Отговори
# 30
  • Мнения: 998
Кроки, аз имам невероятна фобия от пернати и ако беше влязла у нас със сигурност щях да съм родила, но от страх  и ужас  Laughing

# 31
  • Мнения: 287
Кроки, аз имам невероятна фобия от пернати и ако беше влязла у нас със сигурност щях да съм родила, но от страх  и ужас  Laughing
rotfImbo hahaha Joy
И аз се разкрещях като ми мина над главата, но като осъзнах ,4е е лястовичка започнах да се смея от радост! Grinning

# 32
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Здравейте момичета! Мн. набързо се включвам, вече сме в нас и се гледаме!
Мари джейн, нещата се случиха така, че родих във ВМИ.
Таткото беше през цялото време с мен и мн. помага.
Скоро ще кача и снимки.
Целувки!!!

# 33
  • Мнения: 138
утре някой ще ходи ли на 9 месеца на лекцията? моля някой ако ходи да запази 2 места за мен и мам, решили сме да идваме...то се е видяло че ще преносвам, дори след днешния тур на София нищо не се случва... smile3515

# 34
  • Мнения: 82
Момичета,аз  забравих,но ще се оправдая с бременния си мозък-Херелинката ви праща много поздрави и прегръдки на всички!!!!

# 35
  • Мнения: 82
АААА,франи май е права и моята втора лентичка я няма,някой май наистина бара по нашите профили!!!
А ето появи се щом си влезнх в профила

# 36
  • Мнения: 138
абе на сладкишчето как и беше името...записала съм си телефона и, но съм забравила как се казва и сега съответно не мога да го намеря, защото не знам какво име да търся Blush

# 37
  • Мнения: 3 595
Елхичка добре дошла  Hug
Ивче - сладкиша е Галя  Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 5 721
Елхичка,добре дошла!  bouquet Hug 
Ето ме и мен Simple Smile Ходих до болницата направиха ми запис на тоновете и те са добри PeaceНо хванахме няколко контракцийки за 30 минути и слава богу безболезнени!  Praynig Party
Направиха ми и вагинален преглед и се оказа че шийката се е поскъсила още малко ни да видим кога ще е момента Simple Smile Казаха,че няма да издърба много  CrazyДано!  Praynig
Мериха ми таз,ръст,килца всичко е оки и си отиваме за нормално раждане Simple Smile
Кроки това с лястовичката е много хубаво! Аз сутринта така се зарадвах като видях 3 гълъбчета на прозореца а не бях виждала до сега да кацат!  Party
Сега ви оставям за малко че да папам Simple Smile и после може да се поява пак Simple SmileАко не заспя....
а забравих да кажа за това дразнене което имам е най вероятно от бъбреците или цистит но акушерката няма как да знае! Продължавам сда си пия Неоренала и е надявам да облекчи!
 

# 39
  • Мнения: 222
Кроки-това за лястовичката е чудесно, много скоро ще ти се случи нещо много хубаво Simple Smile

Мами, от толкова нощи искам да сънувам и нещо не се получава. До сега нищо не съм сънувала нищо свързано с бебето, може би защото някакво адско спокойствие ме е налегнало.

Ивченце-до колкото знам има някаква лекция, на която ще ходим няколко момичета, но тя е за петък. За тази утрешната нищо не зная!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 271
Димяни , току-виж се засечем в болницата Wink- аз нали така или иначе ще изкарам 1 седмица там Hug

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Момичета сега се връщам от дълга разходка-много добре ми се отразява.
Сега снимах тумбата:
http://images19.snimka.bg/003600202-big.jpg
http://images19.snimka.bg/003600201-big.jpg
Елхичка добре дошла,ще чакаме като им,аш повече време да ни разкажеш за раждането.

# 42
  • Мнения: 287
pivanov и аз се мъча да сънувам нещо свързано с беб4о от няколко дни насам.Мъжа ми ,който никога не сънува ,онзи ден ми каза ,4е го е сънувал и даже е убеден ,4е то4но така ще изглежда. Shocked А аз какво-по цели нощи репетирам в някакви пиеси! Laughing Брех ,къде ми е майчиния инстинкт?! Crazy Тази сутрин сънувах ,4е ве4е съм родила и съм си вкъщи ,а сцената с раждането и срещата с малкото съкровище отново беше отрязана от съня! newsm66  Crossing Arms  Laughing Голямо нещастие! hahaha Sneaky Явно не ги сънуваме ,за да не си прецакаме уникалния момент!  smile3539 Party
Иначе ,в театралното изкуство е известен такъв вид напрежение - абсолютен непукизъм!Един колега излезе така на изпит по Слово ,не можа да се сети за една думи4ка ,обаче по лицето му си ли4еше ,4е това хи4 не го тревожи-беше се охилил като напушен и каза:И к'во пра'им ся? Joy Залата избухна в смях ,а професорката се хвана за главата!Подаде му първите две думи ,а той най-откровенно й благодари и си почна текста.  Sick Абсолютен кошмар ,но той после се гордееше ,4е хи4 не му пукало!Тогава ни обясниха ,4е това е особен вид напрежение!Аз ли4но съм заспивала на сцената ,зад завесите преди премиера ,точно от такъв вид напрежение ,но чак такава изцепка нямам! Laughing
Опс,малко се отплеснах ,сори! Mr. Green

# 43
да се запиша и аз, че май само чета  #Crazy и да кажа ПРИВЕТ! утре сутринта в 8.00 отивам в болницата на запис на тонове и преглед и като нищо да ме задържат да раждам, че май плацентата се прецаква, а днес бебка почти не се движи и АГ се притесни, въпреки, че тоновете са супер! стискайте ми палци   bouquet Praynig

# 44
  • Мнения: 200
 Добре дошла Елхичка, въпреки това сигурно всичко е минало наред а това е по - важно. Като имаш повече време ще разказваш. Сега вече твоите вълнения са съвсем други.
 Аз ще раждам при доктор Даскалов, не знам дали си чувала за него, работел е 4 год. в Торакс, сега изражда в Селена. Преди два дена се срещнах с него. Много приятен човек, а изглежда и доста добър специалист, вдъхна ми голямо доверие, дано с такива впечатления да остана до края и всичко да мине наред.

Общи условия

Активация на акаунт