Поредната гавра в "Св.Лазар"

  • 16 246
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
Изчетох темата в дир-а докрай, но така и не можах да разбера какво точно са остранили оперативно на женицата, след като същото това са го отстранили в проклетисваната клиника. А пропо - раждах в "Тина Киркова" - уточнявам за протокола, да не решите, че постингът ми е в защита на другата клиника.

# 16
  • Мнения: 3 777
Тръба и яйчник. А са казали че на са ги махнали.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 423
Направо съм потресена!Ужас! Благодаря ти Лиорена за темата,полезна ми е за да знам къде да не ходя Imp

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не съм запозната с родилните домове извън Пловдив, но от това, което знам за пловдивските и като сравнявам с този "Св. Лазар", те ("Св. Лазар") са някакви абсолютни некадърници, които яко трябва да ги съдят подред всички потърпевши, докато ги затворят...

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Тя тая Тема май беше по-скоро за форума на "майките", дано и тук да я прочетат повече бъдещи такива, че аз която много трудно се трогвам от нещо в тая държава, просто ми настръхнаха косите Imp

# 20
  • София
  • Мнения: 4 025
След толкова антиреклама на тази болница  и то не отскоро се чудя кой ходи там все още.Вярно е , че във всички болници има и некадърни лекари и ужасни лекарски грешки , но в "Св.Лазар" май са много чести.А като се има предвид , че заради високите цени ходят малко хора и пак толкова бели Shocked

# 21
  • Мнения: 7 837
При толкова прецеденти, тия в Здравното министерство защо блеят  Thinking

# 22
  • Мнения: 2 258
Само заради няколко такива случаи,които се случмат навсякъде не бихме могли да си вадим чак толкова крайни изводи....Родих в "Свети Лазар" и не съжалявам-напротив-щастлива съм ,че отидох там.Ако бях полежала още няколко дни в Патологията на любимото "Шейново" изобщо нямаше да имам това прекрасно бебе!Отидох в Свети Лазар с отлепена плацента и хематом.Благодарение на тях положението беше овладяно....За всяка болница ще изчетем и положителни и отрицателни мнения.Хора всякакви,случаи също....

# 23
  • Мнения: X
Цитат на: SAYONARA
Само заради няколко такива случаи,които се случмат навсякъде не бихме могли да си вадим чак толкова крайни изводи....Родих в "Свети Лазар" и не съжалявам-напротив-щастлива съм ,че отидох там.Ако бях полежала още няколко дни в Патологията на любимото "Шейново" изобщо нямаше да имам това прекрасно бебе!Отидох в Свети Лазар с отлепена плацента и хематом.Благодарение на тях положението беше овладяно....За всяка болница ще изчетем и положителни и отрицателни мнения.Хора всякакви,случаи също....


Правилно.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: SAYONARA
Отидох в Свети Лазар с отлепена плацента и хематом.Благодарение на тях положението беше овладяно....За всяка болница ще изчетем и положителни и отрицателни мнения.Хора всякакви,случаи също....


Егати и съвпадението. И на мене там заради отлепена плацента ми направиха спешно секцио, а впоследствие се оказа, че не съм имала никаква отлепена плацента.
та трябваше и второто да го раждам със секцио и да ме предупредят в Св.София, че никак не е желателно да имам повече деца след тези две секциа. А за винаги съм искала три деца, и все още искам и повечето тук го знаят.
Там приомите са горе-долу едни и същи във всечки случаи.- Ако не ти е отлепена плацентата, бебето е много едро, ако то не е е едро - таза ти е много тесен, или пък пъпната връв е много къса....абе при всички случаи раждаш секцио !
Освен ако не отидеш с 10 см. разкритие и няма накъде. И тогава акушерка те изражда.

# 25
  • Мнения: 2 258
Цитат на: dodo_dodo
Цитат на: SAYONARA
Отидох в Свети Лазар с отлепена плацента и хематом.Благодарение на тях положението беше овладяно....За всяка болница ще изчетем и положителни и отрицателни мнения.Хора всякакви,случаи също....


Егати и съвпадението. И на мене там заради отлепена плацента ми направиха спешно секцио, а впоследствие се оказа, че не съм имала никаква отлепена плацента.
та трябваше и второто да го раждам със секцио и да ме предупредят в Св.София, че никак не е желателно да имам повече деца след тези две секциа. А за винаги съм искала три деца, и все още искам и повечето тук го знаят.
Там приомите са горе-долу едни и същи във всечки случаи.- Ако не ти е отлепена плацентата, бебето е много едро, ако то не е е едро - таза ти е много тесен, или пък пъпната връв е много къса....абе при всички случаи раждаш секцио !
Освен ако не отидеш с 10 см. разкритие и няма накъде. И тогава акушерка те изражда.


Само ,че аз лежах преди това с отлепена плацента и безброй кръвоизливи 1 месец в Шейново.Къде е съвпадението тук?Тази диагноза не ми е поставена в Свети Лазар(за уточнение)!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: SAYONARA

Само ,че аз лежах преди това с отлепена плацента и безброй кръвоизливи 1 месец в Шейново.Къде е съвпадението тук?Тази диагноза не ми е поставена в Свети Лазар(за уточнение)!


Ами да беше уточнила Wink
Както и да е, и да не беше лежала в Шейново и хич да нямаше отлепяне, бас ловя, че щяха на бърза ръка да ти измислят едно такова Laughing
Хайде да не спорим, искаш ли? Simple Smile
Радвам се, че си доволна от там, всъщност ти си една от много малкото хора, които са доволни от там изобщо.
И за това извода, че на всякъде се случват такива неща не е подходящ в случая. Там изключение е ако не се случат. Laughing
Затова радвай се и благодари на късмета си !
Трябва да има и хора като теб, щото иначе щеше да е абсурдно, не че сега не е де Twisted Evil .

Поздрави Grinning

# 27
  • Мнения: 46 518
Ох, тъжна работа Sad
А докторите, които работят в Св. Лазар практиркуват ли и на друго място?

# 28
  • Мнения: 6 206
SAYONARA, при всичкото, което съм го чела за тази болница, не само тук и не само от един човек, направо ми се виждаш много, много смела... Браво, че всичко е наред.
С тази тема тук стават плюс още една ужасна история. В последния брой на Моето бебе има няколко страници за въпросната клиника и ехографа им. Платили са си добре, щом от списанието, което няма как да не са прочели всичко в нета, което е за тази болница и пак са писали за тях. Играла е добра цифра. Реклама, реклама и пак ще си има клиенти. Бизнес като бизнес, с тази разлика че е безскрупулен, защото рискуват човешкото здраве.

# 29
  • Мнения: 2 258
Цитат на: dodo_dodo

Трябва да има и хора като теб, щото иначе щеше да е абсурдно, не че сега не е де Twisted Evil .



Разбира се ,че няма да спорим;)Аз сигурно съм от тези изключения,които обикновено потвърждават правилото;)Поздрави и от нас:)

Общи условия

Активация на акаунт