Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
didisv  ще се опитам да поизтърпя до 20.00 когато ще отида при нея и после ще видим! Мерси мила за съвета! Hug

# 16
  • Мнения: 287
P.S. Аз имам едно предложение! Да махнем това Жанет мама на ангел! Тя вече си има друга радост и като идва да ни навестява едва ли и е приятно да го чете това!
  Peace
От много отдавна си го мисля и аз.Толкова се радвам ,когато Жанет влиза и пише при нас ,а под поста й ве4е има нова "щастлива" линийка! Simple Smile Може и просто да се вмъкне нещо от рода: "но ве4е мама на малко слънчице  в корем4ето й". Heart Eyes Май е най-добре нея да попитаме! newsm78

# 17
  • Мнения: 389
записче Hug и
 Благодаря,че сте ме подмладили, но съм на 30 год. Cry

# 18
  • Мнения: 660
пу записче:) Flutter

# 19
  • Варна
  • Мнения: 443
Хех, сега като загледах списъка на обебилите ни се дружки се оказва, че вече имаме 18 юлчета, а все още няма записано августче...кое ли ще е първото? Кроки? Повеждаш засега  Hug

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Наистина кое ли ще е първото августовко бебе? newsm78

# 21
  • Мнения: 1 554
ЗАПИС Hug
 
аз сега се върнах от фризьор вече боядисана ,подстригана,и дифозирана Mr. Green

# 22
  • Варна
  • Мнения: 443
Franito(Валентина), ти се скъса да се фризираш Simple Smile)) Аз последно в петия месец се стригах и косата ми пак стигна кръста  Mr. Green Не, че недоволствам де...ама поне ми се отми боята, малко по малко...Вече поне 5-6 санта в корените съм с естествения си цвят  hahaha #Silly За щастие почти не се вижда разлика вече..

Меги, нека надпреварата започне СЕГА!  Mr. Green Нямам нищо против скоро да ви изненадам, но имам усещането, че има още временце. А и ние , като Дими, скоро ще се сдобием с климатик (на 6-ти сутринта  newsm44) и чакам и поръчки с дрехи от Ла Редута всеки момент и още сто неща. Които искам да станат преди да родя  Flutter Сега съм седнала да проектирам кухня, спалня и корпусна мебел за хола, че като се обебя надали ще имам време и надали ще ми е до това, а трябва да се направи, че искам да са си по наш вкус. Не искам да купувам готови неща, повечето все нещо не ни пасват..ни на мястото, ни на вкуса  Crazy

Варненките, продавам си кростренажора, някоя ако се интересува с удоволствие ще обясня по-подробно. Иначе съм го пуснала в Продавалника, но вие сте с предимство  Hug

# 23
  • Мнения: 287
Момичета ,няма да повярвате ,току-що влезе лястовичка вкъщи! Simple Smile Обиколи целия апартамент ,постоя във всяка стая ,милата ,докато се ориентира и излетя!Ей сега вече съм още по-спокойна за раждането!!! Grinning Grinning Grinning

# 24
  • Мнения: 1 457
Кроки лястовичката е предвестник. Скоро може да има новини   bouquet

# 25
  • Мнения: 3 388
Да, аз също знам, че е предвестник! При всички положения е знак за нещо позитивно!

Ние пък с мъжо сънуваме 2 нощи подред, той преди няколко дни, а след това и аз, сватбена халка. Според съновника означава раждането на мъжка рожба  Crazy Ехеххехе, знаех си аз, само дето не се казва дали ще е скоро  Whistling

# 26
  • Мнения: 361
И аз да се позапиша Heart Eyes

Абсолютно съм съгласна за Жанет- сега вече си има нова голямааааааа радост.Ангелчето си остава ангелче, но не е нужно да и го напомняме, когато идва да ни посещава във форума.

Ах, ако знаете как искам да си сложа брачната хълка, така съм свикнала с нея, а сега от 2 месеца съм я свалила Tired, стига ми само до кокълчето на пръста.

# 27
  • Мнения: 3 595
Момичета ангелчето е махнато  Peace

Кроки
навреме е дошла  Mr. Green

# 28
  • Видин
  • Мнения: 685
Привет и от мен отново.
Радвам се че махнахте Жанет. Не съм знаела че пак е бременна, но много се радвам че е преодоляла неприятната случка. В кой месец е?
Ако може да ми промените на 1 стр. че вече съм на 21 Hug
Приятен ден за сега

# 29
  • Мнения: 195
Еее, това с лястовичката е супер! И аз знам, че е добър предвесник- стискам ти палци всичко да е наред и да минава бързо! Praynig  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт