Оперираха ми Хелта (моето куче)...

  • 6 597
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Мили4ката. Heart EyesНа скоро загубих моето.Дано  Хелта  се оправи. Praynig Praynig

# 16
  • Мнения: 1 877
Аз да не пускам нова тема и затова тук пак ще пиша...
Отново операция на кучка Хелта,този път не можела да се изака повече от 36 часа.Водили са я на д-р - сега пък тумор над опашката,който пречел да си свърщи голямата нужда...Утре пак ще я режат...макар,че ветеринаря е установил проходимост...и не знам какво да мисля.Дали е от тумора или има друга причина да не може да се изходи?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ох, миличката Tired Дано да успеят да и помогнат. Какво казва докторът? Като се замисля, може да я боли заради тумора и оттам да идват проблемите, а не от липсата на проходимост... Така, че може и той да е причината... Много е гадно любимото ти животно да страда. Ние наскоро загубихме нашия котьо и ни беше много тежко. Стискам палци вашата хубавица да се оправи Peace

# 18
  • Мнения: 3 622
Стискам палци  Peace

Нашето куче миналата година /на 10 години/ го оперираха от рак на щитовидната жлеза и беше много зле горкичкия. Дни наред не можеше да се храни, но се оправи и сега се чувства доста добре Grinning

# 19
  • Мнения: 1 877
Благодаря за съпричастността ,момичета ! Стискайте палци....!

# 20
О, колко тъжно! Дано всичко се оправи бързо и да забравите всичко! Ние с Хела (моето куче) стискаме палци и лапки през пролетта да тичат щастливо кучета и деца!

# 21
  • Мнения: 1 877
Ух, не знам какво става,ама милата пак се мъчи да ака,но не може!!! Вчера са я оперирали,уж имало проходимост,но уви...Сутринта са и дали Дуфалак,пък да видим... Татко пак щял да ходи до докторите да ги пита...Другото е,че са видяли още един тумор на корема и може да се наложи нова операция...А нея толкова я е страх от доктори....

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Стискам палци , знам какво е ...............на пети този месец почина моя Ротвайлер Рони на 9г. Болката е ужасна ..........
Разболя се от лимфома /вид рак на лимфите/ Наречена е болестта на века Няма лечение
както при хората , така и при кучетата Два екипа в клиниката направиха всичко , което
им беше по силите , но уви. Мила , моля се Хелта да се оправи и когато започне да се храни
един съвет от мен , не и давайте никакви кокали , шийки и твърди храни Успех

# 23
  • Мнения: 1 877
shushi 7777,много съжалявам за твоето кученце! И на мен би ми било много мъчно за Хелтунка или за Джони (другото ни куче),но засега май прескочихме този проблем. Оказа се,че се е задръстила с кокали (ама и той баща ми като почне да ги тъпче!!!) и след една клизма нещата са се оправили...напразно и прибързано са я рязали,тъй като тумора е бил капсулиран и е можело да си живее с него...И наистина докторът е казал  без кокали вече,дори и шийки

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
shushi 7777,много съжалявам за твоето кученце! И на мен би ми било много мъчно за Хелтунка или за Джони (другото ни куче),но засега май прескочихме този проблем. Оказа се,че се е задръстила с кокали (ама и той баща ми като почне да ги тъпче!!!) и след една клизма нещата са се оправили...напразно и прибързано са я рязали,тъй като тумора е бил капсулиран и е можело да си живее с него...И наистина докторът е казал  без кокали вече,дори и шийки

Само мека храна , иначе ще я изгубите - кажи на баща ти  ако трябва му се накарай - опасно е , сама виждаш

# 25
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ох, много се радвам Hug Дано да не ви плаши повече Хелта така Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 317
стискам,дано всичко е наред.

# 27
  • Мнения: 3 830
Уф, дано се оправи и всичко да мине и да се забрави. Praynig Praynig Praynig

Горките животинчета... Имах булонка, която беше бременна с едър плод и почина по време на раждането Cry

Дано кученцето ти се оправи Praynig

# 28
  • Мнения: 1 877
Вие сте чудесни!Благодаря за подкрепата!

Общи условия

Активация на акаунт