Отговори
# 210
  • Мнения: 9 104

Какво си махнала, душко, не разбрах newsm78 Embarassed

# 211
  • Мнения: 712
Е, тази седмица е прекрасна!  Grinning Да са ни живи и здрави новите форумски точици  Wink, да растат и да хубавеят и напролет да си ги видим голями и сучещи   bouquet Laughing
Вили - честит рожден ден, мила! Пожелавам ти най-вълнуващата година в живота ти и само щастливи мигове през нея!   bouquet
Благодаря ви за палците момичета  Flutter и дано не са били напразни! Предполагам ще знаем чак в понеделник - часът му е по обед в петък, няма как да излязат по-рано резултатите. И вече въоръжена с тях (ама точно това си е думата - въоръжена  Wink) ще атакувам моя лекар следващата седмица  Grinning
И, какво да кажа, приятно море на плажуващите, а аз оставам евентуално за по-другата седмица - живот и здраве  Party До тогава - уикенди в планината  Wink Стеф, благодаря ти за инфото, мила, да предопредя мойто злато, че той, оказа се, до сега не е ходил до Батак  Blush, а аз последно бях там когато бях 12 годишна и нещо пътя не съм го запомнила откъде и как... Ама ще го открием, тъкмо малко авантюристичен дух да има в цялото приключение  Wink

П.С. Стеф, Сладка мама е махнала лентичката, че ще си купува нови панталони (по-малък номер) - нали беше на диета  Wink

# 212
  • Мнения: 9 104
Ами, общо взето ние като тръгваме от Пловдив, тръгваме към Пещера - оттам се минава.
Демек, вие до Пещера трябва да стигнете, пък от там лесно Simple Smile

# 213
  • Мнения: 167

П.С. Стеф, Сладка мама е махнала лентичката, че ще си купува нови панталони (по-малък номер) - нали беше на диета  Wink

Да,да,да Heart Eyes

# 214
  • Мнения: 9 104
Ахм, да, разбрах сега Blush

Само да кажа нещо: ако овулацията на Кали е била късна, нормално е сега да е в 4 г.с.  Thinking

# 215
  • Мнения: 8 956
Г.с. не се ли брояха от първия ден на последния цикъл, а не от овулацията, или греша?  Embarassed

# 216
  • Мнения: 712
За броенето, така се броят, но иначе лекарят и ехографът се ориентират по размерите и развитието на ембриона/плода, за да определят действителната възраст на бременността. Защото иначе жените с по-дълъг цикъл може и 2 седмици напред да ги смятат, ако само по цикъл се отчитаха.

# 217
  • Мнения: 7 122
Коремните ехографи явно имат малко по-ориентировъчно мерене.  Wink Нищо де, такмън Кали като се върне от море директно ще е скочила в 7-мата г.с. и ще види сърцетупчето.  Mr. Green

# 218
  • Мнения: 9 104
Г.с. не се ли брояха от първия ден на последния цикъл, а не от овулацията, или греша?  Embarassed
Имах предвид друго, но както и да е, Рокси вече е обяснила Simple Smile

# 219
  • Мнения: 1 369
Браво,Кали!  Приятно море и много да се пазиш и да те глезат мъжете:)))

# 220
  • Мнения: 533
Кали  Hug много се радвам за теб!!!

Вили  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА    bouquet

# 221
  • София
  • Мнения: 1 220
Вили ЧРД,  пожелавам ти да ти се сбъднат най-съкровените мечти и желания и също така, да си много здрава и щастлива  Hug  bouquet
Кали прекрасна новина и сега едно хубаво моренце ще си изкараш smile3508  grinning039
Рокси
стискам палци всичко да е Ок..  fingerscrossed
На всички готин weekend и много поводи за усмивки   Hug Hug  Hug

# 222
  • София
  • Мнения: 3 524
Такааа да не пропусна някой че ша са пукна от яд Crazy

Мила Кали и Сладка мамче, честити ви малки точинки и скоро да видите и размахани краченца и тупкащо сърчиценце!  Hug

Вили, честит рожден ден!   bouquet Нека следващата година ти донесе прекрасното ревящо вързопче и много щастливи мигове с него и любимите хора!

Таи  Hug

За Батак
- Роксанче, ау там е страшноооо Mr. Green Ние бяхме на Доспат преди (леле!) цели 2 години и изкарахме чудесно! Но пътя верно беше уджаст а и ние през ноща пътувахме. През Пещера минахме да. Обаче имахме някакъв проблем и обикаляхме- тогава имаше наводнения и не помня защо кръжахме напред назад.

Честит петък на работещите Peace

# 223
  • Мнения: 155
Здравейте, влизам почти на пробег само за да :
1. ЧЕСТИТЯ НА КАЛИ ТОЧКАТА И ДА И ПОЖЕЛАЯ ПРИЯТНО МОРЕ!
2. КИКИНИКИ  Hug   bouquet
3. СЛАДКА МАМА   bouquet МНОГО ХУБАВИ ЕМОЦИИ И ЛЕКА БРЕМЕННОСТ
4. КОАЛКАТА   bouquet
5. НА ЕДНА ДРУГА КОПРИНКА, СТИСНАТИ ПАЛЦИ
6. МУШМОРОКА ДА СЕ СТЯГА ДА ИЗПЪЛНЯВА СЦЕНАРИЯ ДЕТО СЪМ ГО СЪНУВАЛА!
7. НА МОРГИ ЧЕСТИТИ КРАСИВИ КРАЧКА
8. ВИЛИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

ЧАО ДО СЛЕД 10 ДНИ!

# 224
  • Мнения: 9 104
Кукушинкоуу Crazy, днеска ли тръгвате за Гърция?

Общи условия

Активация на акаунт