Гъсеница-мутант

  • 9 079
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 113
Мда, май се нарича сбирка от еди какво си. Аз не съм чувала за друго име. Но разговорно си казваме хербарий, въпреки че не е правилно  Simple Smile

# 61
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
На мен пък ми хареса къде е сожила снимката Янтра - Pets, домашни любимци демек Mr. Green

# 62
# 63
  • Мнения: 534
Еееееееее това много гадно,как изяде мишленцето  #Cussing out Sad

# 64
  • в Низината
  • Мнения: 705
Kocinka, много гадно! Sick

# 65
  • Мнения: 10
Природен кръговрат се нарича!

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 704
яйц,как си умирам от завист!
Миналата година намерих такава красавица на пътеката в квартала,но нямах абсолютно нищо в какво да си я прибера.
Преместих я в тревата да си я взема на връщане, но не я намерих после.
Предположих, че е пауново око,ама не исках да съм сигурна,та да не ме е яд повече.
Това лято отново видях,обаче беше нападната от мравки,опитахме се да я спасим със сина,но безуспешно..
И сега някой видял такава, а друг потвърждава,че е пауновото...
не е честно  Sad

# 67
  • Мнения: 4 392
Върнахте ме в детските кошмари.. Sad
Като видех гъсеница, без значение от кой вид, пауново око ли, фазаново ли, опищявах целия квартал. И шамари съм яла за истеричните си писъци.
Лятото гостувах на баба и дядо на село, а зад къщата имаше огромно сливово дърво. Точно там беше развъдникът на "мутантите"  Rolling Eyes(Точно такива си бяха по размер и тогава)
Едва не избавих баба от бастуна. hahaha  Като ми чула неистовите крясъци, си помислила жената, че съм видяла змия и както прекопавала картофите, хвърлила "бастонката" и вземайки по две- три лехи наведнъж, хукнала да ме спасява. Joy
Пак си отнесох наказанието, естествено. bowuu
Мъжът ми, като биолог, се опита да ме очовечи, но дивак съм и туй- то.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 23 681
На мен пък ми хареса къде е сожила снимката Янтра - Pets, домашни любимци демек Mr. Green
От чувство за хумор Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 798
kocinka, това чудо стоножки ли са  Sick

А за гъсениците - като бях малка, изпитвах ужас, някоя да не ми падне на главата, инавайки или седейки под дърво. Сега не ме е гнус, по-скоро са ми симпатични. Стана ми интересно и развитието им до пеперуда.
Но с насекомите  Sick Sick и най-вече с хлебарките не мога да свикна. Още потръпвам от информацията за летящи и агресивни хлебарки. Бррррррррр

# 70
# 71
  • Мнения: 4 392
Янтра, само за полицейската академия си.
С тази бутилчица до гъсеницата. Peace

# 72
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Върнахте ме в детските кошмари.. Sad

Лятото гостувах на баба и дядо на село, а зад къщата имаше огромно сливово дърво. Точно там беше развъдникът на "мутантите" 
Живеехме в къща и точно една жълта пацърлива слива имахме за развъдник на тези гадове, с тази разлика, че не беше зад къщата, а над портата и за да излезеш от двора щеш- нещеш минаваш отдолу...бррр. падаха отгоре ни - побърквах се от ужас. Confused

# 73
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Гъсеницата си е много сладурска! Mr. Green
 Виж, тия гадове, дето хапнаха мишлето са гнусни!  Sick В България има подобни, но са по-малки. Казват се сколопендри, виждала съм ги на Царево, вмъкваха се в бунгалата и казват, че хапели много гадно..
А пък аз като бях малка в къщата ни се появиха стоножки и след разказ на майка ми как едно дете умряло от алергичен шок след ухапване, цяло лято при ужасна жега спях завита през глава у умирах от жега и страх!  ooooh!

# 74
  • Мнения: 1 798
Виж, тия гадове, дето хапнаха мишлето са гнусни!  Sick В България има подобни, но са по-малки. Казват се сколопендри, виждала съм ги на Царево, вмъкваха се в бунгалата и казват, че хапели много гадно..

Сколопендри значи били  Sick На мен ми приличат на стоножки.
Но от видеото се разбра, че са дълги десетина сантиметра. Е, мишлето тогава би трябвало да е с големина на бобено зърно или на орех  newsm78
Много противни същества.

Общи условия

Активация на акаунт