Орифлейм - тема за консултанти 3

  • 16 315
  • 393
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 192
 Благодаря за информацията за "Divine"Приятен и ползотворен ден на всички  bouquet

# 331
  • Мнения: 183
някоя от вас да си е поръчвала сатенената нощница и халата и да има отзиви за тях
Отговорих ти в другата тема Peace
мерси ще си я поръчам Whistling

# 332
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Аз също не съм си взела поръчката. Така, че и аз още нямам каталог.

# 333
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
Аз имам - какво те интересува?

Може ли да го снимаш и пуснеш във форума,да видим какво има Blush
за съжаление не мога да го кача, но пък вече видях, че в другата тема са го направили.

# 334
  • Мнения: 3 782
Моят подарък е безцветната подхранваща спирала. Peace

# 335
  • Мнения: 2 726
А моят подарък е червило на Джордани голд,цвета е малко тъмничък ,но определено вече съм доволна от подаръците Peace

# 336
  • Мнения: 3 743
Аз пак не съм доволна от подаръка Rolling Eyes....някакъв син лак за нокти, който е направо ужасен Crossing Arms

# 337
  • Мнения: 3 782
Аз пак не съм доволна от подаръка Rolling Eyes....някакъв син лак за нокти, който е направо ужасен Crossing Arms
Какъвто е подаръка все пак е подарък- ако не ти допада можеш да го подариш на някой постоянен клиент. Аз много обичам да подарявам продукти на постоянните си клиенти. Peace

# 338
  • Мнения: 2 323
Да, така е - и миналия път го коментирахме това, аз на всякакъв продукт бих се радвала, даже предпочитам да не е от ,,моите,, продукти, а да мога да го подаря. Аз спечелих кърпичките за лице - радвам им се Rolling Eyes и се чудя да ги запазя за мен или да ги сложа в склада с подаръците Rolling Eyes

# 339
Да,по Сарпио работим.
Момичета,първо искам да се извиня за невежеството си ,но  от една година съм консултант а нямам представа какво е това Сарпио. Сега го виждам за първи път  Embarassed! Моля някой да ме светне по въпроса:pray:!! Явно съм много изостанала.А и тук никой нищо не ми обяснява, та съм принудена да се оправям сама smile3514.Имало е случаи когато ми е била нужна информация за някой продукт или за нещо друго - няма кой да ми каже.Писала съм мейл в сайта - не са ми отговаряли.Слава богу че намерих тази тема  newsm44 ! А иначе моят подарък са обиците Тюркоаз  Peace.

# 340
  • Мнения: 2 726
Elena_g,а спонсорката ти къде е,не поддържате ли връзка.Моята винаги е до мен и ми помага във всяка една ситуация вече 6 години.Точно за това е спонсора да ти помага и да те учи. Peace

# 341
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Аз пак не съм доволна от подаръка Rolling Eyes....някакъв син лак за нокти, който е направо ужасен Crossing Arms
Какъвто е подаръка все пак е подарък- ако не ти допада можеш да го подариш на някой постоянен клиент. Аз много обичам да подарявам продукти на постоянните си клиенти. Peace
И аз не съм доволна - двойните течни сенки на Вижънс, които бяха намалени в предишния мини каталог и тогава си ги поръчах за себе си  Sad.  Ани, права си, че на харизан кон зъби не се гледат Laughing, но идеята на тези подаръци е все пак да зарадват нас самите. Не че няма да им намеря собственик на сенките, но при положение, че за всеки мой клиент, поръчвам и отделно подаръци от каталога, бих се зарадвала и на подарък от Орифлей лично за мене Mr. Green. Да не говорим, че този лотариен принцип на раздаване е малко недомислен, от гледна точка на това, че не е съобразен с размера на поръчката - консултанти с големи такива, получават сапунчета, рол-они и др.п., и по този начин самият подарък действа антистимулиращо /ако има такава дума Embarassed/. Оплакването не е само от мен, но и от моите момичета, а и от други консултантки. Peace

# 342
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Ето го и моя подарък:

Мога да кажа, че съм доволна. Simple Smile

# 343
  • Мнения: 2 323
elena_g, САРПИО е нова система за работа, в която много ясно се диференцира работата на всяко ниво консултанти, мениджъри и директори. Има много подробна статия в един от предните бюлетини. Ако не пускаш поръчка редовно - има ги в интернет. Добре е да се четат - има много полезни бизнес статии и маркетинг информация за продуктите Hug

# 344
  • Мнения: 164
Моят подарък е новата маска сауна за лице, от моята група на на един има гланца за устни на вижънс на друг сапун, на друг алое ексфолиант този път общо взето съм доволна от предните.

Общи условия

Активация на акаунт