Какви шишенца ползвахте

  • 4 799
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 230
Авент и Нук (последните имат airation system). Малката пие и от двете, но аз съм по-доволна от Авент (причините са свързани с удобство  Crazy)

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
На Нук бях взела, но тя не прие бибероните им, мина на Камера и до сега е с тях.
Колики не е имала.

 Ъ,шише на 3 години?

# 17
  • Мнения: 6 029
На Нук бях взела, но тя не прие бибероните им, мина на Камера и до сега е с тях.
Колики не е имала.

 Ъ,шише на 3 години?

е де. нужно ли е?

# 18
  • Мнения: 46 518
Пие от него вечер и сутрин, иначе в полузаспало състоянние си изсипва чашата във врата. През деня си пие от чаша, сламка, бутилка ...

# 19
  • Мнения: 1 121
Аз ползвам Avent и съм много доволна. Честно казано не вярвам някоя марка шишета да предпазва повече или по-малко от колики в сравнение с друга. Ако мислиш да кърмиш наистина няма да ти трябват много, аз лично ползвам около 8 шишенца, ама постоянно се изцеждам, замразявам кърма, след това размразявам, храня, стерилизирам, та не ми идват в повече, даже ми вършат страхотна работа, с едно шишенце трудно бих се справила Mr. Green

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 18:02 от Rylie

# 20
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
На Чико физиологичното (кривото) в началото не го използвах, не можеше да пие от него, не че не искаше. Сега също не го предпочитам, както и той. На Д-р Браун бяхме до скоро, но не ти ги препоръчвам - мият се трудно, имат хиляда чаркаляци и т.н. Скоро купих на Авент и се родих. Пластмасата е страхотна, лесно се мият, като друсаш млякото от шишето не цвърчи течност, с която буквално се поливаш (така беше с брауновските) - абе харесват ми.
А за коликите - имам горчив опит с тях и поне при моето дете нито шишетата бяха от значение, нито броят на оригванията, нито пък многото видове капки против колики. Само времето помогна Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 787
Авент.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 397
С баткото Чико, сега съм с Playtex.

# 23
  • София
  • Мнения: 928
Използвам на Авент и съм доволна. А относно коликите, май си е рекламен трик. Дано вие да сте късметлии и да нямате  Peace

# 24
# 25
  • Мнения: 343
Много съм доволна от NUK. Hug

# 26
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Аз ползвам Нуби и засега нямам проблеми с тях-не са протекли,изварявам ги в стерилизатор след всяка употреба...
По въпроса за коликите,нашият педиатър каза,че влияние оказва най-вече биберонът,затова е нужно да е с възможно най-малката дупчица в началото,та да не поема бебчо въздух.Самото шише нямало значение,всичко било реклама...
Не съм ползвала специални шишета против колики и не мога да изкажа мнение,вероятно момичетата,които са го правили,ще те посъветват дали наистина има ефект.

# 27
  • Мнения: 144
Имам на Авент.Имам и на Бертони-съвсем обикновени-и от тях съм доволна!

# 28
# 29
  • Мнения: 490
Още ползваме физиологичното /"кривото" както го наричат/ шише на Чико за мляко и Авент за вода и сок. От Чико съм много доволна и за коликите, но според мен от шишето каквото и да е, не зависи коликите да спрат. В Авент-а не виждам  нищо специално, май само рекламата и цената им големи.

Общи условия

Активация на акаунт