаче искам да поръчвам само и единствено за себе си няма да работя за друг затова бих помолила да ми кажете подробности като- има ли минимална месечна поръчка  и цена на регистрацията ?

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Няма да имаш проблеми. И аз така започнах. Таксата е различна всеки месец. Аз като се регистрирах беше безплатна. За да не платиш за следващата година такса трябва да имаш всеки месец поне 1т., Имаш такса за обработка ако имаш под 100т. Можеш да си поръчаш и он-лайн нещата. Такса куриер ти е 2.79, но нямаш такса за обработка. Това е накратко.Ако имаш някакви въпроси пиши ми на icq, ако искаш да ти кажа повече неща.

# 18
  • Мнения: 2 323
Здравейте много ми харесва козметиката на Орифлейм и бих искала да стана представител .Обаче искам да поръчвам само и единствено за себе си няма да работя за друг затова бих помолила да ми кажете подробности като- има ли минимална месечна поръчка  и цена на регистрацията ?

В момента цената на регистрацията е 3.90, нямаш минимална поръчка, можеш спокойно да купуваш и само за себе си. Ако имаш въпроси - уелкъм Hug

# 19
  bouquet Благодаря наистина звучи чудесно чак не мога да повярвам. Значи мога да поръчам спокойно нещо този месец примерно   за 10 лева  другия за  100?Само едно въпросче ме мъчи още и утре отивам да се регистрирам в най близкия офис, пък кой знае може по натам да си намеря и клиенти  Laughing  -каква  е  отстъпката за консултанти ,примерно  ако поръчам нещо за 15 лева за колко ще го взема като консултант?

# 20
  • Мнения: 2 323
Да, можеш всеки мисец да поръчваш за колкото искаш Peace
Ако продуктът струва 14,90 за нас е 11,50 Grinning
От къде си?

# 21
Е ти ме очарова съвсем още утре отивам  да се регистрирам . Grinning От София ,жк.Суха река  но за малко съм в Дружба  Grinning

# 22
  • Мнения: 338
Момичета кажете ми ако съм пуснала първа поръчка 40 точки и после пусна друга с 65 точки ще плащам ли втория път пак такса обработка или трябва наведнъж да пусна 100 точки,за да не плащам таксата?

# 23
  • Мнения: 9 095
втория път нямаш такса обработка Peace

# 24
  • Мнения: 338
За всички мацки каталога за септември от мен

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=160219&photo=1

 Peace Peace Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Страхотна си! Много благодаря!   bouquet

# 26
  • Мнения: 694
Момичета, аз питах в миналата тема,но тъй като не получих отговор ще изнахалствам отново.Може ли някой да ми обясни как се ползва картата за определяне типа на кожата.Благодаря предварително!!! Hug

# 27
  • Мнения: 1 708
Коя карта с малките тестерчета сини и оранжеви ли?

Ако е тя така:

Почиства се лицето и един час след това едно оранжево кръгче се слага на бузата, а синьото на челото.Държат се около 15-20 секунди и според това колко точици има на тестерчето се определя типа на кожата.
Ако няма точици е суха.
Ако има малко е комбинирана.
Колкото повече точици,толкова по-мазна!

# 28
  • Мнения: 2 922
Момичета, ако някоя от вас има свободен масажен диск, моля да ми пише. За една клиентка търся.

# 29
  • Мнения: 9 095
а за крака масажор искам аз ако има някой Peace

Общи условия

Активация на акаунт