Октомврийската дружина цяла в Третия триместър мина!

  • 12 286
  • 275
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 919
абе сигурно ми е тъп въпроса ама наистина не ми е ясно-както Светлито е получила разкритие задаължително ли следва раждане или не? И кат се получи 1 път разкритие може ли ДОкитата д аго закрият--да предотвратят раждането де?Извинявайте за тъпите въпроси ама се притесних за Светлито и едни ????????????? ми в главата  #Crazy #Crazy newsm78

# 61
  • Мнения: 4 555
Стискам палци и аз, дано всичко да е наред с бебенцето. Praynig Praynig Praynig Praynig
Все пак 28-ма седмица дава доста големи шансове!
Аз имам от моето поколение доста познати седмачета живи и напълно здрави, а пък днес медицината е много по-напреднала!
Все пак дано бебето да се задържи колкото се може повече  Praynig

# 62
  • Мнения: 1 593
за разкритието - не може да се "закрие"  Simple Smile, обаче практически можеш да си "живееш" с разкритие от 2см и месец даже. Меги, спомена ли ти има ли контракции, водата изтекла ли е и тн? Може да не е толкова сериозно  Praynig

# 63
  • Мнения: 276
Абе тъпото е че тя е със серклаж даже и пак прави разкритие...... newsm78 абе дано изкара  newsm17

# 64
  • Мнения: 1 593
Сега аз съм наред да запитам - какво е "серклаж". И откога тези проблеми бе девойки, защо аз нищо не знам за Светлето - да не би нещо от амниото да е станало???

# 65
  • Мнения: 276
Jenna серклажа е зашиване на шийката за да не позволява да се разтваря! на Светлето е скъсена шийката поради оперативна намеса и серклажа е бил задължителна мярка при нея!
Когато се видяхме на срещата ни тя сподели между другото своите притеснения......миличката......трябва да се справи!

# 66
  • Мнения: 1 593
Добре, айде тогава отварям почин за СТИСКАНЕ НА ПЛАЦИ в следващите 11 дни... тогава Светлето ще влезе в 30та седмичка и бебчо ще има още по-добри шансове.

И така до 11ти Август:
 Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

# 67
# 68
  • Мнения: 1 572
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Всичко да мине гладко и с бебо и с мама Светла!
Сигурна съм, че детенце ще се справи без проблем! В Майчин дом спасяват и далеч по-малки бебенца, даже и в 6ти месец! Наскоро видях бебенце родено 600гр., а беше станало вече 3 кг!

Светлето е точно 27 г.с. и 3 дена = 7 месеца и поне 900-1000 гр.
Нека всички се помолим заедно за тях  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 69
  • Мнения: 157
Хайде и от мен  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig за Светлето и Бебчето.

# 70
До сега бях на разходка и сега влизам да ви чета ....
 newsm17  newsm17  newsm17 за Светлето, но определено бебо вече има шансове, пък и предполагам че ще го задържат поне седмичка...   fingerscrossed  fingerscrossed  fingerscrossed

# 71
  • София
  • Мнения: 1 524
Получих само смс от нея, не пише дали водите са изтекли и дали има контракции, пише само, че е в предродилно и има 2см разкритие.

Мисля, че не и направиха  серклажа - пак по мед причини, тотално я побъркаха тези доктори, първо аминото, после  серклажа.

Да Светлето беше и на първата и на втората ни срещичка и мисля че точно светла19 и е никът. Терминът и е на 28.10

Jenna ако не беше сериозно не трябваше ли да бъде в патологията, а не в предродилно, поне за задържане нали се лежи в патологията.  newsm78
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 72
  • Мнения: 4 717
аууу, момичета от сума ти време съм влязла във форума и чак сега прочитам за Светлето
стискам палци здраво и аз, дано не я боли много ако има серклаж и бебо да е хапвало добре, че да са развити органи и всичко да е наред
има големи шансове за оцеляване
Меги - информирай ни веднага щом научиш нещо за нея, силно ще стискам палци newsm20 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig милата, колко ли е изплашена сега, дано да има някой до нея да и дава кураж Praynig Praynig

# 73
  • Мнения: 1 305
Момичета само наминах да ви видя и гледам има малко лоши новинки
Ще се молим и ние с мишолинка и се присъединяваме към групата с стискането на палци и дано Светлето устиска още малко остана  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig
А на всички други да се пазите  Hug

# 74
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте вси4ки
стискам палци за светлето дано вси4ко мине добре
от това най много ме е страх да не реши беб4о да се появи по рано както и Ще съм сама поне до 15 септември му е забранено да излиза по рано, а и е оЩе много мъни4ък
за секса добре 4е мъжо го няма има едни такива желания и апетити а мен ме е страх 4е съм с контракции след това
Jenna радвам се 4е при теб вси4ко се е оправило, дрешките са страхотни
и на мен вси4ко ми стои като на балон но си нося новите неЩица и се кефя на тумба4ето, нали вътре е бебо, нося си го с голяма гордост, ниЩо 4е съм слон
за бибероните около мен има три новородени най голямото е на 3 месеца и нито една мама няма кърма, та са на биби и вси4ките предпо4итат кау4укувите по меки са, другите не ги искат и ги мъ4ат много, някък си са много твърди
да ви се опла4а днес 4аках от 8 до 12.30 на опашката за смана на документите (заради влизането ни в ЕС) и никои не се съгласи да вляза без да 4акам, вси4ки 4акали и аз съм можела да 4акам, само дето не припаднах там ( а бяха само западно европейци имали били възпитание, другия път, пълни егоисти, бутат се като овце, не били свикнали те да 4акат, 4е с какво са по разли4ни, ужас някъкъв ви казвам, добре 4е беше една служителка 4е ме видя с тумбака на опашката и ме вкара въпреки протестите на опашката инъ4е не ми мърдаше там до 2)
важното е 4е имам нови документи и мога да взема еднократната помоЩ от 2500? за беб4о (тъкмо да покрие разходите по него)

Общи условия

Активация на акаунт