Как предлагате прясното мляко готово за консумация?

  • 2 441
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 113
Лилия го пие чисто и изстудено. Мрази какао.
Верж, на морето как го е пил? Подсладено ли? Предложи му го по същия начин.

# 16
  • Мнения: 2 220
Студено и неподсладено. Също много обича и плодовите млека (пак пресни за пиене).

# 17
  • София
  • Мнения: 8 283
Аз също не употребявам прясно мляко, но малкия го обича пият заедно с баща си, опита го за първи път  на 1,5 г. в началото го варях, но вече не.
С какао не го обича. Пие го:
- чисто, директно от хладилника (той така си го иска).
- с мед, леко затоплено.
- Мей Дей плодово с вкус на ягода, това гообожава.
Не отказва и Фризото 3.

# 18
  • Мнения: X
Студено и неподсладено.

Така го пият и моите деца. Много рядко добавям Нескуик.
Верж , а  другите деца как го пиеха?

# 19
  • Мнения: 14 133
Сашо го обича топло с какао или нескиук леко подсладено. Винаги кипвам предварително. Не смея да му го дам направо от кутия, независимо, че произодителят е написал, че е директна консумация.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз се опитвам да не предлагам мляко.  Laughing Самуил много обича, а то се оказа (не знаех това) трудносмилаема храна и не знам какво си, та го наболяваше корем от време на време. Затова намалихме количеството (до две чаши на ден).
Особено на невареното, въпреки това, което пише на кутията.
Ако е с Нескуик, по-добре не му слагай захар или мед, то си е сладко.

# 21
  • Мнения: 17 407
Мойта го яде само в комбинация с Нескуик, Чокапик и подобни. МНоого рядко пожелава само мляко, но задължително го предлагам с какао, без допълнително да подслаждам.

# 22
  • Мнения: 3 456
Както и да й го предложа, решила е, че не го харесва.

# 23
  • Мнения: 4 496
Пият го стоплено,неподсладено,но и с Нескуик не го отказват.

# 24
  • Мнения: 14 654
Синът ми (на 4 е) започна да иска прясно мляко преди месец, преди това мразеше и не пиеше въобще. Пие го без захар и без какао. Ако не го харесваше така, нямаше да му предлагам изобщо.

# 25
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Когато стана на 2г.4м. му спрях вечерното АМ.Тогава го замених директно с прясно.Сипвам му го от кутията и той го пие с охота.Без мляко не заспива, децата ни с теб са на една възръст.
 Сипи една чаша прясно мляко, сложи един добре узрял банан вътре и пасирай.Става страхотен шейк, едва ли ще го откаже.

# 26
  • Мнения: 1 526
Шоко, мока и плодови купувам готови.
Но синът ми го пие и натурално.
Понякога слагам лежичка мед.

# 27
  • Мнения: 650
От тубата в хладилника в чашата и го пие-от една година след като спряхме формулата и досега почти три-почти само мляко пие и вода-не искам да се учи на подсладени неща-много полза няма  Peace
Горе долу изпива 8 литра на седмица, да не еи повече...

# 28
  • Мнения: 4 399
Неподсладено, леко затоплено, но без да е кипнало.

# 29
  • Мнения: 625
Аз не давам прясно мляко,предлагам за пиене кисело,леко затоплено и добре разбито.Мисля,че е много по-полезно.

Общи условия

Активация на акаунт