Във всяко майчино сърце НОЕМВРИ радост ще внесе

  • 11 194
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 421
 

     Погледнете и това магазинче...има някой интересни нещана хубави ценички  www.moebebe.com
     Диана тръгна ли за летище? Simple Smile
     Дитта...и азнямам какво да облека  Laughing  Снощи се бях наметнала седин стар суитчър и умрях от смях  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 205
... ,ама все пак всеки път като пия и се замислям![/b]

За какво?

# 17
  • Мнения: 421
Ами де да знам...че все пак има алкохол в бирата и ми става малко гузно...страхувам се

# 18
  • Мнения: 804
Добро утро!
Тук гърми ужасно и аз всеки път подскачам. От пет и нещо не съм мигнала от тези гърмежи, а бебо не спря да скача - явно им влияе адреналина.
Diana,  сега ще си имаш радост вкъщи - супер  Peace
dan4e, и двете заглавия ми харесват, но фаворит ми е първото.
А биричка пия само безалкохолна. Но нещо свикнах с кока-колата и половин литър на ден си го пиивам - гузно ми е, но очевидно не достатъчно ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 100
Тук гърми ужасно и аз всеки път подскачам. От пет и нещо не съм мигнала от тези гърмежи, а бебо не спря да скача - явно им влияе адреналина.
Да, влияе им Grinning И аз първата сутрин във Варна се събудих в пет часа заради ритничетата на бебчо - явно беше шокиран от крясъците на чайките - мен ме подлудиха, а какво остава него. Вкъщи беше свикнал на по-нежни птичи песни Wink

# 20
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Здравейте и от мен! Тази нощ беше ужасна, имах чувството, че някоя гръмотевица ще ме фрасне както съм си в леглото. Добре, че моята половинка е до мен и ме гушка, а бебо остана спокоен.
Аз почти не съм пила откакто знам за бебо. Точно преди това имах едно пиянско изпълнение и след това ми беше много гузно. После като изпия глътка-две вино или бира и раменете ме схващат и се чувствам адски зле. Нещо май кръвното. За това избягвам да пия каквото и да е вече. Обаче напоследък съм пристрастена към фрапето.
Вчера четох в едно списание за мазило срещу стрии - ампула витамин А, Ампула витамин Е, флакон маслко от пшеничен зародиш, 50-100 г. бадемово масло и зехтин екстра върджин. Всичко се смесва и се нанася 1-2 пъти дневно.Още не съм го опитала, но мисля да пробвам какво ще стане.
 

# 21
  • Мнения: 1 546
Момичета, току що, както си суших косата от сешоара взеха да изкачат искри и бая се уплаших... Confused Confused Cry Толкова бързо ми бие сърцето, ще хвръкне...

# 22
  • Мнения: 17
Добро утро и от мен.Някой знае ли къде изчезна Сладурка?Притеснява ме вече това момиче.

# 23
  • Мнения: 126
Здравей те момичета!Доста сте писали.Нямаше ме няколко дни защото обзавеждаме и чакахме мебели,днес пак ме чакат разходки по магазините.Немога да повярвам че за три кухненски шкафа ни искат 250 лева,това не е нормално та те са съвсем обикновенни  ooooh!,знаете ли някои мебелен магазин

# 24
  • Мнения: 2 126
Тъкмо се замислих, дали не преписваш всеки път първото мнение, а то ти си го разкрасила   Grinning
Що така се замисли Crossing Arms newsm78 Вярно че всеки път не сменям цифри и букви,но слагам по някоя нова картинка.Когато имам време винаги гледам да сложа нещо различно Wink
Ако не ви харесва,че "преписвам" и има желаещ да води темата,няма проблем никакъв само да се обади Peace

Аз също рано рано ходих на зъболекар и сега сме разхвърляли играчки из стаите исе чудим с какво да се занимаваме,навън неможе да се седи в тоя дъжд.Ама пък се радвам че е хладничко Mr. Green
Иначе посвикнах с болките отзад към кръста,бъбрек ли какво ли...Боли си ме и сега но някак по поносимо.
А тия подръпвания и прорязвания отляво и дясно и ляво вече не ги броя.Знам че при скоро минало секцио ова ме чака до края Outta Joint

# 25
  • Мнения: 343
Здравейте и от мен
Иаз си пиивам по малко биричка в тия горещини не е зле
таткото все казва че с бирата успивам бебчо затова рядко рита
все спал от нея   Mr. Green
Сутрин пия и по едно кафенце но съм забелязала че ако е на гладно
ми става лошо Sick

# 26
  • Мнения: 112
Здравейте и от мен!

И аз си пиивам но не повече от чаша бира, повече не мога - така се надувам...
но с пържени картофки определено ми се услажда и с морска гледка  Joy
та...биричката е полезна даже, но в умерени количества разбира се...
едва ли някоя от нас ще пие повече от 1 бира на ден...

И ние се пообзавеждаме, ама скромно де...
на принцесата и направихме легло и скрин по поръчка и с това май ще спрем,
по нататък може би ще направим и гардероб или най-малкото скрин, но...по-нататък...
Да ви се похваля, че от петък излизам в 10дневна почивка...домашна, но все пак си е релакс...
така че вече се настройвам на отпускарска вълна.
хубав ден на всички ви от мен и мн мн   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 2 846
Привет, момичета!

Най-сетне да се включа и аз! Как сте? В понеделник бях на преглед - бебка е станала вече 500 гр., представяте ли си! #Crazy Егати момата ще бъде! hahaha

Що се отнася до биричката - пийвам и още как! В жегите вечер по една биричка хич не ми се опираше, да ви кажа! От лекарката ми знам, че по бира или чаша вино не вреди, така че спокойно си пийвайте, ако ви влече! Peace

Някой беше питал да шишетата - лично аз съм фен на Авент. С Авент си отгледах Ивето и смятам да купя същите и за бебето. Обаче нищо не купувам преди раждането.  Naughty

# 28
  • Мнения: 804
Аз си харесах стерилизатор на Авент за микровълнова, а в комплекта има и шишета.
Ditta, изхвърляй го този сешоар. Успокой ли се вече? doh
Според вас къде има повече кофеин: в чаша кафе от машина или в половин литър кока-кола? newsm78

# 29
  • Мнения: 126
аз мисля че в кафето Thinking(не съм сигурна,това е мое мнение)

Общи условия

Активация на акаунт