Защо пропускат памперсите

  • 9 569
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Малаката на която страна спеше,на нея се мокреха дрешките.

# 16
  • Мнения: 8 769
Моя мъник е на 6 дни. Тежи 3 кг. и ползвамс памперс 1 за новородени.
Вчера обаче по някакъв начин мъника успя да си напикае дрешките няколко пъти!Много внимавам да го сложа добре,да не е хлабав...чуде се какво става,дали не му  е малък...
Имали ли сте подобни проблеми, как ги решихте?
Малък му е памперса. Опитай с по-голям. И моят син се опикаваше здраво до момента в който купих просто по-голям размер памперс. Wink

# 17
  • Мнения: 5 362
И моят съвет е да смениш номера със следващият..А може и от марката памперс да е проблема-има много некачествени напоследък.

# 18
  • Мнения: 4 111
Аз така сменях номерата на памперсите - когато сме на долната граница на килограмите - когато беше 3 кг - памперс от 3 до 6 кг. Следвашият размер - от 5 до 9 кг започнахме след като стана 5 кг, следващият от 7 до 18 кг ги използвахме от както стана 7 кг, дори ги сменям малко по-рано. Колкото е по-голям размера, толкова памперса е по-дълбок и не ми се е опикавал. А тези памперси от 2 до 5 кг, предполагам се използват при недоносени бебчета.

# 19
  • Мнения: 6 029
нали не му слагаш пишката нагоре?Simple Smile

моя син няколко пъти се е опикавал поради моя небрежност.. накриво сложен памперс...  Crazy никога не съм купувала първия размер.. направо от 3-6кг... сега вече е на следващия, никакъв проблем нямам с Памперс.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 294
И аз имах подобен проблем с "Памперс". Минах на "Либеро" и сега сме ОК.

Така беше и при нас, Памперс са много тънки и пропускат всичко.
От Либеро съм доволна  Peace

# 21
  • Мнения: 262
И аз не съм ползвала 1 на Памперс. Започнах с 2-та и ми е пропускал само ако го сложа на криво. А пишлето никога не съм го слагала нанякъде си, т.е. направо съм слагала памперса.

# 22
  • Мнения: 174
мини на номер 2 твоите 1  са за недоносени бебета

# 23
  • Мнения: 1 420
И при дъщеря ми понякога се получаваха инциденти, затова смених с по-голям номер. А понякога се получава и от недобре затворен памперс, но най-вероятно е от размера - мини на 2ка  Peace

# 24
  • Мнения: 796
Абсолютно същия проблем го имахме и ние с Памперс,дори и с по-горния размер,и без значение дали е нагоре или надолу чурата.Минах на Либеро,те не са ни пропускали,обаче последните 2 пакета се случиха ужасни-твърди и бързо се пълнят,не знам и аз вече какви да купувам newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 5 758
И при синът ми ставаше така с Папмерс 1. Минахме на Либеро и беше ОК. След това и те започнаха да правят номера и пак се върнахме към Памперс.
Моя мъник е на 6 дни. Тежи 3 кг. и ползвамс памперс 1 за новородени.
Вчера обаче по някакъв начин мъника успя да си напикае дрешките няколко пъти!Много внимавам да го сложа добре,да не е хлабав...чуде се какво става,дали не му  е малък...
Имали ли сте подобни проблеми, как ги решихте?
Малък му е памперса. Опитай с по-голям. И моят син се опикаваше здраво до момента в който купих просто по-голям размер памперс. Wink
  Peace

# 26
  • Мнения: 3 268
Честито бебче!Мисля,че памперсът му е малък.Аз изобщо не съм ползвала размер за новородени.Вземи следващия и само на Памперс.Пробвах с други марки,на пръв поглед са хубави,но дупето на бебето мокро ли е,значи памперсът не струва.Успех майче!

# 27
При мен това беше до 2-рия месец,докато разбера,че марка Памперс,са пълен боклук.
Смених само за проба с някакви много евтини и повече нямах проблем.Сега ме е много яд,че се вързах на тъпите им реклами,защото 2 месеца се скъсах от пране(на ръка естествено)и си мислих,че след като съм взела най-рекламираните са най-хубавите.Чувала съм за майки,които са доволни от тая марка,но повечето не са.За това сменяй марката-купи по 1-2 от различните видове и който не пропусне е твоя памперс.Успех!

# 28
  • Мнения: 400
Благодаря за всички отговори, много ми бяха полезни!

Хмм "педиатърката" която ме посети у дома заяви, че пишлето трябва да е нагоре Close
Аман от глупостите на някои "лекари", тя за щастие ни посети защото е по заместване от отпуск ама все пак срам срам!

А иначе като наглася пишлето и добре стегна проблема се оправи.
Много ви благодаря още веднъж!!!  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 111
Радвам се, че всичко е наред. От къде ги измислят тези глупости за пишката, тя е толкова малка. Както и да я оставиш ще я намериш надолу, най-много да се опикае.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт